Time Trials Attack
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.
Time Trials
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.
Track Day
42
entries
Group 1
13
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
KA
Kinney Adams | Level 1 | Milwaukee, WI | ||
TB
Ted Bjorklund | Level 1 | Brookfield, WI | ||
Level 1 | Brookfield, WI | |||
SF
Steve Forrer | Level 1 | Milwaukee, WI | ||
DH
Dan Hayes | Level 1 | Germantown, WI | Pegasus Auto Racing, Rawspeed, Speed Seat Factory | |
Level 1 | Milwaukee, WI | |||
Level 1 | Waukesha, WI | PR Motorsports | ||
Level 1 | Pewaukee, WI | |||
MM
Marshall Moore | Level 1 | Hartland, WI | ||
Level 1 | ST FRANCIS, WI | Decision Technologies | ||
MN
Mark Nienow | Level 1 | Rochester, MN | ||
JS
John Scott | Level 1 | Mukwonago, WI | Cambertire | |
Level 1 | Des Plaines, IL | BMS & Associates LLC |
Group 2
19
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
WA
Wes Albinger | Level 2 | Wauwatosa, WI | ||
DB
David Bernards | Level 2 | New Berlin, WI | none | |
BC
Brian Cassity | Level 2 | Racine, WI | Cassity Tree Service | |
Level 2 | Menomonee Fls, WI | |||
NG
Nico Gonzalez | Level 2 | West Bend, WI | ||
TH
Tom Henke | Level 2 | Germantown, WI | none | |
JH
Jesse Hwilka | Level 2 | New Berlin, WI | ||
DJ
Dan Janosch | Level 2 | Milwaukee, WI | ||
JJ
Jeff Janosch | Level 2 | West Allis, WI | ||
WK
Werner Kordas | Level 2 | Wauwatosa, WI | ||
Level 2 | Slinger, WI | O'Reilly Autoparts | ||
TM
Tony Mente | Level 2 | Franklin, WI | ||
DM
Dwayne Moses | Level 2 | Alexandria, VA | Decision Technologies | |
Level 2 | New Berlin, WI | |||
TR
Terry Reinders | Level 2 | Hartland, WI | ||
BS
Brad Schlossmann | Level 2 | Milwaukee, WI | ||
RS
Ross Skizycki | Level 2 | Milwaukee, WI | ||
ST
Scott Tebeest | Level 2 | Pewaukee, WI | ||
Level 2 | West Chicago, IL | Couldn't get one |
Group 3
10
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
Level 3 | