Entry List
Friday
86
entries
Name | Status | Class | Hometown |
---|---|---|---|
Confirmed | Blue | York, PA | |
BA
Bill Angus | Confirmed | Black | Barto, PA |
Confirmed | Instruct Only | Blue Bell, PA | |
DB
David Bezar | Confirmed | Intro | Ambler, PA |
DB
David Brandt | Confirmed | Black | Wayne, PA |
FB
Fred Brubaker | Confirmed | Red | Allentown, PA |
NC
Nyssa Capaul | Confirmed | White | Trappe, PA |
Confirmed | White | West Chester, PA | |
AC
Ara Chalian | Confirmed | Red | Philadelphia, PA |
JC
Joshua Cohen | Confirmed | Black | Jenkintown, PA |
SC
Steven Cohen | Confirmed | Black | Pittsgrove, NJ |
RC
Richard Coomes | Confirmed | Black | NEWBORN, GA |
JC
Jack Cooney | Confirmed | Black | Plymouth Meeting, PA |
AD
Adam Davis | Confirmed | White | New York, NY |
TD
Tony DeMarco | Confirmed | White | Philadelphia, PA |
MD
Myles Diamond | Confirmed | Red | Harleysville, PA |
MD
Molly DiBianca | Confirmed | White | Wilmington, DE |
JD
Jeffrey Dunn | Confirmed | White | Kennett Square, PA |
RE
Robin Edwin | Confirmed | Blue-Solo | RALEIGH, NC |
EE
Edmond Ehm | Confirmed | Intro | |
Confirmed | Black | Allentown, PA | |
Confirmed | Blue | Ardmore, PA | |
BF
Brian Folkes | Confirmed | Green | Lansdale, PA |
Confirmed | Blue-Solo | Mahwah, NJ | |
CG
Craig Gaul | Confirmed | Instruct Only | Wernersville, PA |
wg
william georges | Confirmed | Blue | Berwyn, PA |
AG
Aleksey Gerasyuto | Confirmed | Black | Flemington, NJ |
IG
Ian Goddard | Confirmed | Instruct Only | Allentown, PA |
Confirmed | Blue | Stroudsburg, PA | |
FG
Francois Gravel | Confirmed | Green | Elkins Park, PA |
RG
Randy Gross | Confirmed | Blue | Leesburg, VA |
AH
Alan Halpern | Confirmed | Black | Philadelphia, PA |
Confirmed | White | Chalfont, PA | |
Confirmed | Red | Chalfont, PA | |
WH
Wayne Hoagland | Confirmed | White | hatfield, PA |
PK
Pawel Kaniewski | Confirmed | Blue | Newtown, PA |
BK
Bobby Kasolas | Confirmed | Blue | Succasunna, NJ |
MK
Marty Kocse | Confirmed | Instruct Only | Clermont, FL |
GK
Geza Korchmaros | Confirmed | Instruct Only | Collegeville, PA |
SL
Stefan Laessig | Confirmed | Black | Pennsburg, PA |
Confirmed | White | City, CA | |
TL
Terry Lefco | Confirmed | Red | Conshohocken, PA |
Confirmed | Black | Los Angeles, CA | |
ML
Myron Lising | Confirmed | Black | New Providence, NJ |
TL
Tom Loder | Confirmed | Black | CONSHOHOCKEN, PA |
ML
May Ly | Confirmed | Green | Norristown, PA |
Confirmed | Black | Gardiner, NY | |
YM
Yury Marasanov | Confirmed | White | West New York, NJ |
NM
Norman Marcus | Confirmed | Blue-Solo | San Diego, CA |
JM
Jim McHenry | Confirmed | Green | Point Pleasant, PA |
GM
Greg Mills | Confirmed | Black | Flemington, NJ |
KM
Kristoffer Murphy | Confirmed | Black | Jenkintown, PA |
DO
David OConnell | Confirmed | Blue-Solo | Gladwyne, PA |
Confirmed | White | Newtown, PA | |
