Thursday
17
entries
Race Administration
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Admin | Stone Mountain, GA | |
Admin | Saint Cloud, FL |
Paddock Control
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Paddock | Jacksonville Beach, FL | |
Paddock | sebring, FL | |
Paddock | Sebring, FL | |
Paddock | North Fort Myers, FL | |
KT
Kenneth Taylor | Paddock | Fort Myers, FL |
Registration
6
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AC
Andrew Crogan | Reg | Fruitland Park, FL |
EC
Elizabeth Crogan | Reg | Fruitland Park, FL |
Reg | Sebring, FL | |
Reg | Bradenton, FL | |
Reg | Winter Park, FL | |
PS
Patti Socher | Reg | Cocoa, FL |
Scrutineer
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
CB
Collins Barber | Tech | Sanford, FL |
Tech | South Daytona, FL | |
Tech | S Daytona , FL |
Steward
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Steward | Melbourne, FL |
Friday
27
entries
Race Administration
6
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
kf
kenneth fearing | Admin | bradenton, FL |
Admin | Stone Mountain, GA | |
SM
Stephen Mullen | Admin | Bradenton, FL |
JR
Jack Ragaglia | Admin | St Cloud, FL |
Admin | Saint Cloud, FL | |
JS
Jackie Shipp | Admin | Melbourne, FL |
Paddock Control
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Paddock | Jacksonville Beach, FL | |
Paddock | sebring, FL | |
Paddock | Sebring, FL | |
Paddock | North Fort Myers, FL | |
KT
Kenneth Taylor | Paddock | Fort Myers, FL |
Registration
7
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AC
Andrew Crogan | Reg | Fruitland Park, FL |
EC
Elizabeth Crogan | Reg | Fruitland Park, FL |
Reg | Sebring, FL | |
Reg | Bradenton, FL | |
Reg | Bradenton, FL | |
Reg | Winter Park, FL | |
PS
Patti Socher | Reg | Cocoa, FL |
Scrutineer
8
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
CB
Collins Barber | Tech | Sanford, FL |
MB
Mitch Blackman | Tech | Zolfo Springs, FL |
ED
Ed Di Martino | Tech | Daytona Beach, FL |
PH
Paula Hildock | Tech | Daytona Beach, FL |
FM
Fran Martin | Tech | Orlando, FL |
Tech | South Daytona, FL | |
EO
Eddie Owens | Tech | Daytona Bch, Fl |
Tech | S Daytona , FL |
Steward
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Steward | Melbourne, FL |
Saturday
96
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
MF
Mark Forbes | Miami, FL | |
ZF
Zachary Forbes | Miami, FL | |
TG
Ted Geltz | Windermere, FL | |
Barefoot Bay, FL | ||
ZH
Zachary Hollingshead | Lake City, FL. | |
Hollywood, FL | ||
PM
Paul McCormick | Orlando, FL | |
CM
Clark Mckinney | Mt Dora, FL | |
MS
Michael Smellie | Port Saint Lucie, FL | |
DS
Danny Statter | Deltona, FL | |
North Fort Myers, FL |
Race Administration
8
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
TA
Tucker Alford | Admin | Nokomis, FL |
ME
Marion Edridge | Admin | Vero Beach, FL |
Admin | Mulberry, FL | |
Admin | Sarasota, FL | |
BM
Beverly Mahle | Admin | Hiram, GA |
JR
Jack Ragaglia | Admin | St Cloud, FL |
Admin | Saint Cloud, FL | |
ER
Ed Ronshausen | Admin | Saint Petersburg, FL |
Beverage
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Bev | Bradenton, FL |
Emergency Services
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
KC
Kevin Crain | E.S. | St. Cloud, FL |
E.S. | Saint Cloud, FL | |
AC
Andrew Crogan | E.S. | Fruitland Park, FL |
EC
Elizabeth Crogan | E.S. | Fruitland Park, FL |
Flagging and Communication
28
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
F & C | Waldo, FL | |
F & C | Orlando, FL | |
JB
Joyce Bakels | F & C | Jupiter, FL |
JB
Joyce Bezjian | F & C | Sebring, FL |
F & C | Lake Wales, FL | |
RC
