Friday
55
entries
Race Administration
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
DJ
Dennis Joyce | Admin | Palm Harbor, FL |
BM
Beverly Mahle | Admin | Hiram, GA |
SM
Stephen Mullen | Admin | Bradenton, FL |
Admin | Atlanta, GA |
Beverage
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Bev | Bradenton, FL |
Emergency Services
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
KC
Kevin Crain | E.S. | St. Cloud, FL |
AC
Andrew Crogan | E.S. | Fruitland Park, FL |
EC
Elizabeth Crogan | E.S. | Fruitland Park, FL |
ER
Ed Ronshausen | E.S. | Saint Petersburg, FL |
Flagging and Communication
15
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
F & C | Orlando, FL | |
JB
Joyce Bakels | F & C | Jupiter, FL |
JC
James Crouse | F & C | Valrico, FL |
MD
Mike Davies | F & C | Elizabeth, Co |
MD
Michael Davis | F & C | |
JD
Joe Doyle | F & C | Wharton, NJ |
F & C | Eustis, FL | |
JG
John Gamble | F & C | Port Orange, FL |
F & C | Daytona Beach, FL | |
F & C | Ormond Beach, FL | |
PM
Paul McCormick | F & C | Orlando, FL |
WM
Walter Miller | F & C | Ocala, FL |
MM
Margaret Mitchell | F & C | West Palm Beach, FL |
SS
Stephen Schiffman | F & C | Palm Coast, FL |
BS
Brian Sill | F & C | Leesburg, FL |
Grid
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
LC
Larry Corwin | Grid | Nokomis, FL |
SM
Sammi Marlis-Ronshausen | Grid | St Petersburg, FL |
Grid | Silver Springs, FL |
Paddock Control
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Paddock | sebring, FL | |
Paddock | Cape Canaveral, FL | |
KT
Kenneth Taylor | Paddock | Fort Myers, FL |
Pits
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Pits | Sebring, FL | |
DD
Dan Dietz | Pits | Vero Beach, FL |
Pits | Sebring, FL | |
JS
James Strole | Pits | Sebring, FL |
Registration
7
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
PD
Patricia DeLong | Reg | Dawsonville, Ga |
PH
Patricia Hill | Reg | Reidsville, NC |
Reg | Bradenton, FL | |
Reg | Winter Park, FL | |
Reg | Daytona Beach, FL | |
Reg | Saint Cloud, FL | |
PS
Patti Socher | Reg | Cocoa, FL |
Scrutineer
10
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
CB
Collins Barber | Tech | Sanford, FL |
WE
William Etherington | Tech | Clearwater, FL |
Tech | Oviedo, FL | |
PH
Paula Hildock | Tech | Daytona Beach, FL |
EL
Ellen Lee | Tech | Deland, FL |
FM
Fran Martin | Tech | Orlando, FL |
Tech | Edgewater, Fl | |
Tech | Port Orange, FL | |
Tech | South Daytona, FL | |
Tech | S Daytona , FL |
Starter
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
LS
Lee Smits | Starter | Daytona Beach, FL |
Steward
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Steward | Dawsonville, Ga | |
Steward | Melbourne, FL |
Timing and Scoring
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
T&S | Stone Mountain, GA |
Thursday
25
entries
Race Administration
6
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JC
James Crouse | Admin | Valrico, FL |
Admin | Stone Mountain, GA | |
DJ
Dennis Joyce | Admin | Palm Harbor, FL |
BM
Beverly Mahle | Admin | Hiram, GA |
LS
Lee Smits | Admin | Daytona Beach, FL |
Admin | Atlanta, GA |
Paddock Control
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Paddock | sebring, FL | |
Paddock | Cape Canaveral, FL | |
KT
Kenneth Taylor | Paddock | Fort Myers, FL |
Registration
