Entry List
All Weekend Volunteer
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.
Friday Volunteer - Test-n-Tune
25
entries
Starter
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Starter | Mukilteo, WA |
Corners
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RB
Richard Boggs | Corners | Marysville, WA |
MZ
Mary Zeitner | Corners | Lynnwood, WA |
Timing/Scoring
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Timing/Scoring | Seattle, WA |
Race Control
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
TM
Terence Martin | Race Control | Kent, WA |
Registration
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Registration | Tacoma, WA | |
LB
Linda Blackburn | Registration | Vancouver, WA |
GF
Gail Fetterman | Registration | Portland, OR |
Member Services
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Member Svcs | Seattle, WA |
Icscc Official
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
BB
Bruce Boyd | ICSCC Official | Sammamish, WA |
DM
Duane Martinsen | ICSCC Official | Port Orchard, WA |
BM
Bob Mearns | ICSCC Official | Woodinville, WA |
ICSCC Official | Sammamish, WA |
Tech
6
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
GB
Guy Berry | Tech | University Place, WA |
MD
Manfred Duske | Tech | Covington, WA |
BG
Brad Greco | Tech | Lynnwood, WA |
TJ
Tim Julian | Tech | Puyallup, WA |
WJ
Walter Julian | Tech | Grapeview, WA |
AP
Andrew Perkins | Tech | Seattle, WA |
Event Photographer
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Event Photographer | Beaverton, OR | |
CH
Clara Heiser | Event Photographer | Beaverton, OR |
Event Vendor
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AC
Andy Collins | Event Vendor | Bremerton, WA |
F&C
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Flags and Communications | Everett, WA |
Course Marshal Equipment
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Course Marshal Equipment | Tacoma, WA | |
DW
David Weller | Course Marshal Equipment | Kirkland, WA |
Saturday Volunteer
65
entries
Pre-Grid
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
DA
Denise Anderson | Pre-Grid | Woodinville, WA |
Pre-Grid | Kent, WA | |
LF
Lee Fjellanger | Pre-Grid | Lynnwood, WA |
Pre-Grid | Seattle, WA |
Starter
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Starter | Bremerton, WA | |
Starter | Mukilteo, WA | |
Starter | Vancouver, WA | |
RY
Ray Yost | Starter | Olympia, WA |
Timing/Scoring
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
LB
Linda Blackburn | Timing/Scoring | Vancouver, WA |
BC
Bruce Cockle | Timing/Scoring | SAMMAMISH, WA |
Race Control
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
GF
Gail Fetterman | Race Control | Portland, OR |
RM
Ryan Martin | Race Control | Kent, WA |
TM
Terence Martin | Race Control | Kent, WA |
BM
Bob Mearns | Race Control | Woodinville, WA |
Registration
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
LB
Lance Bayer | Registration | Kent, WA |
Member Services
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
MF
Marie Fjellanger | Member Svcs | Lynwood, WA |
Member Svcs | Seattle, WA |
Tech, sound, etc
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RB
Richard Boggs | Other | Marysville, WA |
Other | Renton, WA |
Icscc Official
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
BB
Bruce Boyd | ICSCC Official | Sammamish, WA |
ICSCC Official | Selah, WA | |
ICSCC Official | Longview, WA | |
DM
Duane Martinsen | ICSCC Official | Port Orchard, WA |
ICSCC Official | Sammamish, WA |
Tech
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RF
Robert Fischer | Tech | Ocean Shores, WA |
TJ
Tim Julian | Tech | Puyallup, WA |
JK
Jesse Kinsey | Tech | Woodland, WA |
Event Photographer
8
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
CB
Christian Bouchez | Event Photographer | Renton, WA |
Event Photographer | BELLEVUE, WA | |
Event Photographer | Beaverton, OR | |
CH
Clara Heiser | Event Photographer | Beaverton, OR |
PK
Patrick Krohn | Event Photographer | Bellevue, WA |
Event Photographer | Bonney Lake, WA | |
Event Photographer | North Bend, WA | |
RS
Ron Standley | Event Photographer | Auburn, WA |
Event Vendor
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AC
Andy Collins | Event Vendor | Bremerton, WA |
Emergency & Safety
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RJ
Robert Jacobsen | Emergency & Safety | Longview, WA |
Emergency & Safety | Ridgefield, WA |
F&C
22
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Flags and Communications | SEATTLE, WA | |
JB
Jim Butterworth | Flags and Communications | Woodinville, WA |
FC
Francis Calhoon | Flags and Communications | Seaford, DE |
SC
Scott Calhoon | Flags and Communications | Bonney Lake, WA |
Flags and Communications | Bothell, WA | |
ME
Mike Evans | Flags and Communications | Covington, WA |
CF
Cathy Frasier | Flags and Communications | Beaverton, OR |
GH
Gary Hallberg | Flags and Communications | Renton, WA |
Flags and Communications | Sandy, OR | |
