Workers
79 entries
Course Marshals
2 entries
Name Class Hometown
SB
Steve Bollinger
CourseMattawan, MI
profile photo
Mark Manninen
CourseGranger, IN
Emergency Services
1 entry
Name Class Hometown
AR
Art Reynolds
EMSNorth Liberty, IN
Event Support
6 entries
Name Class Hometown
MB
Maria Basaj
Event SupportWhitehall, MI
KB
Kim Bollinger
Event SupportMattawan, MI
TC
Tyler Cook
Event SupportZeeland, MI
JD
James Desenberg
Event SupportBuchanan, MI
profile photo
Susan Miller
Event SupportRichland, MI
BT
Brian Tack
Event SupportGranger, IN
Flagging & Communications
23 entries
Name Class Hometown
profile photo
Edward Arthur
F&CWest Bloomfield, MI
profile photo
Daniel R Assenmacher
F&CDearborn Heights, MI
BB
Bruce Beauvais
F&CGreenville, MI
SB
Suzy Beauvais
F&CGreenville, MI
DB
David Bowman
F&CMishawaka, IN
profile photo
Hulbert Colwell
F&CSouth Bend, IN
profile photo
Dayle Frame
F&CDeWitt, MI
profile photo
David Gushwa
F&CMishawaka, IN
LH
Lon Hake
F&CMaple Park, IL
FH
Fred Hawley
F&COkemos, MI
RH
Rainer Helmchen
F&CChurubusco, IN
SI
Steve Ives
F&CDurand, MI
KJ
Kim Joiner
F&CWheaton, IL
LK
Leon Krauss
F&CGranger, IN
profile photo
Carter Kundinger
F&CHortonville, WI
profile photo
Ken Loerch
F&CUrbana, IL
CM
Colin MacLennan
F&CWaterford, MI
profile photo
James Rose
F&CValparaiso, IN
profile photo
Steven Schmidt
F&CJacksonville Beach, FL
profile photo
Brian Sumeracki
F&CWarren, MI
profile photo
Cynthia (Cindy) Wisner
F&CPlymouth, MI
MW
Michael Worosz
F&CGriffith, IN
profile photo
Catherine Wrixon
F&CDearborn, MI
Grid/Pit
9 entries
Name Class Hometown
DB
Duane Belisle
Grid/PitElkhart, IN
CG
Christy Graham
Grid/PitLiberty Township, OH
JH
Jim Heminger
Grid/PitBall Ground
profile photo
Dennis Jennings
Grid/PitSouth Bend, IN
profile photo
James Knepper
Grid/PitCincinnati, OH
LM
Lynnette Markowicz
Grid/PitSouth Bend, IN
cr
charles rutter
Grid/PitRiverview, MI
MS
Mary Sickles
Grid/PitLansing, MI
RS
Rodney Sickles
Grid/PitLansing, MI
Paddock
1 entry
Name Class Hometown
TS
Thomas Smolenski
PaddockGrand Haven, MI
Registration
5 entries
Name Class Hometown
profile photo
Claudia Assenmacher
RegistrationDearborn Heights, MI
DH
Dorothy Harrington
RegistrationAvon Lake, OH
profile photo
Marilyn Russell
RegistrationFort Wayne, IN
profile photo
Mary Shiloff
RegistrationClay, MI
profile photo
Becky Suhr
RegistrationSpringboro, OH
Sound Control
4 entries
Name Class Hometown
profile photo
David Anson
SoundSoth Bend , IN
profile photo
Peggy Anson
SoundSoth Bend , IN
CB
Carola Basaj
SoundWhitehall, MI
profile photo
Stuart Laks
SoundPortage, IN
Starters
4 entries
Name Class Hometown
MH
Marc Henry
StartMattawan, MI
JJ
Jeff Jennings
StartRimrock, AZ
profile photo
Michael Jennings
StartApache Junction , AZ
JS
Jeff Secor
StartHudsonville, MI
Steward
11 entries
Name Class Hometown
AB
Ann Burke
StewardLivonia, MI
LB
Lauri Burkons
StewardBarberton, OH
profile photo
Scott Chaiken
StewardAnn Arbor, MI
BD
Bryan Deane
StewardIndianapolis, IN
JH
Joel Harleman
StewardSpeedway , IN
DH
Duane Harrington
StewardAvon Lake, OH
profile photo
Douglas Mitchell
StewardHowell, MI
profile photo
Gerald Shiloff
StewardAlgonac, MI
JS
James Suhr
StewardSpringboro, OH
TV
Thomas VanCamp
StewardHaslett, MI
VW
Verne Wandell
StewardGreen Valley, AZ
Timing & Scoring
7 entries
Name Class Hometown
SA
Susan Andrews
T&SAda, MI
DA
Diane Arthur
T&SWest Bloomfield, MI
KD
Kathy Duvall
T&S
profile photo
David Ferris
T&SMason, MI
profile photo
Ted Flynn
T&SStanton, MI
LG
Lorrie Gaunt-Wandell
T&SKalamazoo, MI
profile photo
Anne Kumor
T&SGreendale, WI
Tech Inspection
6 entries
Name Class Hometown
LD
Linda Dent
TechAuburn, IN
EM
Ed Maklenburg
TechMilford, MI
RM
Rod Markowicz
TechSouth Bend, IN
LP
Larry Pannemann
TechCanton, MI
MP
Mary Pannemann
TechCanton, MI
BS
Barbara Steencken
TechMilford, MI
The organizer of this event controls this list and it may not represent the actual number of people registered.