9
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AC
Andrew Crogan | Reg | Fruitland Park, FL |
EC
Elizabeth Crogan | Reg | Fruitland Park, FL |
SG
Sherry Grant | Reg | Ormond Beach, FL |
PH
Patricia Hill | Reg | Reidsville, NC |
Reg | Winter Park, FL | |
Reg | Daytona Beach, FL | |
Reg | Saint Cloud, FL | |
PS
Patti Socher | Reg | Cocoa, FL |
Reg | Silver Springs, FL |
Scrutineer
7
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
CB
Collins Barber | Tech | Sanford, FL |
Tech | Oviedo, FL | |
PH
Paula Hildock | Tech | Daytona Beach, FL |
Tech | Edgewater, Fl | |
Tech | Port Orange, FL | |
Tech | South Daytona, FL | |
Tech | S Daytona , FL |
Saturday
105
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Inverness, FL | ||
RC
Roger Cope | Merritt Island, FL | |
CD
Charles Dawson | Sebring, FL | |
SD
Sheila Dawson | lake placid, FL | |
Tampa, FL | ||
KF
Kathryn Fritz | Orlando, Fl | |
MF
Mark Fritz | ORLANDO, FL | |
MF
Matthew Fritz | Orlando, Fl | |
CG
Coen Gilmore | MIMS, FL | |
Barefoot Bay, FL | ||
DH
Darin Homer | Sebastian , FL | |
RL
Robert Logsdon | Orange City, FL | |
Ponte Vedra, FL | ||
EM
Eric Moye | Longwood, FL | |
SS
Steve Saney | Miami, FL | |
ST
Steve Tye | Palatka, FL |
Race Administration
9
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
TA
Tucker Alford | Admin | Nokomis, FL |
ME
Marion Edridge | Admin | Vero Beach, FL |
Admin | Mulberry, FL | |
Admin | St Marys, GA | |
BM
Beverly Mahle | Admin | Hiram, GA |
SM
Stephen Mullen | Admin | Bradenton, FL |
Admin | Saint Cloud, FL | |
Admin | Atlanta, GA | |
Admin | Silver Springs, FL |
Beverage
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Bev | Bradenton, FL |
Emergency Services
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
KC
Kevin Crain | E.S. | St. Cloud, FL |
AC
Andrew Crogan | E.S. | Fruitland Park, FL |
EC
Elizabeth Crogan | E.S. | Fruitland Park, FL |
ER
Ed Ronshausen | E.S. | Saint Petersburg, FL |
Flagging and Communication
25
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
F & C | Orlando, FL | |
JB
Joyce Bakels | F & C | Jupiter, FL |
RC
Robert Cone | F & C | Daytona Beach, FL |
MD
Mike Davies | F & C | Elizabeth, Co |
MD
Michael Davis | F & C | |
JD
Joe Doyle | F & C | Wharton, NJ |
F & C | Eustis, FL | |
F & C | Clearwater, FL | |
F & C | Ormond Beach, FL | |
RH
Robert Holcomb | F & C | Leesburg, FL |
F & C | Gulfport, FL | |
PK
Paul Kelly | F & C | Pinellas Park, FL |
HL
Hollye Laplante | F & C | Gulfport, FL |
tm
tim martin | F & C | Port Orange , FL |
PM
Paul McCormick | F & C | Orlando, FL |
F & C | Bradenton, FL | |
F & C | Kansas City, MO | |
F & C | Sanford, FL | |
SS
Stephen Schiffman | F & C | Palm Coast, FL |
BS
Brian Sill | F & C | Leesburg, FL |
DS
David Sleeth | F & C | MIDDLEBURG, FL |
DS
Debra Sleeth | F & C | Middleburg, FL |
DS
David Stenitzer | F & C | DELTONA, FL |
RW
Richard Warford | F & C | Daytona Beach, FL |
MW
Myra Wiggins | F & C | Pinellas Park, FL |
Grid
10
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
LC
Larry Corwin | Grid | Nokomis, FL |
Grid | ALVA, FL | |
JK
Jonathan Kovalik | Grid | St Petersburg, FL |
SM
Sammi Marlis-Ronshausen | Grid | St Petersburg, FL |
Grid | Venice, FL | |
CP
Corky Priep | Grid | Sebastian, FL |
JT
Jana-Dean Turcotte | Grid | North Fort Myers, FL |
CW
