Fri
14
entries
Friday
14
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RA
Robert Anderson | Race Admin. | Holbrook, MA |
DD
Donald Denomme | Race Admin. | Lowell, MA |
WG
Wayne Green | Race Admin. | Uncasville, CT |
RI
Robert Introne | Race Admin. | Londonderry, NH |
ML
Marianne Lyons | Race Admin. | Pepperell, ma |
JU
Joshua Underwood | Race Admin. | Holbrook, MA |
LC
Linda Capullo | Registrar | Norwich, CT |
PD
Peg Dowd | Registrar | Fort Scott, KS |
Registrar | Brewster, MA | |
KP
Karen Paul | Registrar | Bristol, CT |
Registrar | Goffstown, NH | |
EC
Ed Capullo | Tech | Norwich, CT |
DL
David Lapointe | Tech | Laconia, NH |
Tech | Groton, MA |
Class totals: Race Admin.: 6Registrar: 5Tech: 3
Sat
48
entries
Saturday
48
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
HF
Henry Fontaine | EMS | Webster, MA |
EMS | Bartlett, NH | |
KA
Kenneth Astrove | F&C | Marblehead, MA |
PC
Peter Corley | F&C | Toronto, ON |
DG
Dan Gorss | F&C | Greenfield Center, NY |
SH
Sam Hoener | F&C | Vista, CA |
F&C | Salem, NH | |
F&C | Gouldsboro, ME | |
ML
Marianne Lyons | F&C | Pepperell, ma |
F&C | New Britain, CT | |
DM
Douglas Myers | F&C | Berlin, CT |
RO
R Allen Olmstead | F&C | Newington, CT |
F&C | Ayer, MA | |
DR
Donnie Roberts | F&C | Bondsville, MA |
F&C | South Burlington, VT | |
SC
Sydnia Czarnecki | Grid | Gouldsboro, ME |
JG
Judith Greer | Grid | Louisville, MS |
EH
Edward F Hallabeck Jr | Grid | Danbury, CT |
KP
Karen Petersen | Grid | West Hartford, CT |
Grid | Bartlett, NH | |
EC
Ed Capullo | Pits | Norwich, CT |
Race Admin. | Needham, MA | |
LC
Linda Capullo | Registrar | Norwich, CT |
PD
Peg Dowd | Registrar | Fort Scott, KS |
Registrar | Brewster, MA | |
KP
Karen Paul | Registrar | Bristol, CT |
Registrar | Goffstown, NH | |
DL
David Lapointe | Tech | Laconia, NH |
EW
Elizabeth Winiarz | Tech | North Dartmouth, MA |
cb
charles burke | Sound | Mont Vernon, NH |
RC
Richard Currey | Starters | Kernersville, NC |
PK
Paul Krysiak | Starters | Tolland, CT |
PW
Peter Watson | Starters | Brewster, NY |
RA
Robert Anderson | Steward | Holbrook, MA |
Steward | Tolland, CT | |
DD
Donald Denomme | Steward | Lowell, MA |
CD
Charles Dobbs Jr | Steward | Horseheads, NY |
DF
David Faita | Steward | Monson, Ma |
RI
Robert Introne | Steward | Londonderry, NH |
Steward | New Britain, CT | |
Steward | Groton, MA | |
Steward | Glendale, AZ | |
JS
James Shoemaker | Steward | Ravenna, OH |
WG
Wayne Green | T & S | Uncasville, CT |
CI
Carol Introne | T & S | londonderry, nh |
CM
Connie McIntyre | T & S | Uncasville, CT |
DP
Denise Patten | T & S | Dunbarton, NH |
JU
Joshua Underwood | T & S | Holbrook, MA |
Class totals: EMS: 2F&C: 13Grid: 5Pits: 1Race Admin.: 1Registrar: 5Sound: 1Starters: 3Steward: 10T & S: 5Tech: 2
Sun
46
entries
Sunday
46
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
HF
Henry Fontaine | EMS | Webster, MA |
EMS | Bartlett, NH | |
KA
Kenneth Astrove | F&C | Marblehead, MA |
PC
Peter Corley | F&C | Toronto, ON |
DG
Dan Gorss | F&C | Greenfield Center, NY |
VH
Virginia Hayssen | F&C | northampton, MA |
SH
Sam Hoener | F&C | Vista, CA |
F&C | Salem, NH | |
F&C | Gouldsboro, ME | |
ML
Marianne Lyons | F&C | Pepperell, ma |
F&C | New Britain, CT | |
DM
Douglas Myers | F&C | Berlin, CT |
RO
R Allen Olmstead | F&C | Newington, CT |
F&C | Ayer, MA | |
DR
Donnie Roberts | F&C | Bondsville, MA |
F&C | South Burlington, VT | |
SC
Sydnia Czarnecki | Grid | Gouldsboro, ME |
JG
Judith Greer | Grid | Louisville, MS |
EH
Edward F Hallabeck Jr | Grid | Danbury, CT |
KP
Karen Petersen | Grid | West Hartford, CT |
Grid | Bartlett, NH | |
EC
Ed Capullo | Pits | Norwich, CT |
Race Admin. | Needham, MA | |
LC
Linda Capullo | Registrar | Norwich, CT |
PD
Peg Dowd | Registrar | Fort Scott, KS |
Registrar | Brewster, MA | |
KP
Karen Paul | Registrar | Bristol, CT |
Registrar | Goffstown, NH | |
DL
David Lapointe | Tech | Laconia, NH |
EW
Elizabeth Winiarz | Tech | North Dartmouth, MA |
cb
charles burke | Sound | Mont Vernon, NH |
RC
Richard Currey | Starters | Kernersville, NC |
PW
Peter Watson | Starters | Brewster, NY |
RA
Robert Anderson | Steward | Holbrook, MA |
Steward | Tolland, CT | |
DD
Donald Denomme | Steward | Lowell, MA |
CD
Charles Dobbs Jr | Steward | Horseheads, NY |
DF
David Faita | Steward | Monson, Ma |
RI
Robert Introne | Steward | Londonderry, NH |
Steward | New Britain, CT | |
Steward | Groton, MA | |
JS
James Shoemaker | Steward | Ravenna, OH |
CI
Carol Introne | T & S | londonderry, nh |
CM
Connie McIntyre | T & S | Uncasville, CT |
DP
Denise Patten | T & S | Dunbarton, NH |
JU
Joshua Underwood | T & S | Holbrook, MA |
Class totals: EMS: 2F&C: 14Grid: 5Pits: 1Race Admin.: 1Registrar: 5Sound: 1Starters: 2Steward: 9T & S: 4Tech: 2