Entry List
Volunteer Registration
92
entries
Race Administration
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
TA
Tucker Alford | Admin | Nokomis, FL |
ME
Marion Edridge | Admin | Vero Beach, FL |
JE
Jennifer Extramil | Admin | Hialeah, FL |
JR
Jack Ragaglia | Admin | St Cloud, FL |
Admin | Saint Cloud, FL |
Emergency Services
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
KC
Kevin Crain | E.S. | St. Cloud, FL |
AC
Andrew Crogan | E.S. | Fruitland Park, FL |
EC
Elizabeth Crogan | E.S. | Fruitland Park, FL |
E.S. | Venice, FL | |
ER
Ed Ronshausen | E.S. | Saint Petersburg, FL |
Flagging and Communication
22
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JB
Joyce Bakels | F & C | Jupiter, FL |
JB
Joyce Bezjian | F & C | Sebring, FL |
F & C | Lake Wales, FL | |
TB
Thomas Brewsaugh | F & C | Hagerstown, MD |
F & C | Ocala, FL | |
RG
Robert Gendron | F & C | Sebring, FL |
F & C | Ormond Beach, FL | |
RH
Robert Holcomb | F & C | Leesburg, FL |
JL
John Leps | F & C | Terra Ceia, FL |
F & C | Vero Beach, FL | |
F & C | Punta Gorda, FL | |
F & C | Punta Gorda, FL | |
AM
Adam McQuaig | F & C | Lake Placid, FL |
AM
Adam McQuaig | F & C | Lake Placid, FL |
WM
Walter Miller | F & C | Ocala, FL |
RO
Ron Offutt | F & C | tampa, FL |
F & C | Sun City Center, FL | |
F & C | Winter Garden, FL | |
DR
Donnie Roberts | F & C | Bondsville, MA |
CW
Charles Wade | F & C | Avon Park, FL |
CW
Cindy Warford | F & C | Daytona Beach, FL |
RW
Richard Warford | F & C | Daytona Beach, FL |
Grid
13
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Grid | Sebring, FL | |
Grid | Kirkwood, NY | |
NC
Nancy Cole | Grid | Johnson City, NY |
LC
Larry Corwin | Grid | Nokomis, FL |
GF
George (Lee) Fisher | Grid | Oxford, OH |
SG
Sherry Grant | Grid | Ormond Beach, FL |
SM
Sammi Marlis-Ronshausen | Grid | St Petersburg, FL |
Grid | Venice, FL | |
TM
Timothy Murphy | Grid | SEBRING, FL |
CP
Corky Priep | Grid | Sebastian, FL |
ER
Ed Ronshausen | Grid | Saint Petersburg, FL |
Grid | North Fort Myers, FL | |
Grid | Silver Springs, FL |
Paddock Control
6
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AH
Andrea Hess | Paddock | Big Pine Key, FL |
Paddock | Big Pine Key, FL | |
CL
Charles Leonard | Paddock | Palmetto, FL |
Paddock | Sarasota, FL | |
KT
Kenneth Taylor | Paddock | Fort Myers, FL |
Paddock | North Fort Myers, FL |
Pits
8
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Pits | Sebring, FL | |
Pits | Parrish, FL | |
Pits | Sebring, FL | |
Pits | Naples, FL | |
Pits | Naples, FL | |
Pits | Sebring, FL | |
JS
James Strole | Pits | Sebring, FL |
Pits | Astatula, FL |
Registration
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Reg | Sebring, FL | |
SG
Sherry Grant | Reg | Ormond Beach, FL |
Reg | Bradenton, FL | |
Reg | Winter Park, FL | |
Reg | Saint Cloud, FL |
Scrutineer
10
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
DB
David Badger | Tech | New Galilee, PA |
JB
Judith Badger | Tech | New Galilee, PA |
CB
Collins Barber | Tech | Sanford, FL |
MB
Mitch Blackman | Tech | Zolfo Springs, FL |
WE
William Etherington | Tech | Clearwater, FL |
Tech | Oviedo, FL | |
DK
David Kettler | Tech | Sheboygan Falls, WI |
FM
Fran Martin | Tech | Orlando, FL |
Tech | South Daytona, FL | |
Tech | S Daytona , FL |
Starter
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Starter | Clearwater, FL | |
Starter | Sebring, FL |
Steward
12
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Steward | Vero Beach, FL | |
Steward | Dawsonville, Ga | |
ME
Martyn Eastwood | Steward | Palm Bay, FL |
JE
John Edridge | Steward | Vero Beach, FL |
MF
Michael Finn | Steward | Hollywood, FL |
SG
Steve Gauding | Steward | Tallahassee, FL |
DJ
Dennis Joyce | Steward | Palm Harbor, FL |
LM
Leland Miller | Steward | Sarasota, FL |
BR
Bob Ricker | Steward | Pompano Beach, FL |
Steward | Dania, FL | |
Steward | Melbourne, FL | |
Steward | Boca Raton, FL |
Timing and Scoring
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
T&S | Stone Mountain, GA | |
T&S | Sebring, FL | |
MM
Margaret Mitchell | T&S | West Palm Beach, FL |
T&S | Orlando, FL |