Club Trials
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.
PDX
50
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
LH
Lisa Hutchins | Course Marshals | Franklin, WI | ||
JS
Jim Stollenwerk | Instructor | West Bend, WI |
Class totals: Course Marshals: 1Instructor: 1
Group 1
9
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
TB
Tyler Behlman | Level 1 | Elkhorn, WI | GT Track Days, GT Racing Tires | |
Level 1 | Dousman, WI | |||
Level 1 | Milwaukee, WI | |||
CH
Chip Hollman | Level 1 | Delafield, WI | ||
KJ
Kevin Janosch | Level 1 | West Allis, WI | ||
DK
Don Kiepert | Level 1 | Port Charlotte, FL | ||
AM
Al Mesa | Level 1 | Muskego, WI | ||
Level 1 | Pewaukee, WI | |||
Level 1 | Richfield, WI | Armstrong Heating and Cooling Products |
Group 2
19
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
KA
Kinney Adams | Level 2 | Milwaukee, WI | ||
WA
Wes Albinger | Level 2 | Wauwatosa, WI | ||
BA
Brendan Appel | Level 2 | Glenview, IL | ||
JB
Jim Bertini | Level 2 | Park Ridge, IL | ||
TB
Ted Bjorklund | Level 2 | Brookfield, WI | ||
AC
Anthony Cottrill | Level 2 | Wales, WI | ||
Level 2 | Brookfield, WI | Billet Specialties | ||
DH
Dan Hayes | Level 2 | Germantown, WI | ||
DJ
Doug Johnson | Level 2 | Milwaukee, WI | None | |
WK
Werner Kordas | Level 2 | Wauwatosa, WI | ||
Level 2 | ST FRANCIS, WI | Decision Technologies | ||
MN
Mark Nienow | Level 2 | Rochester, MN | ||
Level 2 | New Berlin, WI | |||
JN
John (Jack) Novak | Level 2 | Inverness, IL | ||
Level 2 | Saukville, WI | |||
NO
Nick Offerman | Level 2 | Cedarburg, WI | ||
Level 2 | Milwaukee, WI | |||
RW
Richard Wiegand | Level 2 | Brookfield, WI | ||
GW
Gregg Wissner | Level 2 | Mukwonago, WI |
Group 3
20
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
CB
Christopher Balmes | Level 3 | Evanston, IL | ||
AB
Adam Beckett | Level 3 | Milwaukee, WI | ||
Level 3 | Lisbon, WI | Coinigy | ||
Level 3 | West Allis, WI | |||
Level 3 | Waukesha, WI | |||
PH
Paul Herrold | Level 3 | Hinsdale, IL | ||
HH
Hungsun Hui | Level 3 | Wauwatosa, WI | ||
JJ
Jeff Janosch | Level 3 | West Allis, WI | ||
EL
Erik Leuenberger | Level 3 | Milwaukee, WI | ||
JM
James Martin | Level 3 | Highland Park, IL | ||
BM
Brent Maynard | Level 3 | Franklin, WI | ||
SO
Sam O'Brien | Level 3 | Waukesha, WI | ||
AP
Andrew Peters | Level 3 | New Berlin, WI | ||
Level 3 | New Berlin, WI | BrewCityMuscle.com | ||
NS
Nicholas Sannes | Level 3 | Milwaukee, WI | ||
PS
Predrag Stojanovic | Level 3 | Brookfield, WI | ||
DS
David Swanson | Level 3 | Cedarburg, WI | ||
Level 3 | Waukesha, WI | |||
DX
DAU XIONG | Level 3 | Milwaukee, WI | ||
SX
Su Xiong | Level 3 | Milwaukee, WI |
PDX and Club Trials
Entry list is private
Only registered and logged in users can see the list
PDX Workers
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.
Workers
12
entries
Course Marshals
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JB
Jesse BaDour | Course Marshals | Milwaukee, WI |
KS
Kyle Schober | Course Marshals | Mequon, WI |
Flagging and Communications
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
TJ
Tony Jorgensen | F & C | Mukwonago, WI |
F & C | Muskego, WI | |
F & C | Yellville, AR |
Instructor
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
KH
Kurt Hider | Instructor | East Troy, WI |
Instructor | Milwaukee, WI | |
Instructor | Milwaukee, WI | |
Instructor | Whitefish Bay, WI | |
DS
Don Schlieve | Instructor | Waukesha, WI |
Stewards
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Stewards | Hales Corners, WI |
Technical and Safety Inspection
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JP
Jacob Peterson | Tech | Summit, WI |