Robert Cone | F & C | Daytona Beach, FL |
F & C | Eustis, FL | |
kf
kenneth fearing | F & C | bradenton, FL |
RG
Robert Gendron | F & C | Sebring, FL |
F & C | Ormond Beach, FL | |
RH
Robert Holcomb | F & C | Leesburg, FL |
F & C | Gulfport, FL | |
SJ
Susan Joyce | F & C | Palm Harbor, FL |
PK
Paul Kelly | F & C | Pinellas Park, FL |
F & C | Kanona, NY | |
HL
Hollye Laplante | F & C | Gulfport, FL |
F & C | Hollywood, FL | |
F & C | Bradenton, FL | |
SM
Stephen Mullen | F & C | Bradenton, FL |
RN
Robeert Niemann | F & C | Valrico, FL |
MO
Michael O'Halloran | F & C | Apopka, FL |
RO
Ron Offutt | F & C | tampa, FL |
F & C | Winter Haven, FL | |
F & C | Jacksonville, FL | |
BS
Brian Sill | F & C | Leesburg, FL |
CW
Charles Wade | F & C | Avon Park, FL |
MW
Myra Wiggins | F & C | Pinellas Park, FL |
TW
Todd Wrice | F & C | Boynton Beach, FL |
Grid
10
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
LC
Larry Corwin | Grid | Nokomis, FL |
Grid | ALVA, FL | |
JK
Jonathan Kovalik | Grid | St Petersburg, FL |
SM
Sammi Marlis-Ronshausen | Grid | St Petersburg, FL |
Grid | Venice, FL | |
TM
Timothy Murphy | Grid | SEBRING, FL |
BP
Beverly Piraino | Grid | Nokomis, FL |
Grid | North Fort Myers, FL | |
Grid | Silver Springs, FL | |
Grid | Bonita Springs, FL |
Paddock Control
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Paddock | sebring, FL | |
KT
Kenneth Taylor | Paddock | Fort Myers, FL |
Pits
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Pits | Sebring, FL | |
Pits | Miami, FL | |
RS
Richard Stewart | Pits | Valrico, FL |
JS
James Strole | Pits | Sebring, FL |
Registration
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Reg | Sebring, FL | |
Reg | Bradenton, FL | |
Reg | Winter Park, FL | |
PS
Patti Socher | Reg | Cocoa, FL |
Scrutineer
7
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
CB
Collins Barber | Tech | Sanford, FL |
ED
Ed Di Martino | Tech | Daytona Beach, FL |
PH
Paula Hildock | Tech | Daytona Beach, FL |
FM
Fran Martin | Tech | Orlando, FL |
Tech | South Daytona, FL | |
EO
Eddie Owens | Tech | Daytona Bch, Fl |
Tech | S Daytona , FL |
Starter
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Starter | Clearwater, FL | |
Starter | New Port Richey, FL |
Steward
10
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Steward | Plantation, FL | |
JE
John Edridge | Steward | Vero Beach, FL |
JG
Joseph Gandy | Steward | Tallahassee, FL |
SG
Steve Gauding | Steward | Tallahassee, FL |
Steward | Kissimmee, FL | |
DJ
Dennis Joyce | Steward | Palm Harbor, FL |
LM
Leland Miller | Steward | Sarasota, FL |
Steward | Tampa, FL | |
Steward | Dania, FL | |
Steward | Melbourne, FL |
Timing and Scoring
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
T&S | New Port Richey, FL | |
T&S | Stone Mountain, GA | |
CK
Cynthia Kempton | T&S | Saint Clair Shores, MI |
MM
Margaret Mitchell | T&S | West Palm Beach, FL |
VP
Vanessa Prado | T&S | Tampa, FL |
Sun
97
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
MF
Mark Forbes | Miami, FL | |
ZF
Zachary Forbes | Miami, FL | |
TG
Ted Geltz | Windermere, FL | |
Barefoot Bay, FL | ||
ZH
Zachary Hollingshead | Lake City, FL. | |
Hollywood, FL | ||
PM
Paul McCormick | Orlando, FL | |
CM
Clark Mckinney | Mt Dora, FL | |
MS
Michael Smellie | Port Saint Lucie, FL | |
DS
Danny Statter | Deltona, FL | |
North Fort Myers, FL |
Race Administration
8
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
TA
Tucker Alford | Admin | Nokomis, FL |
ME
Marion Edridge | Admin | Vero Beach, FL |
Admin | Mulberry, FL | |
Admin | Sarasota, FL | |
BM
Beverly Mahle | Admin | Hiram, GA |
JR
Jack Ragaglia | Admin | St Cloud, FL |
