Entry List
Saturday July 11
73
entries
Group 1
15
entries
# | Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
2 | PS
Phil Schaefer | Vin Closed | Minneapolis, MN | last minute racing | |
4 | TD
Tom Daly | Vin Closed | MINNENTONKA, MN | REVISION LLC | |
28 | JJ
Jeff Johnk | Vin Closed | Lakeville, MN | credit card | |
53 | Vin Closed | Saint Michael, MN | Critter Racing | ||
56 | PM
Patrick McManus | Vin Closed | Delano, MN | ||
86 | Vin Closed | Lakeville, MN | Janderson Heads | ||
87 | BK
Brian Kennedy | Vin Closed | Cannon Falls, MN | F.J.Moore Mfg. Co. | |
93 | ED
Edward Dulski | Vin Closed | Delano, MN | ||
95 | RS
Rich Stadther | Vin Closed | St. Paul, MN | Dreamsicle Racing | |
106 | Vin Closed | Minneapolis, MN | |||
202 | Vin Closed | Wayzata, MN | |||
777 | Vin Closed | Excelsior, MN | SWM Racing | ||
9 | DP
Darrell Peterson | Vin Open | Elk River, MN | Dirty Bird racing | |
18 | Vin Open | Plymouth, MN | SportsRacer Replicas | ||
67 | JH
John Hogdal | Vin Open | Ham Lake, MN | Citation Zink |
Class totals: Vin Closed: 12Vin Open: 3
Group 2
37
entries
# | Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
48 | JS
Jay Sauter | GT2 | West Salem, WI | ||
11 | HP | Hayward, WI | Race Wisconsinbly Oliver Closehoff Motorsports | ||
07 | GY
Geoffrey Youngdahl | ITA | Saint Paul Park, MN | SRG Autosport | |
126 | AH
Austin Hallberg | ITA | Forest Lake, MN | ||
51 | WR
Wade Roggemann | ITJ | Otsego, mn | ||
86 | ITJ | Lakeville, MN | Janderson Heads | ||
99 | BW
Ben Wedge | ITJ | Anoka, MN | Ryans Automotive, AMS Oil | |
165 | ITJ | blaine, MN | GorillaSticker.com | ||
29 | ML
Matthew Lawson | ITE2 | Lakeville, MN | ||
121 | CB
Chad Baures | ITE2 | Savage, MN | North Loop Motorsports | |
144 | ITS | Roseville, MN | Group W LLc | ||
4 | SM | Sioux Falls, SD | Black Hills Racing | ||
14 | PG
Paul Gilbert | SM | Davenport, IA | SmithAutoDavenport.com | |
21 | SM | Becker, MN | Buhler Group | ||
42 | GY
Greg Youngdahl | SM | Faribault, MN | ||
47 | SN
Sam Nogosek | SM | Ramsey, MN | ||
74 | SM | Pillager, MN | |||
81 | SM | Saint Paul, MN | Strait Design Impulse Performance MiataSource | ||
88 | SM | Saint Paul, MN | Interstate Truck Driving School | ||
89 | SM | Watertown, MN | Randall Racing / TheAlignmentGuy | ||
191 | SM | st. louis park, MN | Jungle MotorSports/The Alignment Guy | ||
33 | RB
Rick Buan | SMT | Chanhassen, MN | ||
6 | SPO | Lisle, IL | Elite Autosport | ||
57 | SPO | Chaska, MN | Stealth Mullet Racing | ||
157 | DR
Douglas Rippie | SPO | Buffalo, MN | DRM | |
83 | MU
Mark Utecht | STL | Stacy, MN | ||
38 | STU | St. Louis Park, MN | North Loop Motorsport | ||
44 | JG
James Golly | T2 | Oakdale, Mn | ||
63 | T2 | Inver Grove Hts, MN | Interstate Truck Driving School | ||
78 | AK
Andler Klatzky | T2 | Duluth, MN | ATK /Sinnott Blacktop | |
12 | JB
James Berlin | T3 | Lakeville, MN | Nextrev Motorsports, Patience Metal Fab, Eden Prairie Nissan, MRR Radios, G-Loc Brakes | |
13 | T3 | Richfield, MN | NextRev Motorsports, Patience Metal Fab, Eden Prairie Nissan, MRR, G-LOC Brakes | ||
27 | T3 | Maple Plain, MN | Orr Autosport, SuperWraps! | ||
