Entry List
Friday
12
entries
Flagging and Communications
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
EA
Erik Avendutti | F&C | Geneva on The lake , OH |
Tech
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
PM
Paul Morrison | Tech | New Galilee, PA |
Administration
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
BM
Bob MacDonald | Admin | Hinckley, OH |
Registrar
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
WG
Wilma Giesy | Registrar | Palmyra, NY |
DH
Dorothy Harrington | Registrar | Avon Lake, OH |
Stewards
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
DH
Duane Harrington | Stewards | Avon Lake, OH |
Stewards | Canonsburg, PA | |
Stewards | South Park, PA |
Timing and Scoring
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
T&S | Pittsburgh, PA | |
DK
Dave Killian | T&S | North Royalton, OH |
BN
Brenda Nick | T&S | Ashtabula, OH |
T&S | Oswego, NY |
Worker Entry
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.
Sunday
37
entries
Flagging and Communications
9
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
EA
Erik Avendutti | F&C | Geneva on The lake , OH |
F&C | Cleveland Heights, OH | |
BC
Bill Crowe | F&C | Painesville, OH |
SI
Steve Ives | F&C | Durand, MI |
DL
Dave Lancaster | F&C | Chardon, OH |
F&C | Mansfield, OH | |
LO
Lynda Oxenfeldt | F&C | Richmond Hts , OH |
RR
Robert Roberts | F&C | Clinton, OH |
JS
Josh Scott | F&C | Reynoldsburg, OH |
Administration
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
BM
Bob MacDonald | Admin | Hinckley, OH |
PP
Pat Prill | Admin | Cuyahoga Falls, OH |
LR
Lynn Roberts | Admin | Clinton, OH |
Grid
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
PP
Pam Petrusko | Grid | Hubbard, OH |
PR
Paul Radey | Grid | North Ridgeville, OH |
NS
Nancy Schillace | Grid | Brook Park, OH |
Pit
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Pit | Girard, PA |
Registrar
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
WG
Wilma Giesy | Registrar | Palmyra, NY |
DH
Dorothy Harrington | Registrar | Avon Lake, OH |
Sound
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
BB
Bryan Bartzi | Sound | Norton , OH |
Start
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
DH
David Hammer | Start | North East, PA |
CM
Connie Marr | Start | Elderton, PA |
CM
Clifford McCandless | Start | Grove City, PA |
Stewards
9
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
LB
Lauri Burkons | Stewards | Barberton, OH |
CD
Charles Dobbs Jr | Stewards | Horseheads, NY |
LG
Lewis Giesy | Stewards | Palmyra, NY |
JG
Jim Green | Stewards | Twinsburg, OH |
DH
Duane Harrington | Stewards | Avon Lake, OH |
Stewards | Canonsburg, PA | |
DL
Debbie LaFond | Stewards | Eastlake, OH |
ML
Maurice LaFond | Stewards | Eastlake, OH |
Stewards | South Park, PA |
Timing and Scoring
6
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
MB
Marie Ann Bohusch | T&S | Parma, OH |
T&S | Pittsburgh, PA | |
DK
Dave Killian | T&S | North Royalton, OH |
BN
Brenda Nick | T&S | Ashtabula, OH |
T&S | Oswego, NY | |
LV
Lily Vondran | T&S | Youngstown, OH |
Saturday
37
entries
Flagging and Communications
10
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
EA
Erik Avendutti | F&C | Geneva on The lake , OH |
BC
Bill Crowe | F&C | Painesville, OH |
BH
Bob Heidelman | F&C | Westlake, OH |
F&C | Sterling, Oh | |
SI
Steve Ives | F&C | Durand, MI |
DL
Dave Lancaster | F&C | Chardon, OH |
F&C | Mansfield, OH | |
LO
Lynda Oxenfeldt | F&C | Richmond Hts , OH |
RR
Robert Roberts | F&C | Clinton, OH |
JS
Josh Scott | F&C | Reynoldsburg, OH |
Tech
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
PM
Paul Morrison | Tech | New Galilee, PA |
Administration
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
BM
Bob MacDonald | Admin | Hinckley, OH |
PP
Pat Prill | Admin | Cuyahoga Falls, OH |
LR
Lynn Roberts | Admin | Clinton, OH |
Grid
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
PP
Pam Petrusko | Grid | Hubbard, OH |
PR
Paul Radey | Grid | North Ridgeville, OH |
NS
Nancy Schillace | Grid | Brook Park, OH |
Pit
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Pit | Girard, PA |
Registrar
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
WG
Wilma Giesy | Registrar | Palmyra, NY |
DH
Dorothy Harrington | Registrar | Avon Lake, OH |
Sound
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
BB
Bryan Bartzi | Sound | Norton , OH |
Start
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
DH
David Hammer | Start | North East, PA |
Stewards
9
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
LB
Lauri Burkons | Stewards | Barberton, OH |
CD
Charles Dobbs Jr | Stewards | Horseheads, NY |
LG
Lewis Giesy | Stewards | Palmyra, NY |
JG
Jim Green | Stewards | Twinsburg, OH |
DH
Duane Harrington | Stewards | Avon Lake, OH |
Stewards | Canonsburg, PA | |
DL
Debbie LaFond | Stewards | Eastlake, OH |
ML
Maurice LaFond | Stewards | Eastlake, OH |
Stewards | South Park, PA |
Timing and Scoring
6
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
T&S | Pittsburgh, PA | |
DK
Dave Killian | T&S | North Royalton, OH |
WL
W Gregory Lester | T&S | Akron, OH |
BN
Brenda Nick | T&S | Ashtabula, OH |
T&S | Oswego, NY | |
LV
Lily Vondran | T&S | Youngstown, OH |