Entry List
DS - Open Wheel
6
entries
Name | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|
GB
George Balac | Munster, IN | ||
RB
Roger Beck | Sugar Grove, IL | ||
WISCONSIN RAPIDS, WI | |||
Lafayette, IN | NFH Transportation LLC | ||
Columbus, WI | |||
FR
FILIPPO REINA | Brookfield, WI | BFM MOTORSPORT |
DS - Closed Wheel
11
entries
Name | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|
Metamora, IL | |||
Chanhassen, MN | Morries Mazda | ||
TC
Todd Colwell | Middleton, WI | ||
MC
Marcello Cusma | Mt. Juliet, TN | ||
Island Lake, IL | |||
CF
Christopher Folker | Arlington Heights, IL | ||
Arlington Heights, IL | |||
rhinelander, WI | |||
Lake Zurich, IL | not found yet | ||
CR
Craig Reinders | Hartland, WI | ||
JS
Jason Stiplosek | Roscoe, IL, 61073, IL |
DS - HPDE/HSAX
11
entries
Name | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|
GA
Greg Adjuntas | Carpentersville, IL | ||
Berwyn, IL | |||
ZA
Zenoviy Andrushkiv | Chicago, IL | ||
MG
Michael Grossmann | Carpentersville, IL | ||
TL
Timothy Langham | Schaumburg, IL | ||
Bolingbrook, IL | |||
machesney park, IL | |||
RS
Roberto Salas Fragomeni | Cedar Falls, IA | ||
YS
Yuriy Shelikhevych | Chicago, IL | ||
JT
Justin Tlapa | Oregon, WI | ||
DW
David Waldner | Rockford, IL |
Track Time Only
6
entries
Name | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|
Pardeeville, WI | JahnAutosport | ||
EK
Eric Kwasigroh | East Peoria, IL | ||
AL
Andy Laing | Fontana, WI | ||
Wilmette, IL | Level 11 Creative | ||
SS
Steve Sargis | Hartford, WI | ||
JT
Jimmy Tennill III | Louisville, KY |
Volunteer
30
entries
Flagging/Communications
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
TC
Taha Cutchi | F&C | Aurora, IL |
BK
Brian Kita | F&C | Bartlett, IL |
F&C | Glendale Heights, IL |
Grid
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Grid | Chicago, IL |
Race Chair Assistant
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JC
Jared Cromas | RCA | West Chicago, IL |
Steward
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
GS
Gary Schneider | Steward | Madison, WI |
Timing & Scoring
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JL
John Lewis | T&S | Naperville, IL |
GP
Gretchen Patey | T&S | Madison, WI |
Technical Inspection / Impound
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Tech | Rockford, IL |
Wherever Needed
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Wherever | Mundelein, IL | |
Wherever | East Troy, WI |
Instructor-CW
13
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
DA
Devin Anderson | Instructor-CW | De Forest, WI |
Instructor-CW | Shorewood, WI | |
DF
Dave Farnsworth | Instructor-CW | Schaumburg, IL |
Instructor-CW | New Berlin, WI | |
Instructor-CW | Shawano, WI | |
Instructor-CW | Downers Grove, IL | |
TM
Tom Miller | Instructor-CW | Dousman, WI |
Instructor-CW | Roselle, IL | |
JS
John Salisbury | Instructor-CW | Gurnee, IL |
Instructor-CW | Downers Grove, IL | |
Instructor-CW | Madison, WI | |
DW
Daryl Wessel | Instructor-CW | Waukesha, WI |
JW
John Wierz | Instructor-CW | Kiel, WI |
Lead Instructor-OW
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Lead Instructor-OW | South Holland, IL | |
LS
Lynn Serra | Lead Instructor-OW | Harvard, IL |
Instructor-OW
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
BF
Bob Flemming | Instructor-OW | Neenah, WI |
Instructor-OW | Chicago, IL | |
NK
Nicole Krueger | Instructor-OW | Burlington, WI |
TS
Tazio Stefanelli | Instructor-OW | Rockford, IL |