Entry List
Event
64
entries
# | Name | Status | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
- | Confirmed | Toronto, ON | |||
- | PB
Peter Bieling | Confirmed | Hamilton, ON | ||
- | RB
Rob Birring | Confirmed | Toronto, ON | ||
- | JB
John Black | Confirmed | Bliss, NY | ||
- | RB
Robert Boote | Confirmed | Vestal, NY | ||
- | AB
Andy Brule | Confirmed | Manotick, ON | ||
- | jc
john canary | Confirmed | Bernardsville, NJ | ||
- | GC
George E Chubbuck | Confirmed | Rome, NY | ||
- | GC
Gary Cortese | Confirmed | pottsville, PA | ||
- | GD
Gary Daprano | Confirmed | St. Petersburg , Fl | ||
- | BD
Brian Davis | Confirmed | Lindley, NY | ||
- | Confirmed | Novi, MI | MelTechRacing, MTR | ||
- | Confirmed | Tully, NY | |||
- | Confirmed | Trenton, NJ | |||
- | MD
Mark Doerr | Confirmed | Orchard park, Ny | Doerr Racing | |
- | KD
Kevin Donahue | Confirmed | Torbay, NL | ||
- | Confirmed | WARREN,PA, PA | |||
- | MD
Matthew Drake | Confirmed | Painted Post, NY | ||
- | BE
Bruce Elwell | Confirmed | Marcy, NY | ||
- | Confirmed | Cookeville, TN | Anderson Composites, Exedy | ||
- | Confirmed | Lakewood Ranch, FL | |||
- | LF
Lee Flinner | Confirmed | Fairfield, PA | none | |
- | JF
Jack Frank | Confirmed | Warren, PA | ||
- | WF
William Franssen | Confirmed | Montrose, PA | Golis Machine | |
- | DG
David Gagne | Confirmed | Leominster, MA | ||
- | SG
Steven Ginter | Confirmed | Hummelstown, PA | ||
- | BH
Bruce Hartman | Confirmed | Epsom, NH | ||
- | AH
Andrew Hendel | Confirmed | Holley, NY | ||
- | AH
Ahsan Hussain | Confirmed | Mississauga, ON | ||
- | JK
Julius Keri | Confirmed | Oxford, PA | ||
- | RK
Roger Komonchak | Confirmed | Nanuet, NY | ||
- | DL
Doug LaFever | Confirmed | Cazenovia, NY | myself | |
- | HL
Howard LaFever | Confirmed | Morrisville, NY | ||
- | JL
John Long | Confirmed | Redford, MI | ||
- | Confirmed | Dashwood, ON | |||
- | RM
Ron Martin | Confirmed | Warren, PA | ||
- | Confirmed | Burlington, ON | |||
- | Confirmed | Livonia, MI | |||
- | GM
Garrett Murphy | Confirmed | North Andover, MA | ||
- | KM
Kevin Murphy | Confirmed | North Andover, MA | ||
- | Confirmed | Belfountain, ON | |||
- | DP
David Pascucci | Confirmed | Northampton, MA | ||
- | SR
Steve Rauh | Confirmed | Webster, NY | ||
- | Confirmed | Liverpool, NY | |||
- | Confirmed | Liverpool, NY | |||
- | NR
Neil Redden | Confirmed | Sodus Point, NY | N/A | |
- | DR
Dennis Rice | Confirmed | Rochester, NY | ||
- | MR
Michelle Richau | Confirmed | Corning, NY | ||
- | Confirmed | Grand Island, NY | |||
- | KS
Kris Schleiermacher | Confirmed | Buffalo, NY | ||
- | Confirmed | Harwich, MA | |||
- | HS
Howard Silberstein | Confirmed | Rochester, NY | ||
- | Confirmed | Novi, MI | |||
- | KS
Karl Stapel | Confirmed | East Rutherford, NJ | ||
- | Confirmed | Newfane, NY | |||
- | MS
Matthew Studer | Confirmed | Layton, NJ | ||
- | RT
Richard Thacker | Confirmed | West Gardiner, ME | ||
- | RV
Robert Vella | Confirmed | West Nyack, NY | ||
- | Confirmed | Grimsby, ON | |||
- | Confirmed | Wellesley Hills, MA | |||
- | PW
Peter Wehmeyer | Confirmed | Hamilton, ON | ||
- | NW
Nick Wheeler | Confirmed | Corning, NY | ||
- | Confirmed | Glenarden, MD | |||
- | GW
Gilbert Wistrup | Confirmed | Cazenovia, NY |