Attendee List
Meeting
70
entries
Name | Status | Class | Hometown |
---|---|---|---|
GA
George Ackerman | New | Time Trials | Pottstown, PA |
PA
Paul Anderson | New | RE | |
New | F&C | Boyce, VA | |
New | Steward | Tolland, CT | |
RB
Roy Bergman | New | Steward | Colden, NY |
New | Steward | Coopersburg, PA | |
New | T&S | Coopersburg, PA | |
SB
Sarah Bonnier | New | Steward | Chicago, IL |
New | Steward | Corry, PA | |
TC
Tom Campbell | New | Steward | Saratoga Springs, NY |
BC
Bart Carlevaro | New | Pit | Montvale, NJ |
New | T&S | Elmira, NY | |
JD
Jack Dinehart | New | Race Admin | Sandy Creek, NY |
CD
Charles Dobbs Jr | New | Steward | Horseheads, NY |
PD
Peg Dowd | New | Registrar | Fort Scott, KS |
JF
John Flowers | New | Start | Hector, NY |
New | Registrar | Brewster, MA | |
EG
Eunice Gerstein | New | Registrar | CENTER VALLEY, PA |
MG
Marc Gerstein | New | Steward | Center Valley, PA |
New | Pit | Walnutport, PA | |
DH
David Hammer | New | Pit | North East, PA |
JH
Jack Hanifan | New | Steward | Albany, NY |
New | Grid | Buffalo, NY | |
New | Start | Buffalo, NY | |
New | T&S | Pittsburgh, PA | |
New | RallyCross | Chambersburg, PA | |
New | RallyCross | Chambersburg, pa | |
KK
Keith Kennedy | New | Time Trials | Reading, PA |
SK
Sue King | New | Steward | Williamstown, NJ |
New | Race Admin | Montour Falls, NY | |
JK
Jennifer Kintz | New | Race Admin | Painted Post , NY |
RK
Reed Kryder | New | RE | Canal Fulton, OH |
New | Registrar | Canal Fulton, OH | |
PK
Paul Krysiak | New | Start | Tolland, CT |
LL
Linda Louie | New | T&S | Montvale, NJ |
RM
Raymond Maliszewski | New | Emergency Services | Summerton, SC |
CM
Clifford McCandless | New | Start | Grove City, PA |
GM
Gregory McDermott | New | Race Admin | Alexandria, VA |
TM
Tim Meddaugh | New | Steward | Watkins Glen, NY |
New | T&S | Willingboro, NJ | |
PM
Paul Morrison | New | Tech | New Galilee, PA |
CM
Christopher Mosley | New | RE | OAK RIDGE, NJ, NJ |
TN
Tyrone Noles | New | Steward | |
New | Steward | Sparta, NJ | |
DO
Diane O'Connor | New | Grid | Sparta, NJ |
DP
David Panas | New | Steward | Oakland, NJ |
LP
Lenore Panas | New | T&S | Oakland, NJ |
New | Driver | Hampden, MA | |
KP
Karen Paul | New | Registrar | Bristol, CT |
DP
David Perlman | New | Steward | Lancaster, SC |
JP
John Purdy | New | Registrar | Emmaus, PA |
JQ
James Quattro | New | RallyCross | Syracuse, NY |
New | Solo | Webster, NY | |
New | Solo | Webster, NY | |
New | Steward | Millsboro, DE | |
PR
Peter Roberts | New | Steward | Farmington, CT |
tR
terry Roberts | New | Registrar | Farmington, CT |
RR
Rich Rock | New | Time Trials | Pottstown, PA |
GS
Greg Skotnicki | New | Steward | |
New | Pit | Girard, PA | |
New | RE | Rochester, NY | |
New | Race Admin | Rochester, NY | |
New | Solo | Rochester, NY | |
DW
Dick Wade | New | Start | Poland, OH |
New | Mbrshp | Honeoye Falls, NY | |
New | Tech | Averill Park, NY | |
New | Time Trials | Lebanon, PA | |
MY
Matthew Yip | New | Time Trials | Berryville, VA |
CZ
Cheryl Zebrowski | New | Race Admin | Penn Yan, NY |
New | RE | Penn Yan, NY |
Class totals: Driver: 1Emergency Services: 1F&C: 1Grid: 2Mbrshp: 1Pit: 4Race Admin: 6RallyCross: 3RE: 5Registrar: 7Solo: 3Start: 5Steward: 18T&S: 6Tech: 2Time Trials: 5