Time Trials
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.
Time Trials Attack
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.
Track Day
41
entries
Group 1
22
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
KA
Kinney Adams | Level 1 | Milwaukee, WI | ||
Level 1 | Dousman, WI | |||
SF
Steve Forrer | Level 1 | Milwaukee, WI | ||
JH
Joseph Heitz | Level 1 | Muskego, WI | ||
JK
Jim Kagel | Level 1 | Pewaukee, WI | ||
sk
scott kastelic | Level 1 | Mequon, WI | Quantum Performance | |
WK
Werner Kordas | Level 1 | Wauwatosa, WI | ||
Level 1 | Waukesha, WI | PR Motorsports | ||
TM
Tony MCFarland | Level 1 | Gurnee, IL | ||
MM
Marshall Moore | Level 1 | Hartland, WI | Badger Alloys | |
Level 1 | ST FRANCIS, WI | Decision Technologies | ||
DM
Darren Murray | Level 1 | Pleasant Prairie, WI | ||
Level 1 | New Berlin, WI | |||
JO
Jim O' Rourke | Level 1 | Pewaukee, WI | ||
Level 1 | West Allis, Wisconsin | USguys racing | ||
RR
Randy Ratzlow | Level 1 | Milwaukee, WI | ||
RR
Ryan Ratzlow | Level 1 | Milwaukee, WI | ||
JR
John Rayfield | Level 1 | Saukville, WI | ||
MR
Mike Rick | Level 1 | Abrams, WI | ||
Level 1 | Burlington, WI | |||
JS
John Schantz | Level 1 | Saukville, WI | Mr Mover | |
BS
Brandon Steinhauer | Level 1 | Mukwonago, WI |
Group 2
6
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
Level 2 | Sussex, WI | Red Yeti Racing, LLC | ||
Level 2 | Menomonee Fls, WI | |||
JG
John Gagliano | Level 2 | |||
GK
Greg Kuhn | Level 2 | Abrams, WI | ||
AM
Andrew Marsch | Level 2 | Franklin, WI | ||
DS
David Swanson | Level 2 | Cedarburg, WI |
Group 3
13
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
TA
Tim Anderson | Level 3 | Dousman, WI | ||
AD
Andrew Denk | Level 3 | Cudahy, WI | ||
DF
Daniel Faherty | Level 3 | New Berlin , Wi | ||
Level 3 | Greendale, WI | |||
TG
Thomas Gonzalez | Level 3 | Brookfield, WI | ||
Level 3 | Milwaukee, WI | You can call me Tony | ||
DK
David Kierzek | Level 3 | Milwaukee, WI | ||
DM
Dave Mersman | Level 3 | Greendale, WI | ||
RM
Robert Montgomery | Level 3 | Franklin, WI | none | |
BP
Bogdan Pudzisz | Level 3 | Franksville, WI | ||
GR
Gary Rediske | Level 3 | Milwaukee, WI | ||
Level 3 | Waukesha, WI | |||
ES
Evan Stormowski | Level 3 | BROOKFIELD, WI | Imperial Visual Communications |
PDX S
Entry list is private
Only registered and logged in users can see the list
PDX Sponsors
Entry list is private
Only registered and logged in users can see the list
PDX Workers
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.
Workers
20
entries
Flagging and Communications
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RH
Ryan Higgins | F & C | Wauwatosa, WI |
TJ
Tony Jorgensen | F & C | Mukwonago, WI |
F & C | Muskego, WI |
Grid
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Grid | Milwaukee, WI | |
Grid | Brookfield, WI |
Instructor
7
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JB
Jim Beaudoin | Instructor | Elm Grove, WI |
Instructor | Lisbon, WI | |
Instructor | Milwaukee, WI | |
Instructor | Elm Grove, wi | |
KH
Kurt Hider | Instructor | East Troy, WI |
Instructor | Milwaukee, WI | |
Instructor | Milwaukee, WI |
Registration
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Registration | Brookfield, WI | |
Registration | Menomonee Falls, WI |
Stewards
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RB
Rob Bedelis | Stewards | Hartford, WI |
DH
Dan Hayes | Stewards | Germantown, WI |
Stewards | Hales Corners, WI | |
Stewards | Pewaukee, WI |
Technical and Safety Inspection
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Tech | New Berlin, WI | |
JS
Jim Stollenwerk | Tech | West Bend, WI |