Admin | Saint Cloud, FL | |
ER
Ed Ronshausen | Admin | Saint Petersburg, FL |
Beverage
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Bev | Bradenton, FL |
Emergency Services
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
KC
Kevin Crain | E.S. | St. Cloud, FL |
E.S. | Saint Cloud, FL | |
AC
Andrew Crogan | E.S. | Fruitland Park, FL |
EC
Elizabeth Crogan | E.S. | Fruitland Park, FL |
Flagging and Communication
30
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
F & C | Waldo, FL | |
F & C | Orlando, FL | |
JB
Joyce Bakels | F & C | Jupiter, FL |
JB
Joyce Bezjian | F & C | Sebring, FL |
F & C | Lake Wales, FL | |
RC
Robert Cone | F & C | Daytona Beach, FL |
F & C | Eustis, FL | |
kf
kenneth fearing | F & C | bradenton, FL |
RG
Robert Gendron | F & C | Sebring, FL |
F & C | Ormond Beach, FL | |
RH
Robert Holcomb | F & C | Leesburg, FL |
F & C | Gulfport, FL | |
SJ
Susan Joyce | F & C | Palm Harbor, FL |
PK
Paul Kelly | F & C | Pinellas Park, FL |
F & C | Kanona, NY | |
HL
Hollye Laplante | F & C | Gulfport, FL |
F & C | Hollywood, FL | |
F & C | Bradenton, FL | |
SM
Stephen Mullen | F & C | Bradenton, FL |
RN
Robeert Niemann | F & C | Valrico, FL |
MO
Michael O'Halloran | F & C | Apopka, FL |
RO
Ron Offutt | F & C | tampa, FL |
F & C | Winter Haven, FL | |
F & C | Jacksonville, FL | |
BS
Brian Sill | F & C | Leesburg, FL |
F & C | Vero Beach, FL | |
RS
Ray Stephenson | F & C | Miami, FL |
CW
Charles Wade | F & C | Avon Park, FL |
MW
Myra Wiggins | F & C | Pinellas Park, FL |
TW
Todd Wrice | F & C | Boynton Beach, FL |
Grid
9
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
LC
Larry Corwin | Grid | Nokomis, FL |
Grid | ALVA, FL | |
JK
Jonathan Kovalik | Grid | St Petersburg, FL |
SM
Sammi Marlis-Ronshausen | Grid | St Petersburg, FL |
Grid | Venice, FL | |
TM
Timothy Murphy | Grid | SEBRING, FL |
BP
Beverly Piraino | Grid | Nokomis, FL |
Grid | Silver Springs, FL | |
Grid | Bonita Springs, FL |
Paddock Control
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Paddock | sebring, FL | |
KT
Kenneth Taylor | Paddock | Fort Myers, FL |
Pits
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Pits | Sebring, FL | |
Pits | Naples, FL | |
Pits | Naples, FL | |
RS
Richard Stewart | Pits | Valrico, FL |
JS
James Strole | Pits | Sebring, FL |
Registration
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Reg | Sebring, FL | |
Reg | Winter Park, FL | |
PS
Patti Socher | Reg | Cocoa, FL |
Scrutineer
7
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
CB
Collins Barber | Tech | Sanford, FL |
MB
Mitch Blackman | Tech | Zolfo Springs, FL |
ED
Ed Di Martino | Tech | Daytona Beach, FL |
PH
Paula Hildock | Tech | Daytona Beach, FL |
Tech | South Daytona, FL | |
EO
Eddie Owens | Tech | Daytona Bch, Fl |
Tech | S Daytona , FL |
Starter
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Starter | Clearwater, FL | |
Starter | New Port Richey, FL |
Steward
10
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Steward | Plantation, FL | |
JE
John Edridge | Steward | Vero Beach, FL |
JG
Joseph Gandy | Steward | Tallahassee, FL |
SG
Steve Gauding | Steward | Tallahassee, FL |
Steward | Kissimmee, FL | |
DJ
Dennis Joyce | Steward | Palm Harbor, FL |
LM
Leland Miller | Steward | Sarasota, FL |
Steward | Tampa, FL | |
Steward | Dania, FL | |
Steward | Melbourne, FL |
Timing and Scoring
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
T&S | New Port Richey, FL | |
T&S | Stone Mountain, GA | |
CK
Cynthia Kempton | T&S | Saint Clair Shores, MI |
MM
Margaret Mitchell | T&S | West Palm Beach, FL |
VP
Vanessa Prado | T&S | Tampa, FL |