Confirmed | Black | Vail, CO | |
CP
Chuck Pagesy | Confirmed | Green | West Chester, PA |
JP
John Palotas | Confirmed | White | Port Murray, NJ |
MP
Matt Paul | Confirmed | Intro | Philadelphia, PA |
GP
Geraldine Pechstein | Confirmed | Blue-Solo | Wayne, PA |
Confirmed | Red | Wayne, PA | |
Kp
Ken petroff | Confirmed | Black | Winter Haven, FL |
JP
John Phillips | Confirmed | Red | Wyndmoor, PA |
Confirmed | Black | Pottstown, PA | |
IQ
Ian Quillman | Confirmed | Green | Birchrunville, PA |
GR
Greg Rabil | Confirmed | Blue-Solo | Malvern, PA |
JR
Jared Randall | Confirmed | Blue-Solo | Oradell, NJ |
Confirmed | White | Gaithersburg, MD | |
JR
Jason Robbins | Confirmed | Blue | Philadelphia, Pa |
Confirmed | Blue | Philadelphia, PA | |
JR
Jon Rothrock | Confirmed | Green | Havertown, PA |
Confirmed | Black | Newtown Square, PA | |
Confirmed | Red | Brooklyn, NY | |
Confirmed | Black | Mullica Hill, NJ | |
GS
George Saxon | Confirmed | Green | West Chester, PA |
SS
Steve Schueren | Confirmed | Instruct Only | Gwynedd Valley, PA |
PS
Phillip Shin | Confirmed | White | Villanova, PA |
Confirmed | Green | Downingtown, PA | |
JS
Jeffrey Smith | Confirmed | Black | Plymouth Meeting, PA |
JT
James Takasugi | Confirmed | Intro | Lawrence Township, NJ |
Confirmed | White | CHICAGO, IL | |
KV
Ken Van Artsdalen | Confirmed | White | Hughestown, PA |
BV
Bart Venesoen | Confirmed | Black | Philadelphia, PA |
GW
Gregor Waltz | Confirmed | White | Elkton, MD |
PW
Patrick Wayman | Confirmed | Red | Penn Valley, PA |
Confirmed | Black | Harleysville, PA | |
Confirmed | White | Woolwich, NJ |
Class totals: Black: 24Blue: 9Blue-Solo: 7Green: 9Instruct Only: 6Intro: 4Red: 9White: 18
Saturday
151
entries
Name | Status | Class | Hometown |
---|---|---|---|
Confirmed | Blue | York, PA | |
PA
Phil Altomare | Confirmed | White | Ambler, PA |
BA
Bill Angus | Confirmed | Black | Barto, PA |
Confirmed | Instruct Only | Blue Bell, PA | |
AB
Ash Bhattacharya | Confirmed | Black | Freehold, NJ |
Confirmed | Green | West Chester, PA | |
RB
Rene Boesch | Confirmed | Blue | Medford, NJ |
SB
Scott Borelly | Confirmed | Black | Phoenixville, PA |
JB
Jeff Bornholdt | Confirmed | Blue | Wyndmoor, PA |
JB
Judith Bornstein-Chau | Confirmed | White | Philadelphia, PA |
DB
David Brandt | Confirmed | Black | Wayne, PA |
FB
Fred Brubaker | Confirmed | Red | Allentown, PA |
NC
Nyssa Capaul | Confirmed | White | Trappe, PA |
Confirmed | White | West Chester, PA | |
AC
Ara Chalian | Confirmed | Red | Philadelphia, PA |
hc
haiyang chen | Confirmed | Blue | philadelphia, PA |
LC
Long Chen | Confirmed | White | Little Neck, NY |
Confirmed | Green | ROSLYN, NY | |
WC
Will Chung | Confirmed | Black | Rahway, NJ |
BC
Bill Coffey | Confirmed | Blue | West Chester, PA |
JC
Joshua Cohen | Confirmed | Black | Jenkintown, PA |
SC