Cindy Warford | Grid | Daytona Beach, FL |
Grid | Silver Springs, FL | |
Grid | Bonita Springs, FL |
Paddock Control
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Paddock | sebring, FL | |
Paddock | Cape Canaveral, FL | |
KT
Kenneth Taylor | Paddock | Fort Myers, FL |
Pits
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Pits | Sebring, FL | |
DD
Dan Dietz | Pits | Vero Beach, FL |
Pits | Sebring, FL | |
JS
James Strole | Pits | Sebring, FL |
Registration
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
PD
Patricia DeLong | Reg | Dawsonville, Ga |
SG
Sherry Grant | Reg | Ormond Beach, FL |
Reg | Bradenton, FL | |
Reg | Winter Park, FL | |
PS
Patti Socher | Reg | Cocoa, FL |
Scrutineer
11
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
CB
Collins Barber | Tech | Sanford, FL |
WE
William Etherington | Tech | Clearwater, FL |
Tech | Oviedo, FL | |
PH
Paula Hildock | Tech | Daytona Beach, FL |
EL
Ellen Lee | Tech | Deland, FL |
Tech | Deland, FL | |
FM
Fran Martin | Tech | Orlando, FL |
Tech | Edgewater, Fl | |
Tech | Port Orange, FL | |
Tech | South Daytona, FL | |
Tech | S Daytona , FL |
Starter
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Starter | Sebring, FL | |
KS
Kevin Smith | Starter | Keystone Heights , FL |
LS
Lee Smits | Starter | Daytona Beach, FL |
Steward
11
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Steward | Plantation, FL | |
Steward | Dawsonville, Ga | |
JE
John Edridge | Steward | Vero Beach, FL |
MF
Michael Finn | Steward | Hollywood, FL |
JG
Joseph Gandy | Steward | Tallahassee, FL |
SG
Steve Gauding | Steward | Tallahassee, FL |
Steward | Kissimmee, FL | |
DJ
Dennis Joyce | Steward | Palm Harbor, FL |
LM
Leland Miller | Steward | Sarasota, FL |
Steward | Dania, FL | |
Steward | Melbourne, FL |
Timing and Scoring
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
T&S | Stone Mountain, GA | |
MM
Margaret Mitchell | T&S | West Palm Beach, FL |
Data Acquisition
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RO
Ronald Ogletree | Data Acq | Jacksonville, FL |
Sun
102
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Inverness, FL | ||
RC
Roger Cope | Merritt Island, FL | |
CD
Charles Dawson | Sebring, FL | |
SD
Sheila Dawson | lake placid, FL | |
Tampa, FL | ||
KF
Kathryn Fritz | Orlando, Fl | |
MF
Mark Fritz | ORLANDO, FL | |
MF
Matthew Fritz | Orlando, Fl | |
CG
Coen Gilmore | MIMS, FL | |
Barefoot Bay, FL | ||
DH
Darin Homer | Sebastian , FL | |
RL
Robert Logsdon | Orange City, FL | |
Ponte Vedra, FL | ||
EM
Eric Moye | Longwood, FL | |
SS
Steve Saney | Miami, FL | |
ST
Steve Tye | Palatka, FL |
Race Administration
9
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
TA
Tucker Alford | Admin | Nokomis, FL |
ME
Marion Edridge | Admin | Vero Beach, FL |
Admin | Mulberry, FL | |
Admin | St Marys, GA | |
BM
Beverly Mahle | Admin | Hiram, GA |
SM
Stephen Mullen | Admin | Bradenton, FL |
Admin | Saint Cloud, FL | |
Admin | Atlanta, GA | |
Admin | Silver Springs, FL |
Beverage
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Bev | Bradenton, FL | |
Bev | Bradenton, FL |
Emergency Services
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
KC
Kevin Crain | E.S. | St. Cloud, FL |
AC
Andrew Crogan | E.S. | Fruitland Park, FL |
EC
Elizabeth Crogan | E.S. | Fruitland Park, FL |
