Time Trials Attack
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.
Time Trials
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.
Track Day
30
entries
Group 1
11
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
TB
Ted Bjorklund | Level 1 | Brookfield, WI | ||
Level 1 | Brookfield, WI | |||
JG
Jason Grobschmidt | Level 1 | Franklin, WI | ||
Level 1 | Milwaukee, WI | |||
Level 1 | Brookfield, WI | CTech Manufacturing / KickAss Work Wipes | ||
Level 1 | Waukesha, WI | PR Motorsports | ||
MM
Marshall Moore | Level 1 | Hartland, WI | Badger Alloys | |
Level 1 | ST FRANCIS, WI | Decision Technologies | ||
BP
Bill Peter | Level 1 | Mequon, WI | ||
LS
Lance Severson | Level 1 | Mequon, WI | ||
RW
Richard Wiegand | Level 1 | Brookfield, WI |
Group 2
11
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
wb
walter baatz | Level 2 | Germantown, WI | wb accounting & tax svc | |
BC
Brian Cassity | Level 2 | Racine, WI | Cassity Tree Service | |
AC
Andrew Ciesielski | Level 2 | Caledonia, WI | ||
JJ
Jeff Janosch | Level 2 | West Allis, WI | ||
MK
Michael Kusch | Level 2 | Elm Grove, WI | Kusch's Automotive | |
Level 2 | New Berlin, WI | |||
NS
Nicholas Sannes | Level 2 | Milwaukee, WI | ||
BS
Brad Schlossmann | Level 2 | Milwaukee, WI | ||
DS
David Swanson | Level 2 | Cedarburg, WI | ||
ST
Scott Tebeest | Level 2 | Pewaukee, WI | ||
Level 2 | Evanston, IL |
Group 3
8
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
JP
Jill Pintor | West Bend, WI | |||
JC
Joseph Cassinelli | Level 3 | Oak Creek, WI | ||
Level 3 | Menomonee Fls, WI | |||
EJ
Eric Janquart | Level 3 | Madison, WI | ||
BR
Bill Ross | Level 3 | Milwaukee, WI | ||
SS
Scott Sebastian | Level 3 | Milwaukee, WI | ||
ZY
Zihao Yi | Level 3 | Milwaukee, Wi | ||
Level 3 | Sheboygan, WI |
PDX S
Entry list is private
Only registered and logged in users can see the list
PDX Sponsors
Entry list is private
Only registered and logged in users can see the list
PDX Workers
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.
Workers
14
entries
Course Marshals
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
NF
Nathan Fox | Course Marshals | Menomonee Fls, WI |
Flagging and Communications
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
F & C | Muskego, WI |
Instructor
7
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Instructor | Lisbon, WI | |
Instructor | Milwaukee, WI | |
Instructor | Elm Grove, wi | |
KH
Kurt Hider | Instructor | East Troy, WI |
Instructor | Milwaukee, WI | |
Instructor | Milwaukee, WI | |
Instructor | Whitefish Bay, WI |
Registration
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Registration | Menomonee Falls, WI | |
CR
Caryl Roberts | Registration | Milwaukee, WI |
Stewards
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RB
Rob Bedelis | Stewards | Hartford, WI |
Stewards | Hales Corners, WI | |
JS
Jim Stollenwerk | Stewards | West Bend, WI |