Entry List
Saturday - Race Day
54
entries
Kid Kart
8
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
00 | ZS
Zayden Soderborg | Kid Kart | Lake Point , Ut |
4 | NG
Nico Gruber | Kid Kart | Cottonwood Heights, UT |
5 | RH
Ryder Heile | Kid Kart | Park City, UT |
06 | EP
Ezra Peterson | Kid Kart | Grantsville, UT |
43 | Kid Kart | Park City, UT | |
55 | AB
Abel Bringhurst | Kid Kart | Sandy, UT |
73 | Kid Kart | Grantsville, UT | |
095 | TM
Tuckar Murray | Kid Kart |
4-Cycle Cadet
6
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
3 | MG
Mia Gruber | 4-Cycle Cadet | Cottonwood Heights, UT |
9 | CR
Collin Ruess | 4-Cycle Cadet | Farmington, UT |
24 | SR
Samantha Ruess | 4-Cycle Cadet | Farmington, UT |
41 | KB
Krabi Black | 4-Cycle Cadet | Draper, UT |
51 | CD
Cooper Duncan | 4-Cycle Cadet | Roosevelt, UT |
95 | 4-Cycle Cadet | Sandy, UT |
4-Cycle Jr.
7
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
8 | AH
Andrew Huffman | 4-Cycle Jr. | Lake Point , Ut |
11 | EC
Evan Concepcion | 4-Cycle Jr. | Salt Lake City, UT |
14 | JS
Jackson Smth | 4-Cycle Jr. | Murray, Ut |
23 | CV
Carson Vriens | 4-Cycle Jr. | Sandy, UT |
49 | 4-Cycle Jr. | Sandy, UT | |
55 | 4-Cycle Jr. | Rush Valley, UT | |
99 | KA
Kailer Anderson | 4-Cycle Jr. | Logan, UT |
4-Cycle Sr.
12
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
00 | MW
Mitchel West | 4-Cycle Sr. | Salt Lake City, UT |
2 | 4-Cycle Sr. | Sandy, UT | |
9 | 4-Cycle Sr. | Tooele, UT | |
11 | KW
Kaiti Wood | 4-Cycle Sr. | West Valley, UT |
23 | RP
Ryan Pool | 4-Cycle Sr. | South Jordan, UT |
032 | 4-Cycle Sr. | Salt Lake City, UT | |
40 | TD
Tyler Davies | 4-Cycle Sr. | Erda, UT |
82 | AN
Andy Nish | 4-Cycle Sr. | Salt Lake City, UT |
220 | 4-Cycle Sr. | Park City, UT | |
318 | WH
Walker Hess | 4-Cycle Sr. | Park City, UT |
435 | 4-Cycle Sr. | Hideout, UT | |
801 | 4-Cycle Sr. | Riverton, UT |
4-Cycle Masters
11
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
4 | LG
Lukas Gruber | 4-Cycle Masters | Cottonwood Heights, UT |
5 | 4-Cycle Masters | Park City, UT | |
8 | KA
Kirk Allen | 4-Cycle Masters | Lake Point , Ut |
9 | OR
Oyvind Ragnhildstveit | 4-Cycle Masters | |
14 | GW
Gary Walters | 4-Cycle Masters | Holladay, UT |
015 | DB
Dave Brennan | 4-Cycle Masters | Park City, UT |
021 | BM
Brent MIlner | 4-Cycle Masters | Park City, UT |
41 | LS
Leslie Stark | 4-Cycle Masters | Park City , Ut |
45 | RE
RJ Edgington | 4-Cycle Masters | Bountiful, UT |
66 | EB
Eric Bloomquist | 4-Cycle Masters | Hideout, UT |
86 | GR
Gary Reif | 4-Cycle Masters | Murray, Ut |
Shifter Sr.
2
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
14 | Shifter Sr. | Tooele, UT | |
42 | RP
Ryan Pool | Shifter Sr. | South Jordan, UT |
Shifter Masters
4
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
23 | RE
RJ Edgington | Shifter Masters | Bountiful, UT |
47 | LM
Larry Moulton | Shifter Masters | Sandy, UT |
164 | SC
Scott Clark | Shifter Masters | Salt Lake City , UT |
249 | Shifter Masters | Sandy, UT |
IAME X30 Senior
4
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
9 | SR
Stian Ragnhildstveit | IAME X30 Senior | Draper, UT |
13 | IAME X30 Senior | Farmington, UT | |
221 | JP
Josh Plumb | IAME X30 Senior | Salt Lake City, UT |
313 | MI
Martin Izdimirski | IAME X30 Senior | Midvale, UT |