Entry List
Saturday - Race Day
57
entries
Kid Kart
4
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
00 | ZS
Zayden Soderborg | Kid Kart | Lake Point , Ut |
04 | NG
Nico Gruber | Kid Kart | Cottonwood Heights, UT |
5 | RH
Ryder Heile | Kid Kart | Park City, UT |
73 | Kid Kart | Grantsville, UT |
4-Cycle Cadet
5
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
3 | MG
Mia Gruber | 4-Cycle Cadet | Cottonwood Heights, UT |
9 | CR
Collin Ruess | 4-Cycle Cadet | Farmington, UT |
24 | SR
Samantha Ruess | 4-Cycle Cadet | Farmington, UT |
41 | KB
Krabi Black | 4-Cycle Cadet | Draper, UT |
51 | CD
Cooper Duncan | 4-Cycle Cadet | Roosevelt, UT |
4-Cycle Jr.
9
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
1 | BT
Brody Tomlinson | 4-Cycle Jr. | |
05 | 4-Cycle Jr. | Holladay, UT | |
8 | AH
Andrew Huffman | 4-Cycle Jr. | Lake Point , Ut |
11 | EC
Evan Concepcion | 4-Cycle Jr. | Salt Lake City, UT |
14 | JS
Jackson Smth | 4-Cycle Jr. | Murray, Ut |
23 | CV
Carson Vriens | 4-Cycle Jr. | Sandy, UT |
55 | 4-Cycle Jr. | Rush Valley, UT | |
99 | KA
Kailer Anderson | 4-Cycle Jr. | Logan, UT |
339 | JM
Jordan Moore | 4-Cycle Jr. | Draper, UT |
4-Cycle Sr.
20
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
00 | MW
Mitchel West | 4-Cycle Sr. | Salt Lake City, UT |
02 | MB
Mike Beeny | 4-Cycle Sr. | Salt Lake City, UT |
03 | 4-Cycle Sr. | W. Jordan , Ut | |
8 | SH
Sammon Hadjnorouzi | 4-Cycle Sr. | |
9 | 4-Cycle Sr. | Tooele, UT | |
11 | 4-Cycle Sr. | West Valley, UT | |
015 | AY
Alex Yates | 4-Cycle Sr. | West Jordan, UT |
021 | BC
Bruno Carneiro | 4-Cycle Sr. | Herriman, UT |
23 | RP
Ryan Pool | 4-Cycle Sr. | South Jordan, UT |
27 | SY
Shengwei Yang | 4-Cycle Sr. | Tooele, UT |
032 | 4-Cycle Sr. | Salt Lake City, UT | |
34 | JM
Jordan McCann | 4-Cycle Sr. | Lehi, UT |
40 | TD
Tyler Davies | 4-Cycle Sr. | Erda, UT |
82 | AN
Andy Nish | 4-Cycle Sr. | Salt Lake City, UT |
166 | CY
Colby Yardley | 4-Cycle Sr. | Blioxi, MS |
220 | 4-Cycle Sr. | Park City, UT | |
318 | 4-Cycle Sr. | Salt Lake City, UT | |
435 | 4-Cycle Sr. | Hideout, UT | |
462 | TP
Tucker Peck | 4-Cycle Sr. | |
801 | 4-Cycle Sr. | Riverton, UT |
4-Cycle Masters
10
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
4 | LG
Lukas Gruber | 4-Cycle Masters | Cottonwood Heights, UT |
5 | 4-Cycle Masters | Park City, UT | |
8 | KA
Kirk Allen | 4-Cycle Masters | Lake Point , Ut |
9 | OR
Oyvind Ragnhildstveit | 4-Cycle Masters | |
14 | GW
Gary Walters | 4-Cycle Masters | Holladay, UT |
015 | DB
Dave Brennan | 4-Cycle Masters | Park City, UT |
41 | LS
Leslie Stark | 4-Cycle Masters | Park City , Ut |
45 | RE
RJ Edgington | 4-Cycle Masters | Bountiful, UT |
66 | EB
Eric Bloomquist | 4-Cycle Masters | Hideout, UT |
70 | DS
Daniel Shaeffer | 4-Cycle Masters | Holladay, UT |
Shifter Sr.
4
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
14 | Shifter Sr. | Tooele, UT | |
42 | RP
Ryan Pool | Shifter Sr. | South Jordan, UT |
249 | Shifter Sr. | Sandy, UT | |
649 | Shifter Sr. | Sandy, UT |
Shifter Masters
2
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
57 | EN
Eric Nelson | Shifter Masters | Stansbury Park, UT |
164 | SC
Scott Clark | Shifter Masters | Salt Lake City , UT |
IAME X30 Senior
3
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
9 | SR
Stian Ragnhildstveit | IAME X30 Senior | Draper, UT |
13 | IAME X30 Senior | Farmington, UT | |
221 | JP
Josh Plumb | IAME X30 Senior | Salt Lake City, UT |