Steven Cohen | Confirmed | Black | Pittsgrove, NJ |
DC
Don Coleman | Confirmed | Blue-Solo | Charlottesville, VA |
RC
Richard Coomes | Confirmed | Black | NEWBORN, GA |
JC
Jack Cooney | Confirmed | Black | Plymouth Meeting, PA |
DC
Don Cox | Confirmed | Black | West Chester, PA |
PC
Paul Cross | Confirmed | Blue-Solo | Collegeville, PA |
AD
Adam Davis | Confirmed | White | New York, NY |
MD
Myles Diamond | Confirmed | Red | Harleysville, PA |
MD
Molly DiBianca | Confirmed | White | Wilmington, DE |
Confirmed | Blue | Glen Mills, PA | |
GD
George Doolittle | Confirmed | Green | Haverford, PA |
JD
Jeffrey Dunn | Confirmed | White | Kennett Square, PA |
Confirmed | Blue | Blue Bell, PA | |
RE
Robin Edwin | Confirmed | Blue-Solo | RALEIGH, NC |
AE
Allan Efrus | Confirmed | Blue | Springfield, NJ |
DE
David Ehm | Confirmed | Red | Erial, NJ |
Confirmed | Black | Allentown, PA | |
Confirmed | Green | Kempton, PA | |
JF
J0E F0NT | Confirmed | Blue | Santa Monica, CA |
Confirmed | Blue | Ardmore, PA | |
Confirmed | Black | South Orange, NJ | |
BF
Brian Folkes | Confirmed | Green | Lansdale, PA |
MG
Marco Galvis | Confirmed | Green | Woodside, NY |
Confirmed | Blue-Solo | Mahwah, NJ | |
CG
Craig Gaul | Confirmed | Instruct Only | Wernersville, PA |
wg
william georges | Confirmed | Blue | Berwyn, PA |
AG
Aleksey Gerasyuto | Confirmed | Black | Flemington, NJ |
BG
Bob Gilberg | Confirmed | White | Wynnewood, PA |
Confirmed | Black | West Orange, NJ | |
IG
Ian Goddard | Confirmed | Instruct Only | Allentown, PA |
Confirmed | Blue | Stroudsburg, PA | |
FG
Francois Gravel | Confirmed | Green | Elkins Park, PA |
RG
Randy Gross | Confirmed | Blue | Leesburg, VA |
Confirmed | Green | Ashburn, VA | |
LH
Luis Hidalgo | Confirmed | White | Centerpoint, NY |
Confirmed | White | Chalfont, PA | |
Confirmed | Red | Chalfont, PA | |
WH
Wayne Hoagland | Confirmed | White | hatfield, PA |
TH
Tim Horrell | Confirmed | Blue | Feasterville Trevose, PA |
Confirmed | White | New Hyde Park, NY | |
RH
Ralph Hunter | Confirmed | Blue | Malvern, PA |
RH
Robert Hunter | Confirmed | Green | Malvern, PA |
Confirmed | Blue | Bethlehem, PA | |
EI
Erik Ivarsson | Confirmed | Green | Bethlehem, PA |
RK
Russell Kaminski | Confirmed | White | Wallingford, PA |
PK
Pawel Kaniewski | Confirmed | Blue | Newtown, PA |
BK
Bobby Kasolas | Confirmed | Blue | Succasunna, NJ |
MK
Michael Kelly | Confirmed | Blue-Solo | North Wales, PA |
AK
Adam Kocse | Confirmed | Instruct Only | Egg Harbor Township, NJ |
MK
Marty Kocse | Confirmed | Instruct Only | Clermont, FL |
EK
Edward Kovalevich Jr | Confirmed | Instruct Only | Mullica Hill, NJ |
BK
Bruce Kramer | Confirmed | Green | allentown , pa |
HL
Hans Laessig | Confirmed | Blue | Pennsburg, pa |
SL
Stefan Laessig | Confirmed | Black | Pennsburg, PA |
Confirmed | White | City, CA | |
JL
Joe Law | Confirmed | Green | West Deptford, NJ |
