Entry List
Volunteer Registration
78
entries
Race Administration
7
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Admin | Mulberry, FL | |
BM
Beverly Mahle | Admin | Hiram, GA |
GM
Greg Morrow | Admin | Saint Johns, FL |
Admin | Saint Cloud, FL | |
DT
David Theen | Admin | Englewood, FL |
DT
David Theen | Admin | Englewood, FL |
GT
Gloria Theen | Admin | Englewood, FL |
Emergency Services
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
KC
Kevin Crain | E.S. | St. Cloud, FL |
AC
Andrew Crogan | E.S. | Fruitland Park, FL |
EC
Elizabeth Crogan | E.S. | Fruitland Park, FL |
E.S. | Venice, FL | |
ER
Ed Ronshausen | E.S. | Saint Petersburg, FL |
Flagging and Communication
21
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JB
Joyce Bakels | F & C | Jupiter, FL |
TB
Thomas Brewsaugh | F & C | Hagerstown, MD |
JC
James Crouse | F & C | Valrico, FL |
F & C | Cocoa, FL | |
F & C | Daytona Beach, FL | |
F & C | Ormond Beach, FL | |
F & C | Mims, FL | |
PM
Paul Mccormick | F & C | orlando, FL |
MM
Margaret Mitchell | F & C | West Palm Beach, FL |
GM
Greg Morrow | F & C | Saint Johns, FL |
F & C | Winter Park, FL | |
MO
Michael O'Halloran | F & C | Apopka, FL |
RO
Ron Offutt | F & C | tampa, FL |
SS
Stephen Schiffman | F & C | Palm Coast, FL |
DS
David Sleeth | F & C | MIDDLEBURG, FL |
DS
Debra Sleeth | F & C | Middleburg, FL |
JS
Jamie Smith | F & C | Port Orange , Fl |
JS
Jamie Smith | F & C | Port Orange , Fl |
LS
Lee Smits | F & C | Daytona Beach, FL |
JS
Joseph Smoot | F & C | Avon Park , Fl |
F & C | Cocoa, FL |
Grid
11
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
LC
Larry Corwin | Grid | Nokomis, FL |
SG
Sherry Grant | Grid | Ormond Beach, FL |
Grid | Parrish, FL | |
SM
Sammi Marlis-Ronshausen | Grid | St Petersburg, FL |
Grid | Venice, FL | |
CP
Corky Priep | Grid | Sebastian, FL |
ER
Ed Ronshausen | Grid | Saint Petersburg, FL |
JS
Joseph Smoot | Grid | Avon Park , Fl |
Grid | North Fort Myers, FL | |
Grid | North Fort Myers, FL | |
Grid | Silver Springs, FL |
Paddock Control
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
CL
Charles Leonard | Paddock | Palmetto, FL |
EL
Ellen Leonard | Paddock | Palmetto, FL |
Pits
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Pits | Parrish, FL | |
Pits | Sebring, FL | |
LV
Laurence Vooght | Pits | Grant Valkaria, FL |
Registration
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Reg | Bradenton, FL | |
Reg | South Daytona, FL | |
Reg | Winter Park, FL | |
Reg | Cocoa, FL |
Scrutineer
8
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
CB
Collins Barber | Tech | Sanford, FL |
Tech | Oviedo, FL | |
JH
James Hildock | Tech | Daytona Beach, FL |
PH
Paula Hildock | Tech | Daytona Beach, FL |
FM
Fran Martin | Tech | Orlando, FL |
Tech | Edgewater, Fl | |
Tech | South Daytona, FL | |
Tech | S Daytona , FL |
Starter
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Starter | Clearwater, FL | |
LS
Lee Smits | Starter | Daytona Beach, FL |
Steward
11
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
LB
Larry Buell | Steward | Orange Park, FL |
LB
Lincoln Buell | Steward | Orange Park, FL |
Steward | Plantation, FL | |
Steward | Vero Beach, FL | |
Steward | Dawsonville, Ga | |
MF
Michael Finn | Steward | Hollywood, FL |
LM
Leland Miller | Steward | Sarasota, FL |
BR
Bob Ricker | Steward | Pompano Beach, FL |
Steward | Dania, FL | |
Steward | Melbourne, FL | |
Steward | Boca Raton, FL |
Timing and Scoring
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RB
Ruth Buell | T&S | Orange Park, FL |
T&S | Stone Mountain, GA | |
MM
Margaret Mitchell | T&S | West Palm Beach, FL |
PR
Pat Ricker | T&S | Pompano Beach, FL |
Sat
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.
Sun
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.