35 | T3 | Eden Prairie, MN | Orr Autosport | ||
97 | KO
Ken Olson | T3 | Roseville, MN | Promotion Graphix | |
118 | T3 | Bloomington, MN | Orr Autosport | ||
20 | TD
Tom Daly | T4 | MINNENTONKA, MN | LUTHER WESTSIDE VW/ADESA AA |
Class totals: GT2: 1HP: 1ITA: 2ITE2: 2ITJ: 4ITS: 1SM: 10SMT: 1SPO: 3STL: 1STU: 1T2: 3T3: 6T4: 1
Group 3
6
entries
# | Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
80 | FA | Minnetonka, MN | ZSports/Justice Bros/Gillund Ent | ||
32 | FE | Woodbury , MN | Speedy Race Gear, RaceSuitRental | ||
0 | AM
Alan Murray | FF | Brainard, MN | Murray Motorsports | |
10 | FX | Chanhassen, MN | ZSports Midwest | ||
36 | SF
Steve Flaten | FX | Burnsville, MN | Pam Flaten | |
12 | JD
Joe Dehen | P2 | Brainerd, MN |
Class totals: FA: 1FE: 1FF: 1FX: 2P2: 1
Group 4
15
entries
# | Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
4 | SRF | Barnesville, MN | Janssen Machine Co. | ||
6 | SRF3 | Lisle, IL | Elite Autosport | ||
08 | SRF3 | Minneapolis, MN | SRG Autosport | ||
12 | SRF3 | Minneapolis, MN | SRG Autosport | ||
13 | MB
Maksim Belov | SRF3 | Medina, MN | ||
32 | SRF3 | Chanhassen, MN | "School's Out" Racing | ||
33 | DG
David Glodowski | SRF3 | Phoenix, AZ | SRG Autosport | |
43 | GE
Greg Eick | SRF3 | White Bear Lake, MN | SRG Autosport | |
51 | SB
Scott Beamish | SRF3 | Edina, MN | Northern Racing Products | |
52 | SRF3 | Bloomington, MN | |||
59 | AC
Andrew Cox | SRF3 | Minneapolis, MN | ||
76 | SRF3 | Lakeland, MN | |||
77 | SRF3 | Maplewood, MN | Sarah and the boys | ||
78 | RJ
Reid Johnson | SRF3 | Naples, FL | ||
98 | SRF3 | Sanibel, FL | SRG Autosport/Masters Class |
Class totals: SRF: 1SRF3: 14
Sunday July 12
70
entries
Group 1
12
entries
# | Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
2 | PS
Phil Schaefer | Vin Closed | Minneapolis, MN | last minute racing | |
4 | TD
Tom Daly | Vin Closed | MINNENTONKA, MN | REVISION LLC | |
53 | Vin Closed | Saint Michael, MN | Critter Racing | ||
56 | PM
Patrick McManus | Vin Closed | Delano, MN | ||
86 | Vin Closed | Lakeville, MN | Janderson Heads | ||
87 | BK
Brian Kennedy | Vin Closed | Cannon Falls, MN | F.J.Moore Mfg. Co. | |
93 | ED
Edward Dulski | Vin Closed | Delano, MN | ||
106 | Vin Closed | Minneapolis, MN | |||
202 | Vin Closed | Wayzata, MN | |||
777 | Vin Closed | Excelsior, MN | SWM Racing | ||
9 | DP
Darrell Peterson | Vin Open | Elk River, MN | Dirty Bird racing | |
67 | JH
John Hogdal | Vin Open | Ham Lake, MN | Citation Zink |
Class totals: Vin Closed: 10Vin Open: 2
Group 2
35
entries
# | Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
48 | JS
Jay Sauter | GT2 | West Salem, WI | ||
07 | GY
Geoffrey Youngdahl | ITA | Saint Paul Park, MN | SRG Autosport | |
126 | AH
Austin Hallberg | ITA | Forest Lake, MN | ||
51 | WR
Wade Roggemann | ITJ | Otsego, mn | ||
86 | ITJ | Lakeville, MN | Janderson Heads | ||
99 | BW
Ben Wedge | ITJ | Anoka, MN | Ryans Automotive, AMS Oil | |
165 | ITJ | blaine, MN | GorillaSticker.com | ||
29 | ML
Matthew Lawson | ITE2 | Lakeville, MN | ||
121 | CB
Chad Baures | ITE2 | Savage, MN | North Loop Motorsports | |
144 | ITS | Roseville, MN | Group W LLc | ||
4 | SM | Sioux Falls, SD | Black Hills Racing | ||
14 | PG
Paul Gilbert | SM | Davenport, IA | SmithAutoDavenport.com | |
21 | SM | Becker, MN | Buhler Group | ||
33 | RB
Rick Buan | SM | Chanhassen, MN | ||
42 | GY
Greg Youngdahl | SM | Faribault, MN | ||
47 | SN
Sam Nogosek | SM | Ramsey, MN | ||
74 | SM | Pillager, MN | |||
81 | SM | Saint Paul, MN | Strait Design Impulse Performance MiataSource | ||
88 | SM | Saint Paul, MN | Interstate Truck Driving School | ||
89 | SM | Watertown, MN | Randall Racing / TheAlignmentGuy | ||
191 | SM | st. louis park, MN | Jungle MotorSports/The Alignment Guy | ||
6 | SPO | Lisle, IL | Elite Autosport | ||
57 | SPO | Chaska, MN | Stealth Mullet Racing | ||
83 | MU
Mark Utecht | STL | Stacy, MN | ||
38 | STU | St. Louis Park, MN | North Loop Motorsport | ||
44 | JG
James Golly | T2 | Oakdale, Mn | ||
63 | T2 | Inver Grove Hts, MN | Interstate Truck Driving School | ||
78 | SS
Scott Sinnott | T2 | Esko, MN | ATK / Sinnott Blacktop | |
12 | JB
James Berlin | T3 | Lakeville, MN | Nextrev Motorsports, Patience Metal Fab, Eden Prairie Nissan, MRR Radios, G-Loc Brakes | |
13 | T3 | Richfield, MN | NextRev Motorsports, Patience Metal Fab, Eden Prairie Nissan, MRR, G-LOC Brakes | ||
27 | T3 | Maple Plain, MN | Orr Autosport, SuperWraps! | ||
35 | T3 | Eden Prairie, MN | Orr Autosport | ||
97 | KO
Ken Olson | T3 | Roseville, MN | Promotion Graphix | |
118 | T3 | Bloomington, MN | Orr Autosport | ||
20 | TD
Tom Daly | T4 | MINNENTONKA, MN | LUTHER WESTSIDE VW/ADESA AA |
Class totals: GT2: 1ITA: 2ITE2: 2ITJ: 4ITS: 1SM: 11SPO: 2STL: 1STU: 1T2: 3T3: 6T4: 1
Group 3
7
entries
# | Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
43 | AE
Aaron Ellis | F5 | Farmington, MN | Ellis Motorsports / CFF / Hoosier | |
80 | FA | Minnetonka, MN | ZSports/Justice Bros/Gillund Ent | ||
32 | FE | Woodbury , MN | Speedy Race Gear, RaceSuitRental | ||
0 | AM
Alan Murray | FF | Brainard, MN | Murray Motorsports | |
10 | FX | Chanhassen, MN | ZSports Midwest | ||
36 | SF
Steve Flaten | FX | Burnsville, MN | Pam Flaten | |
12 | JD
Joe Dehen | P2 | Brainerd, MN |
Class totals: F5: 1FA: 1FE: 1FF: 1FX: 2P2: 1
Group 4
16
entries
# | Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
4 | SRF | Barnesville, MN | Janssen Machine Co. | ||
6 | SRF3 | Lisle, IL | Elite Autosport | ||
08 | SRF3 | Minneapolis, MN | SRG Autosport | ||
12 | SRF3 | Minneapolis, MN | SRG Autosport | ||
13 | MB
Maksim Belov | SRF3 | Medina, MN | ||
17 | JG
Jim Gray | SRF3 | Minneapolis, MN | Reid Johnson Racin' | |
32 | SRF3 | Chanhassen, MN | "School's Out" Racing | ||
33 | DG
David Glodowski | SRF3 | Phoenix, AZ | SRG Autosport | |
43 | GE
Greg Eick | SRF3 | White Bear Lake, MN | SRG Autosport | |
51 | SB
Scott Beamish | SRF3 | Edina, MN | Northern Racing Products | |
52 | SRF3 | Bloomington, MN | |||
59 | AC
Andrew Cox | SRF3 | Minneapolis, MN | ||
76 | SRF3 | Lakeland, MN | |||
77 | SRF3 | Maplewood, MN | Sarah and the boys | ||
78 | RJ
Reid Johnson | SRF3 | Naples, FL | ||
98 | SRF3 | Sanibel, FL | SRG Autosport/Masters Class |
Class totals: SRF: 1SRF3: 15
Saturday July 11 Co-driver
