Time Trials
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.
Time Trials
6
entries
Group 4
6
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
STR | appleton, WI | me | ||
TUN | Mukwonago, WI | dev18d | ||
TUN | Grafton, WI | Quantum Performance | ||
JM
Julian Mancuso | MAX | Seattle, WA | ||
MAX | Waukesha, WI | PR Motorsports | ||
DM
Dwayne Moses | UNL | Alexandria, VA | Decision Technologies |
Class totals: MAX: 2STR: 1TUN: 2UNL: 1
Track Day
32
entries
Group 1
9
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
KE
Kurt Eberhardy | Level 1 | Muskego, WI | Luckey's Tire & Service | |
Level 1 | Menomonee Fls, WI | |||
Level 1 | Brookfield, WI | Billet Specialties | ||
Level 1 | Slinger, WI | |||
CK
Charles Kalishek | Level 1 | West Bend, WI | ||
Level 1 | ST FRANCIS, WI | Decision Technologies | ||
JN
Jason Neubauer | Level 1 | Wauwatosa, WI | ||
Level 1 | New Berlin, WI | |||
Level 1 | Cedarburg, WI | Titanium Rocks |
Group 2
12
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
CC
Caleb Celano | Level 2 | Kansasville, WI | ||
CC
Connor Celano | Level 2 | Kansasville, WI | ||
Level 2 | Walworth, WI | |||
GK
Greg Kuhn | Level 2 | Abrams, WI | ||
Level 2 | Deerton, MI | |||
TM
Tom Miller | Level 2 | Dousman, WI | Miller Motorsports | |
Level 2 | Hartford, WI | |||
RM
Robert Montgomery | Level 2 | Franklin, WI | ||
RS
Ross Skizycki | Level 2 | Milwaukee, WI | ||
DS
David Swanson | Level 2 | Cedarburg, WI | ||
JT
John Tennant | Level 2 | Wauconda, IL | ||
Level 2 | Downers Grove, IL | Tonymotiveperformance / Proper Body Works |
Group 3
11
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
RB
Ramsey Bader | Level 3 | Muskego, WI | ||
JB
John Boeklen | Level 3 | Reeseville, WI | ||
Level 3 | Lindenhurst , IL | Just Me | ||
TC
Todd Colwell | Level 3 | Middleton, WI | ||
CC
Christopher Constantine | Level 3 | Oak Creek, WI | ||
Level 3 | Wauwatosa, WI | |||
JG
John Gagliano | Level 3 | West Bend, WI | Trenton Studio | |
NG
Nicolas Gagliano | Level 3 | Mequon, WI | ||
TG
Thomas Gonzalez | Level 3 | Brookfield, WI | ||
ZJ
Zach Janssen | Level 3 | Walworth, WI | ||
MM
Michael Moeller | Level 3 | Milwaukee, WI | Milwaukee Chip Company |
PDX S
Entry list is private
Only registered and logged in users can see the list
PDX Sponsors
Entry list is private
Only registered and logged in users can see the list
PDX Workers
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.
Workers
14
entries
Flagging and Communications
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
F & C | Muskego, WI |
Instructor
8
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JB
Jim Beaudoin | Instructor | Elm Grove, WI |
JB
Josh Bilicki | Instructor | Richfield, WI |
Instructor | Lisbon, WI | |
Instructor | Milwaukee, WI | |
Instructor | Elm Grove, wi | |
Instructor | Milwaukee, WI | |
Instructor | Milwaukee, WI | |
Instructor | West Allis, Wisconsin |
Registration
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Registration | Menomonee Falls, WI |
Stewards
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RB
Rob Bedelis | Stewards | Hartford, WI |
Stewards | Hales Corners, WI |
Technical and Safety Inspection
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Tech | Brookfield, WI | |
JS
Jim Stollenwerk | Tech | West Bend, WI |