Entry List
Saturday - Race Day
50
entries
4-Cycle Cadet
5
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
11 | EC
Evan Concepcion | 4-Cycle Cadet | Salt Lake City, UT |
14 | 4-Cycle Cadet | Riverton, UT | |
41 | KB
Krabi Black | 4-Cycle Cadet | Draper, UT |
55 | 4-Cycle Cadet | Rush Valley, UT | |
64 | JS
Jackson Smith | 4-Cycle Cadet | Murray, Ut |
4-Cycle Jr.
5
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
18 | NG
Nick Gardner | 4-Cycle Jr. | Park City, UT |
32 | 4-Cycle Jr. | Salt Lake City, UT | |
73 | PD
Paul Drury | 4-Cycle Jr. | Malad, ID |
120 | 4-Cycle Jr. | Park City, UT | |
801 | 4-Cycle Jr. | Riverton, UT |
4-Cycle Sr.
18
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
1 | BN
Bao Ngo | 4-Cycle Sr. | Draper, UT |
02 | MB
Mike Beeny | 4-Cycle Sr. | Salt Lake City, UT |
2 | NW
Nicholas Woodbury | 4-Cycle Sr. | Washington, UT |
6 | 4-Cycle Sr. | W. Jordan , Ut | |
11 | 4-Cycle Sr. | West Valley, UT | |
015 | AY
Alex Yates | 4-Cycle Sr. | West Jordan, UT |
16 | RY
Randy Yates | 4-Cycle Sr. | west jordan , ut |
19 | DH
Dylan Hunt | 4-Cycle Sr. | Pocatello, ID |
21 | EW
Erica Webb | 4-Cycle Sr. | West Jordan, UT |
23 | RP
Ryan Pool | 4-Cycle Sr. | South Jordan, UT |
34 | JM
Jordan McCann | 4-Cycle Sr. | Lehi, UT |
40 | TD
Tyler Davies | 4-Cycle Sr. | Erda, UT |
42 | TH
Tanner Hamblin | 4-Cycle Sr. | South Jordan, UT |
47 | BM
Bonnier Moulton | 4-Cycle Sr. | Salt Lake City, UT |
72 | 4-Cycle Sr. | Salt Lake City, UT | |
82 | AN
Andy Nish | 4-Cycle Sr. | Salt Lake City, UT |
88 | MG
Murray Gardner | 4-Cycle Sr. | Park City, UT |
166 | CY
Colby Yardley | 4-Cycle Sr. | Blioxi, MS |
4-Cycle Masters
4
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
5 | 4-Cycle Masters | Park City, UT | |
15 | VW
Verl Webb | 4-Cycle Masters | West Jordan, UT |
33 | SD
Sean Dailey | 4-Cycle Masters | Beaver, PA |
333 | CK
Chris Kesler | 4-Cycle Masters |
Rotax Micro
2
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
23 | CV
Carson Vriens | Rotax Micro | Sandy, UT |
89 | Rotax Micro | Grantsville, UT |
Rotax Jr.
2
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
211 | SG
Sean Groenstein | Rotax Jr. | Jackson Hole, WY |
220 | Rotax Jr. | Park City, UT |
Rotax Sr.
5
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
33 | CS
Casey Straub | Rotax Sr. | Salt Lake City, UT |
133 | Rotax Sr. | W. Jordan , Ut | |
177 | MC
Michael Crotty | Rotax Sr. | Salt Lake City, UT |
313 | MI
Martin Izdimirski | Rotax Sr. | Midvale, UT |
314 | BH
Brixton Hakes | Rotax Sr. | Mapleton, UT |
Shifter Sr.
6
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
9 | Shifter Sr. | Tooele, UT | |
26 | AY
Alex Yates | Shifter Sr. | West Jordan, UT |
42 | RP
Ryan Pool | Shifter Sr. | South Jordan, UT |
45 | Shifter Sr. | Bountiful, UT | |
058 | CF
Chris Farrell | Shifter Sr. | Salt Lake City, UT |
358 | BD
Billy Drury | Shifter Sr. | Malad, ID |
Shifter Masters
3
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
46 | RM
Randy Mitchell | Shifter Masters | SLC, UT |
47 | LM
Larry Moulton | Shifter Masters | Sandy, UT |
164 | SC
Scott Clark | Shifter Masters | Salt Lake City , UT |