Entry List
Event
70
entries
# | Name | Status | Class | Group | Hometown |
---|---|---|---|---|---|
70 | ZA
Zaid Abu-Seir | Confirmed | HPDE-1 | Yellow | Ypsilanti, MI |
53 | SA
Samer Al-Kass | Confirmed | HPDE-1 | White | Dexter, MI |
19 | MA
Marco Arienta | Confirmed | HPDE-2 | Pink | Royal Oak, MI |
37 | DB
David Bartlett | Confirmed | HPDE-3 | Red | Clarkston, MI |
38 | DB
Demitry Belski | Confirmed | HPDE-3 | Red | Bloomfield Hills, MI |
72 | AB
Alan Booth | Confirmed | HPDE-1 | Yellow | Oak Park, MI |
39 | Confirmed | HPDE-3 | Red | Lake Orion, MI | |
40 | PB
Patrick Burke | Confirmed | HPDE-3 | Red | Claswon, mi |
41 | Confirmed | HPDE-2 | Red | Farmington, MI | |
42 | EC
Erik Cheng | Confirmed | HPDE-3 | Red | Ann Arbor, MI |
21 | JC
John Chui | Confirmed | HPDE-2 | Pink | Auburn Hills, MI |
22 | HC
Hakjin Chung | Confirmed | HPDE-2 | Pink | Ann Arbor, MI |
54 | BC
Brandon Coats | Confirmed | HPDE-1 | White | Royal Oak, MI |
23 | MD
Michael Darlington | Confirmed | HPDE-2 | Pink | Clarkston, MI |
74 | SD
Steve Davis | Confirmed | HPDE-1 | Yellow | White Lake, MI |
55 | MD
Mary Deignan | Confirmed | HPDE-1 | White | San Francisco, CA |
56 | BD
Bob Dice | Confirmed | HPDE-1 | White | White Lake, MI |
57 | sf
shixiao fan | Confirmed | HPDE-1 | White | Canton, MI |
24 | BF
Brad Fillion | Confirmed | HPDE-2 | Pink | Clawson, MI |
4 | Confirmed | HPDE-4 | Blue | Rochester Hills, MI | |
58 | MG
Max Gustafson | Confirmed | HPDE-1 | White | Washington, dc |
5 | BH
Brandon Hagaman | Confirmed | HPDE-4 | Blue | Franklin, MI |
59 | CH
Chad Hall | Confirmed | HPDE-1 | White | Belleville, MI |
6 | Confirmed | Competition | Blue | Farmington Hills, MI | |
75 | MH
Mayur Harsha | Confirmed | HPDE-1 | Yellow | Dearborn, MI |
60 | DH
David Huynh | Confirmed | HPDE-1 | White | Ann Arbor, MI |
76 | HI
Hiroya Ishikawa | Confirmed | HPDE-1 | Yellow | Santa Clara, CA |
44 | VJ
Vance Johnson | Confirmed | HPDE-3 | Red | Washington, MI |
7 | DK
Danny Kellermeyer | Confirmed | Competition | Blue | Ortonville, MI |
25 | KK
Kurt Kimmerly | Confirmed | HPDE-2 | Pink | West Bloomfield, MI |
61 | DK
Daniel Korogodsky | Confirmed | HPDE-1 | White | West Bloomfield, MI |
8 | SK
Scott Kotchi | Confirmed | HPDE-4 | Blue | Shelby Twp, MI |
45 | Confirmed | HPDE-3 | Red | Southfield, MI | |
- | AL
Aaron Lauri | New | HPDE-3 | zNot Assigned | Dearborn, MI |
77 | YL
Ying-Chang Lee | Confirmed | HPDE-1 | Yellow | Ann Arbor, MI |
78 | Confirmed | HPDE-1 | Yellow | Bellefontaine, OH | |
10 | AM
Anthony Mac | Confirmed | Competition | Blue | TROY, MI |
79 | SM
Sarthak Manna | Confirmed | HPDE-1 | Yellow | Dearborn, MI |
63 | JM
Jeff Martin | Confirmed | HPDE-1 | White | Sterling Heights, MI |
27 | MM
Mario Matanovic | Confirmed | HPDE-2 | Pink | Ann Arbor, MI |
46 | Confirmed | HPDE-2 | Red | Royal Oak, MI | |
64 | RM
Robert Mick | Confirmed | HPDE-1 | White | Rochester, MI |
28 | DM
Dan Miller | Confirmed | HPDE-3 | Pink | Birmingham, MI |
29 | SN
Sumukha Nagaraj | Confirmed | HPDE-2 | Pink | Dearborn, MI |
12 | DN
Deyan Ninov | Confirmed | Competition | Blue | Royal Oak, MI |
65 | JN
John Nolan | Confirmed | HPDE-1 | White | Royal Oak, MI |
13 | SO
Sean OShea | Confirmed | HPDE-4 | Blue | Royal Oak, MI |
47 | Confirmed | HPDE-3 | Red | Grosse Pointe, MI | |
48 | RP
Rabee Paul | Confirmed | HPDE-3 | Red | Grosse Pointe, MI |
30 | Confirmed | HPDE-2 | Pink | Monroe, MI | |
80 | MP
Michael Perrotta | Confirmed | HPDE-1 | Yellow | Lake Orion, MI |
49 | Confirmed | HPDE-4 | Red | Durand, MI | |
31 | AR
Alan Reintjes | Confirmed | HPDE-2 | Pink | Clovis, CA |
81 | ZR
Zachary Rubin | Confirmed | HPDE-1 | Yellow | Ann Arbor, MI |
66 | Confirmed | HPDE-1 | White | Charlotte, NC | |
16 | Confirmed | Competition | Blue | Key West, FL | |
17 | BS
Benjamin Schaut | Confirmed | Competition | Blue | South Lyon, MI |
82 | ts
tyler schmid | Confirmed | HPDE-2 | Yellow | Wauseon, OH |
51 | DS
Daniel Setili | Confirmed | HPDE-3 | Red | Bloomfield Hills, MI |
32 | Confirmed | HPDE-2 | Pink | Norwood, MA | |
84 | LS
Laura Snyder | Confirmed | HPDE-1 | Yellow | Royal Oak, MI |
18 | AS
Aric Streeter | Confirmed | HPDE-4 | Blue | South Lyon, MI |
85 | DT
Daniel Tamez | Confirmed | HPDE-1 | Yellow | Auburn Hills, MI |
33 | st
scott thompson | Confirmed | HPDE-2 | Pink | Howell, MI |
52 | DT
David Torley | Confirmed | HPDE-4 | Red | Birmingham, MI |
67 | NV
Nandagopalan Venkataramanan | Confirmed | HPDE-1 | White | Ann Arbor, MI |
34 | SV
Shashank Vijay | Confirmed | HPDE-2 | Pink | Foothill Ranch, CA |
68 | HY
Hsin-hsiang Yang | Confirmed | HPDE-1 | White | Ann Arbor, MI |
69 | wZ
wenda Zheng | Confirmed | HPDE-1 | White | Troy, MI |
- | ZZ
Ziqi Zhu | Confirmed | HPDE-1 | zNot Assigned | Torrance, CA |
Class totals: Competition: 6HPDE-1: 29HPDE-2: 16HPDE-3: 12HPDE-4: 7