TL
Terry Lefco | Confirmed | Red | Conshohocken, PA |
Confirmed | Black | Los Angeles, CA | |
GL
Giacomo Liparoto | Confirmed | Green | Maspeth, NY |
ML
Myron Lising | Confirmed | Black | New Providence, NJ |
TL
Tom Loder | Confirmed | Black | CONSHOHOCKEN, PA |
JL
John Lu | Confirmed | Black | Skillman, NJ |
Confirmed | Green | Fresh Meadows, NY | |
Confirmed | Black | Gardiner, NY | |
YM
Yury Marasanov | Confirmed | White | West New York, NJ |
NM
Norman Marcus | Confirmed | Blue-Solo | San Diego, CA |
JM
Jim McHenry | Confirmed | Green | Point Pleasant, PA |
JM
James Monath | Confirmed | Blue | West Chester, PA |
KM
Kristoffer Murphy | Confirmed | Black | Jenkintown, PA |
KN
Kevin Nace Jr | Confirmed | Green | Sellersville, PA |
DO
David OConnell | Confirmed | Blue-Solo | Gladwyne, PA |
Confirmed | White | Newtown, PA | |
RO
Rick Owens | Confirmed | Instruct Only | Bonita Springs, FL |
JP
Justin Pak | Confirmed | Blue | River Edge, NJ |
JP
John Palotas | Confirmed | White | Port Murray, NJ |
GP
Geraldine Pechstein | Confirmed | Blue-Solo | Wayne, PA |
Confirmed | Red | Wayne, PA | |
Kp
Ken petroff | Confirmed | Black | Winter Haven, FL |
JP
John Phillips | Confirmed | Red | Wyndmoor, PA |
MP
Michael Picone | Confirmed | Blue-Solo | Belle Mead, NJ |
Confirmed | Black | Pottstown, PA | |
IQ
Ian Quillman | Confirmed | Green | Birchrunville, PA |
GR
Greg Rabil | Confirmed | Blue-Solo | Malvern, PA |
JR
Jared Randall | Confirmed | Blue-Solo | Oradell, NJ |
Confirmed | White | Gaithersburg, MD | |
Confirmed | Instruct Only | Elkton, MD | |
yr
yohan reyes | Confirmed | Blue | New York, NY |
JR
Jason Robbins | Confirmed | Blue | Philadelphia, Pa |
Confirmed | Blue | Doylestown, PA | |
Confirmed | Blue | Philadelphia, PA | |
JR
Jon Rothrock | Confirmed | Green | Havertown, PA |
Confirmed | Black | Newtown Square, PA | |
Confirmed | Red | Brooklyn, NY | |
Confirmed | Black | Mullica Hill, NJ | |
GS
George Saxon | Confirmed | Green | West Chester, PA |
Confirmed | Red | Huntingdon Valley, PA | |
SS
Steve Schueren | Confirmed | Instruct Only | Gwynedd Valley, PA |
BS
Barry Schwartz | Confirmed | Red | Norristown, PA |
ES
Edward Seugling | Confirmed | White | Wilmington, DE |
Confirmed | Black | Jackson, NJ | |
PS
Phillip Shin | Confirmed | White | Villanova, PA |
Confirmed | Green | Downingtown, PA | |
JS
Jeffrey Smith | Confirmed | Black | Plymouth Meeting, PA |
Confirmed | Black | Center Valley, PA | |
PS
Paul Stetsko | Confirmed | White | Langhorne, PA |
DS
Daniel Suh | Confirmed | Green | Scarsdale, NY |
Confirmed | Black | Scarsdale, NY | |
MS
Michael Sumbatashvili | Confirmed | Blue | Norwood, NJ |
Confirmed | Green | Flushing, NY | |
JT
James Thompson | Confirmed | Black | Bryn Mawr, PA |
Confirmed | Blue-Solo | Wilmington, DE | |
Confirmed | White | CHICAGO, IL | |
RT
