Workers
73 entries
Course Marshals
3 entries
Name Class Hometown
RB
Ross Bollinger
CourseKalamazoo, MI
SB
Steve Bollinger
CourseMattawan, MI
PM
Paul McBride
CourseSouth Bend, IN
Event Support
10 entries
Name Class Hometown
profile photo
Nicholas Aranda
Event SupportRomulus, MI
FA
Fred Awald
Event SupportWalkerton, IN
profile photo
Patrick Barber
Event SupportBrighton, MI
KB
Kim Bollinger
Event SupportMattawan, MI
profile photo
Erika Engler
Event SupportElkhart, IN
profile photo
Raynah Fandozzi
Event SupportSaint Joseph, MI
JJ
Jeff Jennings
Event SupportRimrock, AZ
profile photo
Susan Miller
Event SupportRichland, MI
profile photo
Caleb Mullauer
Event SupportColoma, MI
ES
Eric Snare
Event SupportSpringfield, IL
Flagging & Communications
22 entries
Name Class Hometown
profile photo
Daniel R Assenmacher
F&CDearborn Heights, MI
profile photo
Steve Balanecki
F&COrion, MI
SB
Suzy Beauvais
F&CGreenville, MI
DB
David Bowman
F&CMishawaka, IN
profile photo
Hulbert Colwell
F&CSouth Bend, IN
profile photo
David Gushwa
F&CMishawaka, IN
LH
Lon Hake
F&CMaple Park, IL
FH
Fred Hawley
F&COkemos, MI
CH
Christopher Heideman
F&CHolland, MI
RH
Rainer Helmchen
F&CChurubusco, IN
TH
Tari Hodge
F&CLewis Center, OH
profile photo
Dennis Jennings
F&CSouth Bend, IN
KJ
Kim Joiner
F&CWheaton, IL
LK
Leon Krauss
F&CGranger, IN
KL
Ken Loerch
F&CUrbana, IL
CM
Colin MacLennan
F&CWaterford, MI
profile photo
Ryan Miller
F&CGrand Haven, MI
profile photo
John Mustonen
F&CBolingbrook, IL
SR
Sam Rogers
F&CHudsonville, MI
NV
Noah Vander Galien
F&CPaw Paw, MI
profile photo
Cynthia (Cindy) Wisner
F&CPlymouth, MI
profile photo
Erick Zanner
F&CBexley, OH
Grid/Pit
7 entries
Name Class Hometown
SA
Susan Andrews
Grid/PitAda, MI
DB
Duane Belisle
Grid/PitElkhart, IN
CG
Christy Graham
Grid/PitLiberty Township, OH
profile photo
James Knepper
Grid/PitCincinnati, OH
LM
Lynnette Markowicz
Grid/PitSouth Bend, IN
MS
Mary Sickles
Grid/PitLansing, MI
RS
Rodney Sickles
Grid/PitLansing, MI
Paddock
1 entry
Name Class Hometown
TS
Thomas Smolenski
PaddockGrand Haven, MI
Registration
3 entries
Name Class Hometown
DH
Dorothy Harrington
RegistrationAvon Lake, OH
profile photo
Mary Shiloff
RegistrationClay, MI
profile photo
Becky Suhr
RegistrationSpringboro, OH
Sound Control
3 entries
Name Class Hometown
DA
David Anson
SoundSouth Bend, IN
PA
Peggy Anson
SoundSouth Bend, IN
SL
Stuart Laks
SoundPortage, IN
Starters
3 entries
Name Class Hometown
BB
Bruce Beauvais
StartGreenville, MI
MJ
Michael Jennings
StartMesa, AZ
JS
Jeff Secor
StartHudsonville, MI
Steward
12 entries
Name Class Hometown
MB
Matias Bonnier
StewardNew Albany, OH
AB
Ann Burke
StewardLivonia, MI
KC
Karen Crider
StewardDeWitt, MI
DH
Duane Harrington
StewardAvon Lake, OH
DH
Dan Hodge
StewardLewis Center, OH
profile photo
Douglas Mitchell
StewardHowell, MI
KP
Kenneth Paton
StewardMiddletown, OK
JS
Jerry Shiloff
StewardAlgonac, MI
JS
James Suhr
StewardSpringboro, OH
GV
Gary Van Horn
StewardIndependence, OR
TV
Thomas VanCamp
StewardHaslett, MI
VW
Verne Wandell
StewardGreen Valley, AZ
Timing & Scoring
4 entries
Name Class Hometown
GB
Gloria Blaha
T&SPortage, IN
profile photo
David Ferris
T&SMason, MI
LG
Lorrie Gaunt-Wandell
T&SKalamazoo, MI
AK
Anne Kumor
T&SGreendale, WI
Tech Inspection
5 entries
Name Class Hometown
profile photo
Mark Bublitz
TechLa Porte, IN
RM
Rod Markowicz
TechSouth Bend, IN
EM
Earl Myers
TechFostoria, OH
LP
Larry Pannemann
TechCanton, MI
MP
Mary Pannemann
TechCanton, MI
The organizer of this event controls this list and it may not represent the actual number of people registered.