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.
Sunday July 12 Co-driver
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.
Work Friday
10
entries
Race Chairman
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
KC
Karen Carson | Race Chair | Minneapolis, MN |
Race Chair | Becker, MN |
Registration
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
DC
Debbie Carton | Registration | Forman, ND |
Registration | Otsego, MN | |
KG
Kathy Gillen | Registration | Elk River, MN |
WH
Will Huxtable | Registration | Augusta, KS |
SW
Sharon West | Registration | Owatonna , MN |
Tech (Scrutineer)
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Tech | Inver Grove Heights, MN | |
Tech | Inver Grove Heights, MN | |
RW
Rob Woolston | Tech | Saint Paul, MN |
Work Saturday
68
entries
Emergency Services
8
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
BA
Blondie Anderson | Emergency Services | Minneapolis, MN |
JA
Jim Anderson | Emergency Services | Roseville, MN |
Emergency Services | Oak Lawn, IL | |
CM
Chuck Marcy | Emergency Services | Anoka, MN |
KM
Kim Mattson | Emergency Services | Vestavia Hills, AL |
Emergency Services | Chaska, MN | |
DT
David Turner | Emergency Services | Columbia Hts, MN |
JW
John Winkelman | Emergency Services | Lino Lakes, MN |
Flagging & Communications
23
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JA
Judith Anderson | F&C Corners | Rochester, MN |
F&C Corners | Rochester, MN | |
F&C Corners | Brainerd, MN | |
KB
Kirk Bendix | F&C Corners | Spearfish, SD |
F&C Corners | Brainerd, MN | |
TB
Tim Breitbach | F&C Corners | Brainerd, MN |
RB
Robert Brist | F&C Corners | Albert Lea, MN |
JC
Jack Church | F&C Corners | Minneapolis, MN |
DF
David Fensch | F&C Corners | St Michael, MN |
F&C Corners | Otsego, MN | |
F&C Corners | Bemidji, MN | |
CH
Christopher Hefty | F&C Corners | Circle Pines, MN |
TH
Theodore Hough | F&C Corners | Farmington, MN |
WH
Will Huxtable | F&C Corners | Augusta, KS |
CJ
Charlie Johnson | F&C Corners | Oshkosh, WI |
DJ
David Earl Johnson | F&C Corners | Champlin, MN |
SJ
Scott Johnson | F&C Corners | Plymouth, MN |
MM
Michael McEniry | F&C Corners | Little Falls, MN |
F&C Corners | St. Cloud, MN | |
CO
Chris Olson | F&C Corners | Little Falls, MN |
F&C Corners | New Hope, MN | |
WR
William Rhodes | F&C Corners | Brainerd, MN |
MS
Michelle Smiley | F&C Corners | Brainerd, MN |
Race Control
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
CF
Claire Fuehrer | F&C Race Control | CHASKA, MN |
F&C Race Control | Bloomington, MN |
Grid Marshal
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
KC
Karen Carson | Grid | Minneapolis, MN |
ZJ
Zach Jones | Grid | Minneapolis, MN |
CS
Cal Steffen | Grid | Minneapolis, MN |
Grid | Roseville, MN |
Hospitality for workers and drivers
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
DC
Debbie Carton | Hospitality | Forman, ND |
New Volunteer: unsure what you will do
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AA
Ahmed Abdulrahman | New Vol | Saint Cloud, MN |
CJ
Cody Jenkins | New Vol | Robbinsdale, MN |
Pace Car Driver