Robert Turi | Confirmed | Black | Fair Lawn, NJ |
Confirmed | Green | Collegeville , PA | |
Confirmed | Green | Franklin Lakes, Nj | |
KV
Ken Van Artsdalen | Confirmed | White | Hughestown, PA |
BV
Bart Venesoen | Confirmed | Black | Philadelphia, PA |
FV
Franciszek Von Esse | Confirmed | Red | Scott Township, PA |
MW
Mark Wall | Confirmed | Green | Lansdale, PA |
GW
Gregor Waltz | Confirmed | White | Elkton, MD |
PW
Patrick Wayman | Confirmed | Red | Penn Valley, PA |
Confirmed | Green | Millburn, NJ | |
Confirmed | Black | Harleysville, PA | |
Confirmed | Green | Newtown Square, PA | |
TW
Terence Wong | Confirmed | Green | Oakland Gardens, NY |
Confirmed | Blue | Long Island City , NY | |
JZ
Jeffry Zern | Confirmed | Blue | Landenberg, PA |
Confirmed | Blue-Solo | Fresh Meadows, NY | |
Confirmed | White | Woolwich, NJ | |
Confirmed | Green | Brooklyn, NY |
Class totals: Black: 33Blue: 28Blue-Solo: 13Green: 29Instruct Only: 9Red: 13White: 26
Sunday
148
entries
Name | Status | Class | Hometown |
---|---|---|---|
Confirmed | Blue | York, PA | |
PA
Phil Altomare | Confirmed | White | Ambler, PA |
BA
Bill Angus | Confirmed | Black | Barto, PA |
Confirmed | Instruct Only | Blue Bell, PA | |
AB
Ash Bhattacharya | Confirmed | Black | Freehold, NJ |
Confirmed | Green | West Chester, PA | |
RB
Rene Boesch | Confirmed | Blue | Medford, NJ |
SB
Scott Borelly | Confirmed | Black | Phoenixville, PA |
JB
Jeff Bornholdt | Confirmed | Blue | Wyndmoor, PA |
JB
Judith Bornstein-Chau | Confirmed | White | Philadelphia, PA |
DB
David Brandt | Confirmed | Black | Wayne, PA |
FB
Fred Brubaker | Confirmed | Red | Allentown, PA |
NC
Nyssa Capaul | Confirmed | White | Trappe, PA |
Confirmed | White | West Chester, PA | |
AC
Ara Chalian | Confirmed | Red | Philadelphia, PA |
hc
haiyang chen | Confirmed | Blue | philadelphia, PA |
LC
Long Chen | Confirmed | White | Little Neck, NY |
Confirmed | Green | ROSLYN, NY | |
WC
Will Chung | Confirmed | Black | Rahway, NJ |
BC
Bill Coffey | Confirmed | Blue | West Chester, PA |
JC
Joshua Cohen | Confirmed | Black | Jenkintown, PA |
SC
Steven Cohen | Confirmed | Black | Pittsgrove, NJ |
DC
Don Coleman | Confirmed | Blue-Solo | Charlottesville, VA |
RC
Richard Coomes | Confirmed | Black | NEWBORN, GA |
JC
Jack Cooney | Confirmed | Black | Plymouth Meeting, PA |
DC
Don Cox | Confirmed | Black | West Chester, PA |
PC
Paul Cross | Confirmed | Blue-Solo | Collegeville, PA |
AD
Adam Davis | Confirmed | White | New York, NY |
MD
Myles Diamond | Confirmed | Red | Harleysville, PA |
MD
Molly DiBianca | Confirmed | White | Wilmington, DE |
Confirmed | Blue | Glen Mills, PA | |
GD
George Doolittle | Confirmed | Green | Haverford, PA |
JD
Jeffrey Dunn | Confirmed | White | Kennett Square, PA |
Confirmed | Blue | Blue Bell, PA | |
RE
Robin Edwin | Confirmed | Blue-Solo | RALEIGH, NC |
AE
Allan Efrus | Confirmed | Blue | Springfield, NJ |
DE
David Ehm | Confirmed | Red | Erial, NJ |
Confirmed | Black | Allentown, PA | |
Confirmed | Green | Kempton, PA | |
JF
J0E F0NT | Confirmed | Blue | Santa Monica, CA |
Confirmed | Blue | Ardmore, PA | |
Confirmed | Black | South Orange, NJ | |
BF
Brian Folkes | Confirmed | Green | Lansdale, PA |
MG
Marco Galvis | Confirmed | Green | Woodside, NY |
Confirmed | Blue-Solo | Mahwah, NJ | |
CG
Craig Gaul | Confirmed | Instruct Only | Wernersville, PA |
wg
william georges | Confirmed | Blue | Berwyn, PA |
AG
Aleksey Gerasyuto | Confirmed | Black | Flemington, NJ |
BG
Bob Gilberg | Confirmed | White | Wynnewood, PA |
Confirmed | Black | West Orange, NJ | |
IG
Ian Goddard | Confirmed | Instruct Only | Allentown, PA |
Confirmed | Blue | Stroudsburg, PA | |
FG
Francois Gravel | Confirmed | Green | Elkins Park, PA |
RG
Randy Gross | Confirmed | Blue | Leesburg, VA |
Confirmed | Green | Ashburn, VA | |
LH
Luis Hidalgo | Confirmed | White | Centerpoint, NY |
Confirmed | White | Chalfont, PA | |
Confirmed | Red | Chalfont, PA | |
WH
Wayne Hoagland | Confirmed | White | hatfield, PA |
TH
Tim Horrell | Confirmed | Blue | Feasterville Trevose, PA |
Confirmed | White | New Hyde Park, NY | |
RH
Ralph Hunter | Confirmed | Blue | Malvern, PA |
RH
Robert Hunter | Confirmed | Green | Malvern, PA |
Confirmed | Blue | Bethlehem, PA | |
EI
Erik Ivarsson | Confirmed | Green | Bethlehem, PA |
RK
Russell Kaminski | Confirmed | White | Wallingford, PA |
PK
Pawel Kaniewski | Confirmed | Blue | Newtown, PA |
BK
Bobby Kasolas | Confirmed | Blue | Succasunna, NJ |
MK
Michael Kelly | Confirmed | Blue-Solo | North Wales, PA |
AK
Adam Kocse | Confirmed | Instruct Only | Egg Harbor Township, NJ |
MK
Marty Kocse | Confirmed | Instruct Only | Clermont, FL |
BK
Bruce Kramer | Confirmed | Green | allentown , pa |
HL
Hans Laessig | Confirmed | Blue | Pennsburg, pa |
SL
Stefan Laessig | Confirmed | Black | Pennsburg, PA |
Confirmed | White | City, CA | |
JL
Joe Law | Confirmed | Green | West Deptford, NJ |
TL
Terry Lefco | Confirmed | Red | Conshohocken, PA |
Confirmed | Black | Los Angeles, CA | |
GL
Giacomo Liparoto | Confirmed | Green | Maspeth, NY |
ML
Myron Lising | Confirmed | Black | New Providence, NJ |
TL
Tom Loder | Confirmed | Black | CONSHOHOCKEN, PA |
JL
John Lu | Confirmed | Black | Skillman, NJ |
Confirmed | Green | Fresh Meadows, NY | |
Confirmed | Black | Gardiner, NY | |
YM
Yury Marasanov | Confirmed | White | West New York, NJ |
NM
Norman Marcus | Confirmed | Blue-Solo | San Diego, CA |
JM
Jim McHenry | Confirmed | Green | Point Pleasant, PA |
JM
James Monath | Confirmed | Blue | West Chester, PA |
KM
Kristoffer Murphy | Confirmed | Black | Jenkintown, PA |
KN
Kevin Nace Jr | Confirmed | Green | Sellersville, PA |
DO
David OConnell | Confirmed | Blue-Solo | Gladwyne, PA |
