Time Trials
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.
Time Trials Attack
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.
Track Day
50
entries
Group 1
14
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
KA
Kinney Adams | Level 1 | Milwaukee, WI | ||
TB
Ted Bjorklund | Level 1 | Brookfield, WI | ||
Level 1 | Brookfield, WI | |||
Level 1 | Waukesha, WI | |||
Level 1 | Menomonee Fls, WI | |||
DG
Darwin Godejohn | Level 1 | West Bend, WI | ||
CK
Charles Kalishek | Level 1 | West Bend, WI | ||
WK
Werner Kordas | Level 1 | Wauwatosa, WI | ||
BM
Brad Moore | Level 1 | Wauwatosa, WI | My understanding wife and screaming newborn | |
Level 1 | ST FRANCIS, WI | Decision Technologies | ||
Level 1 | Pewaukee, WI | |||
Level 1 | Cedarburg, WI | |||
TR
Trevor Reinke | Level 1 | Richfield, WI | ||
RW
Richard Wiegand | Level 1 | Brookfield, WI |
Group 2
21
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
WA
Wes Albinger | Level 2 | Wauwatosa, WI | ||
RB
Robert Bortz | Level 2 | Oconomowoc, WI | Paramount Financial Strategies | |
Level 2 | Sussex, WI | Red Yeti Racing, LLC | ||
BD
Boyd Dittmer | Level 2 | Mukwanago, WI | ||
Level 2 | Brookfield, WI | |||
KE
Kurt Eberhardy | Level 2 | Muskego, WI | Luckey's Tire & Service | |
Level 2 | Brookfield, WI | Billet Specialties | ||
PH
Pierce Hassler | Level 2 | Milwaukee, WI | ||
TH
Tom Henke | Level 2 | Germantown, WI | none | |
JJ
Jeff Janosch | Level 2 | West Allis, WI | ||
Level 2 | Walworth, WI | |||
RK
Robert Kalishek | Level 2 | Appleton, WI | none | |
KK
Kent Kallsen | Level 2 | Stoughton, WI | ||
Level 2 | New Berlin, WI | |||
TR
Terry Reinders | Level 2 | Hartland, WI | ||
JS
John Sanfelippo | Level 2 | Menomonee Falls, WI | ||
Level 2 | Elm Grove, WI | |||
RS
Ross Skizycki | Level 2 | Milwaukee, WI | ||
DS
David Swanson | Level 2 | Cedarburg, WI | ||
Level 2 | Franklin, WI | |||
GW
Gregg Wissner | Level 2 | Mukwonago, WI |
Group 3
15
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
RA
Rafik Ahmed-Yahia | Level 3 | New Berlin, WI | ||
Level 3 | Mequon, WI | |||
AC
Andy Copp | Level 3 | Milwaukee, WI | ||
Level 3 | West Allis, WI | |||
VF
Vic Fowler | Level 3 | |||
RM
Robert Massey | Level 3 | MILWAUKEE, WI | ||
RR
Ron Reichert | Level 3 | New Berlin, WI | ||
BR
Ben Reinke | Level 3 | Richfield, WI | ||
GS
Glenn Schrubbe | Level 3 | Elm Grove, WI | ||
NS
Nick Schrubbe | Level 3 | Wauwatosa, WI | ||
JS
Joel Serrano | Level 3 | Franklin, wI | ||
SS
Scott Spoerl | Level 3 | Fort Atkinson, WI | ||
DW
Donald Walk | Level 3 | Oconomowoc, WI | ||
KW
Kenneth Welsh | Level 3 | Nashotah, WI | ||
Level 3 | Sheboygan, WI |
PDX S
Entry list is private
Only registered and logged in users can see the list
PDX Sponsors
Entry list is private
Only registered and logged in users can see the list
PDX Workers
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.
Workers
14
entries
Flagging and Communications
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
TJ
Tony Jorgensen | F & C | Mukwonago, WI |
F & C | Muskego, WI |
Instructor
8
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Instructor | Milwaukee, WI | |
Instructor | Elm Grove, wi | |
KH
Kurt Hider | Instructor | East Troy, WI |
Instructor | Milwaukee, WI | |
Instructor | Milwaukee, WI | |
Instructor | Milwaukee, WI | |
Instructor | West Allis, Wisconsin | |
KS
Kerri Stearns | Instructor | Milwaukee, WI |
Registration
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Registration | Brookfield, WI |
Stewards
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RB
Rob Bedelis | Stewards | Hartford, WI |
Stewards | Hales Corners, WI | |
JS
Jim Stollenwerk | Stewards | West Bend, WI |