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Pace Car Driver | Monticello, MN |
Pit Marshal
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AA
Ali Albahrani | Pits | Saint Cloud, MN |
MI
Michael Iburg | Pits | sauk rapids, MN |
DO
Darrell Otness | Pits | Pine River, MN |
Pits | Buffalo, MN | |
JQ
John Qualheim | Pits | Eau Claire, WI |
Media/Photog
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Media/Photog | Zimmerman, MN |
Race Chairman
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Race Chair | Inver Grove Heights, MN | |
Race Chair | Becker, MN |
Registration
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
KG
Kathy Gillen | Registration | Elk River, MN |
SW
Sharon West | Registration | Owatonna , MN |
Starter
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AC
Al Carton | Starter | Forman, ND |
LK
Larry Kurkowski | Starter | Jacksonville, FL |
Starter | Savage, MN | |
Starter | St. Paul, Mn |
Steward
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AH
Ann Hefty | Steward | Circle Pines, MN |
Steward | Minnetonka, MN | |
KM
Kathy Maleck | Steward | Ramsey, MN |
RW
Rob Woolston | Steward | Saint Paul, MN |
Tech (Scrutineer)
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
DA
Dan Alfveby | Tech | St Cloud, MN |
Tech | Inver Grove Heights, MN | |
MS
Marge Steffen | Tech | Minneapolis, MN |
Timing and Scoring, computers
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JB
Joan Bendix | Timing & Scoring | Spearfish , SD |
NB
Nate Black | Timing & Scoring | Blaine, MN |
ND
Naomi Donnellan | Timing & Scoring | Minneapolis, MN |
BG
Bill Gibson | Timing & Scoring | Eden Prairie, MN |
MG
Margaret Gibson | Timing & Scoring | Eden Prairie, MN |
Trophy Chairman
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
MJ
Mike Jenkins | Trophies | Ramsey, MN |
Work Sunday
71
entries
Emergency Services
10
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
BA
Blondie Anderson | Emergency Services | Minneapolis, MN |
DA
Don Anderson | Emergency Services | Monticello, MN |
JA
Jim Anderson | Emergency Services | Roseville, MN |
Emergency Services | Oak Lawn, IL | |
CM
Chuck Marcy | Emergency Services | Anoka, MN |
KM
Kim Mattson | Emergency Services | Vestavia Hills, AL |
KM
Kim Mattson | Emergency Services | Vestavia Hills, AL |
Emergency Services | Chaska, MN | |
DT
David Turner | Emergency Services | Columbia Hts, MN |
JW
John Winkelman | Emergency Services | Lino Lakes, MN |
Flagging & Communications
27
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AA
Ali Albahrani | F&C Corners | Saint Cloud, MN |
DA
Dan Alfveby | F&C Corners | St Cloud, MN |
JA
Judith Anderson | F&C Corners | Rochester, MN |
F&C Corners | Rochester, MN | |
F&C Corners | Brainerd, MN | |
KB
Kirk Bendix | F&C Corners | Spearfish, SD |
F&C Corners | Brainerd, MN | |
TB
Tim Breitbach | F&C Corners | Brainerd, MN |
RB
Robert Brist | F&C Corners | Albert Lea, MN |
JC
Jack Church | F&C Corners | Minneapolis, MN |
DF
David Fensch | F&C Corners | St Michael, MN |
F&C Corners | Otsego, MN | |
F&C Corners | Bemidji, MN | |
CH
Christopher Hefty | F&C Corners | Circle Pines, MN |
TH