Confirmed | White | Newtown, PA | |
RO
Rick Owens | Confirmed | Instruct Only | Bonita Springs, FL |
JP
Justin Pak | Confirmed | Blue | River Edge, NJ |
JP
John Palotas | Confirmed | White | Port Murray, NJ |
GP
Geraldine Pechstein | Confirmed | Blue-Solo | Wayne, PA |
Confirmed | Red | Wayne, PA | |
Kp
Ken petroff | Confirmed | Black | Winter Haven, FL |
JP
John Phillips | Confirmed | Red | Wyndmoor, PA |
MP
Michael Picone | Confirmed | Blue-Solo | Belle Mead, NJ |
Confirmed | Black | Pottstown, PA | |
IQ
Ian Quillman | Confirmed | Green | Birchrunville, PA |
GR
Greg Rabil | Confirmed | Blue-Solo | Malvern, PA |
JR
Jared Randall | Confirmed | Blue-Solo | Oradell, NJ |
Confirmed | White | Gaithersburg, MD | |
Confirmed | Instruct Only | Elkton, MD | |
yr
yohan reyes | Confirmed | Blue | New York, NY |
Confirmed | Blue | Doylestown, PA | |
Confirmed | Blue | Philadelphia, PA | |
JR
Jon Rothrock | Confirmed | Green | Havertown, PA |
Confirmed | Black | Newtown Square, PA | |
Confirmed | Red | Brooklyn, NY | |
Confirmed | Black | Mullica Hill, NJ | |
GS
George Saxon | Confirmed | Green | West Chester, PA |
Confirmed | Red | Huntingdon Valley, PA | |
SS
Steve Schueren | Confirmed | Instruct Only | Gwynedd Valley, PA |
BS
Barry Schwartz | Confirmed | Red | Norristown, PA |
ES
Edward Seugling | Confirmed | White | Wilmington, DE |
Confirmed | Black | Jackson, NJ | |
PS
Phillip Shin | Confirmed | White | Villanova, PA |
Confirmed | Green | Downingtown, PA | |
JS
Jeffrey Smith | Confirmed | Black | Plymouth Meeting, PA |
Confirmed | Black | Center Valley, PA | |
PS
Paul Stetsko | Confirmed | White | Langhorne, PA |
DS
Daniel Suh | Confirmed | Green | Scarsdale, NY |
Confirmed | Black | Scarsdale, NY | |
MS
Michael Sumbatashvili | Confirmed | Blue | Norwood, NJ |
Confirmed | Green | Flushing, NY | |
Confirmed | Blue-Solo | Wilmington, DE | |
Confirmed | White | CHICAGO, IL | |
RT
Robert Turi | Confirmed | Black | Fair Lawn, NJ |
Confirmed | Green | Collegeville , PA | |
Confirmed | Green | Franklin Lakes, Nj | |
KV
Ken Van Artsdalen | Confirmed | White | Hughestown, PA |
BV
Bart Venesoen | Confirmed | Black | Philadelphia, PA |
FV
Franciszek Von Esse | Confirmed | Red | Scott Township, PA |
MW
Mark Wall | Confirmed | Green | Lansdale, PA |
GW
Gregor Waltz | Confirmed | White | Elkton, MD |
PW
Patrick Wayman | Confirmed | Red | Penn Valley, PA |
Confirmed | Green | Millburn, NJ | |
Confirmed | Black | Harleysville, PA | |
Confirmed | Green | Newtown Square, PA | |
TW
Terence Wong | Confirmed | Green | Oakland Gardens, NY |
Confirmed | Blue | Long Island City , NY | |
JZ
Jeffry Zern | Confirmed | Blue | Landenberg, PA |
Confirmed | Blue-Solo | Fresh Meadows, NY | |
Confirmed | White | Woolwich, NJ | |
Confirmed | Green | Brooklyn, NY |
Class totals: Black: 32Blue: 27Blue-Solo: 13Green: 29Instruct Only: 8Red: 13White: 26