Entry List
Friday
15
entries
Flagging & Communications
7
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JB
John Bush | Flag/Comm | Hornell, NY |
JF
Jeffery Fox | Flag/Comm | Machias, NY |
PF
Patrick Fuller | Flag/Comm | Medina, NY |
Flag/Comm | Rochester, NY | |
MS
Maurice Starr | Flag/Comm | Elmira, NY |
Flag/Comm | Mansfield, PA | |
DW
Darian Wright | Flag/Comm | Painted Post, NY |
Grid
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Grid | Kirkwood, NY | |
NC
Nancy Cole | Grid | Johnson City, NY |
EL
Eric Ludewig | Grid | Ithaca, NY |
Paddock
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JW
JP Wolfe | Paddock | Tyrone, PA |
Worker Support
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
BA
Bill Arlow | Worker Support | |
LP
Leon Phelps Jr | Worker Support | Cincinnatus, NY |
Worker Support | Mansfield, PA |
Race Control
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
TB
Terry Bowdren | Race/Ctrl | Clifton Springs, NY |
Saturday
38
entries
Flagging & Communications
20
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
SB
Sandra Barkley | Flag/Comm | Geneseo, NY |
JB
John Bush | Flag/Comm | Hornell, NY |
JC
Jim Castetter | Flag/Comm | Binghamton, NY |
LD
Lyndsay Densmore | Flag/Comm | Bath, NY |
JF
Jeffery Fox | Flag/Comm | Machias, NY |
PF
Patrick Fuller | Flag/Comm | Medina, NY |
JG
John Gamble | Flag/Comm | Port Orange, FL |
DH
David Heighton | Flag/Comm | Central Square, NY |
DK
David Kozlowski | Flag/Comm | Rochester, NY |
Flag/Comm | Rochester, NY | |
DM
Debbie Mallen | Flag/Comm | Vestal, NY |
BM
Borden Mills | Flag/Comm | Webster, NY |
TP
Thomas Proko | Flag/Comm | Buffalo, NY |
SR
Sue Roy | Flag/Comm | Medina, NY |
Flag/Comm | Binghamton, NY | |
JS
Jim Schanz | Flag/Comm | Mercerville, NJ |
MS
Maurice Starr | Flag/Comm | Elmira, NY |
DV
Dick Vockroth | Flag/Comm | Painted Post, NY |
Flag/Comm | Mansfield, PA | |
DW
Darian Wright | Flag/Comm | Painted Post, NY |
Grid
7
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Grid | Kirkwood, NY | |
NC
Nancy Cole | Grid | Johnson City, NY |
Grid | Palmyra, NY | |
EL
Eric Ludewig | Grid | Ithaca, NY |
KS
Katie Sterling | Grid | Bridgeport , NY |
Grid | Rochester, NY | |
BW
Barb Wood | Grid | Newark, NY |
Paddock
6
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
TA
Thomas Allen | Paddock | Ovid, NY |
Paddock | Ovid, NY | |
Paddock | Ovid, NY | |
Paddock | Ovid, NY | |
PW
Pamela Whittaker | Paddock | Ithaca, NY |
JW
JP Wolfe | Paddock | Tyrone, PA |
Worker Support
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
BA
Bill Arlow | Worker Support | |
LP
Leon Phelps Jr | Worker Support | Cincinnatus, NY |
JW
James Whittaker | Worker Support | Ithaca, NY |
Worker Support | Mansfield, PA |
Race Control
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
TB
Terry Bowdren | Race/Ctrl | Clifton Springs, NY |
Sunday
41
entries
Flagging & Communications
21
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
SB
Sandra Barkley | Flag/Comm | Geneseo, NY |
JB
John Bush | Flag/Comm | Hornell, NY |
JC
Jim Castetter | Flag/Comm | Binghamton, NY |
Flag/Comm | Wyoming, NY | |
LD
Lyndsay Densmore | Flag/Comm | Bath, NY |
JF
Jeffery Fox | Flag/Comm | Machias, NY |
PF
Patrick Fuller | Flag/Comm | Medina, NY |
JG
John Gamble | Flag/Comm | Port Orange, FL |
DH
David Heighton | Flag/Comm | Central Square, NY |
DK
David Kozlowski | Flag/Comm | Rochester, NY |
Flag/Comm | Rochester, NY | |
BM
Borden Mills | Flag/Comm | Webster, NY |
Flag/Comm | Ithaca, NY | |
TP
Thomas Proko | Flag/Comm | Buffalo, NY |
SR
Sue Roy | Flag/Comm | Medina, NY |
Flag/Comm | Binghamton, NY | |
JS
Jim Schanz | Flag/Comm | Mercerville, NJ |
MS
Maurice Starr | Flag/Comm | Elmira, NY |
DV
Dick Vockroth | Flag/Comm | Painted Post, NY |
Flag/Comm | Mansfield, PA | |
DW
Darian Wright | Flag/Comm | Painted Post, NY |
Grid
8
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Grid | Kirkwood, NY | |
NC
Nancy Cole | Grid | Johnson City, NY |
Grid | Palmyra, NY | |
EL
Eric Ludewig | Grid | Ithaca, NY |
KS
Katie Sterling | Grid | Bridgeport , NY |
Grid | Rochester, NY | |
BT
Barbara Toomey | Grid | Cortland, NY |
BW
Barb Wood | Grid | Newark, NY |
Paddock
6
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
TA
Thomas Allen | Paddock | Ovid, NY |
Paddock | Ovid, NY | |
Paddock | Ovid, NY | |
Paddock | Ovid, NY | |
PW
Pamela Whittaker | Paddock | Ithaca, NY |
JW
JP Wolfe | Paddock | Tyrone, PA |
Start / Finish
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RK
Randy Kuster | Start/Finish | Rochester, NY |
Worker Support
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
BA
Bill Arlow | Worker Support | |
LP
Leon Phelps Jr | Worker Support | Cincinnatus, NY |
JW
James Whittaker | Worker Support | Ithaca, NY |
Worker Support | Mansfield, PA |
Race Control
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
TB
Terry Bowdren | Race/Ctrl | Clifton Springs, NY |