Theodore Hough | F&C Corners | Farmington, MN |
WH
Will Huxtable | F&C Corners | Augusta, KS |
CJ
Charlie Johnson | F&C Corners | Oshkosh, WI |
DJ
David Earl Johnson | F&C Corners | Champlin, MN |
SJ
Scott Johnson | F&C Corners | Plymouth, MN |
JK
James Krueger | F&C Corners | Cable, WI |
MM
Michael McEniry | F&C Corners | Little Falls, MN |
F&C Corners | St. Cloud, MN | |
F&C Corners | Atwater , MN | |
CO
Chris Olson | F&C Corners | Little Falls, MN |
F&C Corners | New Hope, MN | |
WR
William Rhodes | F&C Corners | Brainerd, MN |
MS
Michelle Smiley | F&C Corners | Brainerd, MN |
Race Control
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
CF
Claire Fuehrer | F&C Race Control | CHASKA, MN |
F&C Race Control | Bloomington, MN |
Grid Marshal
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
KC
Karen Carson | Grid | Minneapolis, MN |
ZJ
Zach Jones | Grid | Minneapolis, MN |
CS
Cal Steffen | Grid | Minneapolis, MN |
Grid | Roseville, MN |
Hospitality for workers and drivers
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
DC
Debbie Carton | Hospitality | Forman, ND |
New Volunteer: unsure what you will do
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AA
Ahmed Abdulrahman | New Vol | Saint Cloud, MN |
Pace Car Driver
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Pace Car Driver | Monticello, MN |
Pit Marshal
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
MI
Michael Iburg | Pits | sauk rapids, MN |
DO
Darrell Otness | Pits | Pine River, MN |
Pits | Buffalo, MN |
Media/Photog
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Media/Photog | Zimmerman, MN | |
JW
Jerry Winker | Media/Photog | Crystal, MN |
Race Chairman
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Race Chair | Inver Grove Heights, MN | |
Race Chair | Becker, MN |
Registration
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
KG
Kathy Gillen | Registration | Elk River, MN |
SW
Sharon West | Registration | Owatonna , MN |
Starter
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AC
Al Carton | Starter | Forman, ND |
LK
Larry Kurkowski | Starter | Jacksonville, FL |
Starter | Savage, MN | |
Starter | St. Paul, Mn |
Steward
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AH
Ann Hefty | Steward | Circle Pines, MN |
Steward | Minnetonka, MN | |
KM
Kathy Maleck | Steward | Ramsey, MN |
RW
Rob Woolston | Steward | Saint Paul, MN |
Tech (Scrutineer)
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Tech | Inver Grove Heights, MN | |
MS
Marge Steffen | Tech | Minneapolis, MN |
Timing and Scoring, computers
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JB
Joan Bendix | Timing & Scoring | Spearfish , SD |
NB
Nate Black | Timing & Scoring | Blaine, MN |
ND
Naomi Donnellan | Timing & Scoring | Minneapolis, MN |
BG
Bill Gibson | Timing & Scoring | Eden Prairie, MN |
MG
Margaret Gibson | Timing & Scoring | Eden Prairie, MN |
Trophy Chairman
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
MJ
Mike Jenkins | Trophies | Ramsey, MN |
Workers-2nd assignment
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.
Prep Shop
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.