Entry List
Drivers
41
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
PA
Paul Amundson | Minneapolis, MN | |
BA
Bryce Austin | Lakeville, MN | |
Minneapolis, MN | ||
BB
Blake Bahner | Hudson, WI | |
Pillager, MN | ||
jd
john dobratz | columbus, MN | |
TD
Thomas Dobrick | Shoreview, MN | |
Tarzana, CA | ||
NE
Nicolas Echeverri | Minneapolis , MN | |
TG
Theron Gammell | Winona, MN | |
DG
David Giebenhain | St. Louis Park, MN | |
JG
John Giebenhain | Minneapolis, MN | |
JG
John Giebenhain, Jr | Minneapolis, MN | |
JG
James Green | Hopkins, MN | |
JH
Jordan Hill | New Albany, OH | |
Farmington, MN | ||
TK
Taxiarchis (Tax) Kourelis | Rochester, MN | |
MK
Matt Kraemer | Minneapolis, MN | |
GK
Glen Kraetsch | Arden Hills, MN | |
TK
Tyler Kuhlmann | Minnetonka, MN | |
AL
Alexia Lehman | Champlin, MN | |
Champlin, MN | ||
RL
Ross Luken | Maple Plain, MN | |
CM
Chad Martin | Rosemount, MN | |
MM
Michael Martin | Minneapolis, MN | |
KM
Kelly Moritz | Rosemount, MN | |
BR
Brandon Ranvek | Rosemount, MN | |
TR
Thomas Roberts | Browerville, MN | |
mr
mike roen | Elk River, MN | |
JR
Joel Route | Eagan, MN | |
AS
Aj Santiago | Woodbury, MN | |
MS
Michael Schweyen | Rochester, MN | |
DS
Donald Skweres | SAINT PAUL PARK, MN | |
Plover , WI | ||
RS
Ron Soliman | Burnsville, MN | |
DV
Deborah Vaia | Buffalo, MN | |
MV
Michael Vida | STEVENS POINT, WI | |
Minneapolis, MN | ||
LW
Larry Walter | Minneapolis, MN | |
GW
Gary Wereley | Duluth, MN | |
BW
Brad Wiest | Brooklyn Park, MN |
Instructors & Workers
28
entries
Course Marshal
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JA
Jim Anderson | Course Marshal | Roseville, MN |
Emergency Services
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
BA
Blondie Anderson | Emergency Services | Minneapolis, MN |
CM
Chuck Marcy | Emergency Services | Anoka, MN |
Flagging & Communications
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
WC
Will Cammack | F&C Corners | Saint Paul, MN |
F&C Corners | Otsego, MN |
Pit Marshal
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JG
James Green | Pits | Hopkins, MN |
Race Chairman
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Race Chair | Woodbury , MN |
Registration
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
KG
Kathy Gillen | Registration | Elk River, MN |
TS
Tamara Schaal | Registration | Saint Paul, MN |
Steward
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Steward | Minnetonka, MN | |
BM
Bill Medcalf | Steward | Maple Grove, MN |
PDX Instructor
14
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
IA
Ivan Austin | Instructor | Minneapolis, MN |
JB
James Bahner | Instructor | Hudson, WI |
KB
Kirk Bendix | Instructor | Spearfish, SD |
PD
Patrick Doyle | Instructor | Blaine, MN |
AF
Anthony Foster | Instructor | Minneapolis, MN |
Instructor | st. louis park, MN | |
MK
Mark Kauffman | Instructor | Richfield, MN |
CL
Chris Lake-Smith | Instructor | Saint Paul, MN |
EN
Erik Nelson | Instructor | Stillwater, MN |
RO
Ritchie Omdahl | Instructor | Rogers, MN |
TO
Terry Orr | Instructor | Lakeville, MN |
KS
Kris Skellenger | Instructor | Woodbury, MN |
BS
Barry Stuart | Instructor | Minneapolis, MN |
ST
Shady Taha | Instructor | Wayzata, MN |
Other, not sure
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AD
Ashley Doyle | Other/New Volunteer | Blaine, MN |
BH
Brent Hammerstrom | Other/New Volunteer | Blaine, MN |
AJ
Ashely John | Other/New Volunteer | Burnsville, MN |