ER
Ed Ronshausen | E.S. | Saint Petersburg, FL |
Flagging and Communication
23
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
F & C | Orlando, FL | |
JB
Joyce Bakels | F & C | Jupiter, FL |
RC
Robert Cone | F & C | Daytona Beach, FL |
MD
Mike Davies | F & C | Elizabeth, Co |
MD
Michael Davis | F & C | |
JD
Joe Doyle | F & C | Wharton, NJ |
F & C | Eustis, FL | |
F & C | Clearwater, FL | |
F & C | Daytona Beach, FL | |
F & C | Ormond Beach, FL | |
RH
Robert Holcomb | F & C | Leesburg, FL |
F & C | Gulfport, FL | |
PK
Paul Kelly | F & C | Pinellas Park, FL |
HL
Hollye Laplante | F & C | Gulfport, FL |
tm
tim martin | F & C | Port Orange , FL |
PM
Paul McCormick | F & C | Orlando, FL |
F & C | Bradenton, FL | |
F & C | Kansas City, MO | |
BS
Brian Sill | F & C | Leesburg, FL |
DS
David Sleeth | F & C | MIDDLEBURG, FL |
DS
Debra Sleeth | F & C | Middleburg, FL |
RW
Richard Warford | F & C | Daytona Beach, FL |
MW
Myra Wiggins | F & C | Pinellas Park, FL |
Grid
10
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
LC
Larry Corwin | Grid | Nokomis, FL |
Grid | ALVA, FL | |
JK
Jonathan Kovalik | Grid | St Petersburg, FL |
SM
Sammi Marlis-Ronshausen | Grid | St Petersburg, FL |
Grid | Venice, FL | |
CP
Corky Priep | Grid | Sebastian, FL |
JT
Jana-Dean Turcotte | Grid | North Fort Myers, FL |
CW
Cindy Warford | Grid | Daytona Beach, FL |
Grid | Silver Springs, FL | |
Grid | Bonita Springs, FL |
Paddock Control
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Paddock | sebring, FL | |
Paddock | Cape Canaveral, FL |
Pits
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Pits | Sebring, FL | |
DD
Dan Dietz | Pits | Vero Beach, FL |
jj
james johnson | Pits | Fort Pierce, FL |
Pits | Sebring, FL | |
JS
James Strole | Pits | Sebring, FL |
Registration
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
PD
Patricia DeLong | Reg | Dawsonville, Ga |
Reg | Winter Park, FL | |
PS
Patti Socher | Reg | Cocoa, FL |
Scrutineer
9
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
CB
Collins Barber | Tech | Sanford, FL |
WE
William Etherington | Tech | Clearwater, FL |
Tech | Oviedo, FL | |
PH
Paula Hildock | Tech | Daytona Beach, FL |
EL
Ellen Lee | Tech | Deland, FL |
Tech | Deland, FL | |
Tech | Port Orange, FL | |
Tech | South Daytona, FL | |
Tech | S Daytona , FL |
Starter
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Starter | Sebring, FL | |
KS
Kevin Smith | Starter | Keystone Heights , FL |
LS
Lee Smits | Starter | Daytona Beach, FL |
Steward
12
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Steward | Plantation, FL | |
Steward | Dawsonville, Ga | |
JE
John Edridge | Steward | Vero Beach, FL |
MF
Michael Finn | Steward | Hollywood, FL |
JG
Joseph Gandy | Steward | Tallahassee, FL |
SG
Steve Gauding | Steward | Tallahassee, FL |
Steward | Kissimmee, FL | |
DJ
Dennis Joyce | Steward | Palm Harbor, FL |
LM
Leland Miller | Steward | Sarasota, FL |
Steward | Tampa, FL | |
Steward | Dania, FL | |
Steward | Melbourne, FL |
Timing and Scoring
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
T&S | Stone Mountain, GA | |
T&S | Sebring, FL | |
MM
Margaret Mitchell | T&S | West Palm Beach, FL |
Data Acquisition
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RO
Ronald Ogletree | Data Acq | Jacksonville, FL |