BJ
Bob Jardine | Flags and Communications | West Covina, CA |
CJ
Chase Johnson | Flags and Communications | Centralia, WA |
RJ
Ryan Jordan | Flags and Communications | Portland, OR |
WJ
Walter Julian | Flags and Communications | Grapeview, WA |
PL
Patrik Lundin | Flags and Communications | Vancouver, WA |
LL
Lynn Lyscio-Evans | Flags and Communications | Kent, WA |
Flags and Communications | Vancouver, WA | |
MO
Marv Osburn | Flags and Communications | Federal Way, WA |
AP
Andrew Perkins | Flags and Communications | Seattle, WA |
Flags and Communications | Auburn, WA | |
Flags and Communications | Vancouver, WA | |
RT
Reed Tarmann | Flags and Communications | Spokane Valley, WA |
Flags and Communications | Salem, OR |
Hot Pits & Paddock
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JL
Jajean Leaf | Hot Pits & Paddock | Des Moines, WA |
Sound
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Sound | Tacoma, WA |
Course Marshal Equipment
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
DW
David Weller | Course Marshal Equipment | Kirkland, WA |
Pace Car
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Pace Car | Gig Harbor, WA | |
Pace Car | Bellevue, WA |
Sunday Volunteer
61
entries
Pre-Grid
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
DA
Denise Anderson | Pre-Grid | Woodinville, WA |
LF
Lee Fjellanger | Pre-Grid | Lynnwood, WA |
Pre-Grid | Seattle, WA |
Starter
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AC
Al Carton | Starter | Forman, ND |
Starter | Bremerton, WA | |
Starter | Mukilteo, WA | |
Starter | Vancouver, WA | |
RY
Ray Yost | Starter | Olympia, WA |
Timing/Scoring
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
LB
Linda Blackburn | Timing/Scoring | Vancouver, WA |
BC
Bruce Cockle | Timing/Scoring | SAMMAMISH, WA |
Race Control
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
GF
Gail Fetterman | Race Control | Portland, OR |
RM
Ryan Martin | Race Control | Kent, WA |
TM
Terence Martin | Race Control | Kent, WA |
BM
Bob Mearns | Race Control | Woodinville, WA |
Member Services
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
DC
Debbie Carton | Member Svcs | Forman, ND |
MF
Marie Fjellanger | Member Svcs | Lynwood, WA |
Member Svcs | Seattle, WA |
Icscc Official
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
BB
Bruce Boyd | ICSCC Official | Sammamish, WA |
ICSCC Official | Selah, WA | |
ICSCC Official | Longview, WA | |
DM
Duane Martinsen | ICSCC Official | Port Orchard, WA |
ICSCC Official | Sammamish, WA |
Tech
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RF
Robert Fischer | Tech | Ocean Shores, WA |
TJ
Tim Julian | Tech | Puyallup, WA |
Tech | Renton, WA |
Event Photographer
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Event Photographer | BELLEVUE, WA | |
PK
Patrick Krohn | Event Photographer | Bellevue, WA |
Event Photographer | Bonney Lake, WA | |
Event Photographer | North Bend, WA | |
RS
Ron Standley | Event Photographer | Auburn, WA |
Event Vendor
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AC
Andy Collins | Event Vendor | Bremerton, WA |
Emergency & Safety
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RJ
Robert Jacobsen | Emergency & Safety | Longview, WA |
Emergency & Safety | Ridgefield, WA | |
TW
Tim Wisner | Emergency & Safety | Seattle, WA |
MZ
Mary Zeitner | Emergency & Safety | Lynnwood, WA |
F&C
19
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Flags and Communications | Everett, WA | |
Flags and Communications | Bothell, WA | |
ME
Mike Evans | Flags and Communications | Covington, WA |
CF
Cathy Frasier | Flags and Communications | Beaverton, OR |
GH
Gary Hallberg | Flags and Communications | Renton, WA |
Flags and Communications | Sandy, OR | |
BJ
Bob Jardine | Flags and Communications | West Covina, CA |
CJ
Chase Johnson | Flags and Communications | Centralia, WA |
RJ
Ryan Jordan | Flags and Communications | Portland, OR |
WJ
Walter Julian | Flags and Communications | Grapeview, WA |
PL
Patrik Lundin | Flags and Communications | Vancouver, WA |
LL
Lynn Lyscio-Evans | Flags and Communications | Kent, WA |
Flags and Communications | Vancouver, WA | |
Flags and Communications | Woodinville, WA | |
Flags and Communications | Auburn, WA | |
Flags and Communications | Vancouver, WA | |
RT
Reed Tarmann | Flags and Communications | Spokane Valley, WA |
Flags and Communications | Kirkland, WA | |
Flags and Communications | Salem, OR |
Hot Pits & Paddock
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JL
Jajean Leaf | Hot Pits & Paddock | Des Moines, WA |
Sound
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Sound | Tacoma, WA |
Course Marshal Equipment
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Course Marshal Equipment | Tacoma, WA | |
Course Marshal Equipment | East Wenatchee, WA | |
DW
David Weller | Course Marshal Equipment | Kirkland, WA |
Pace Car
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Pace Car | Gig Harbor, WA | |
Pace Car | Bellevue, WA |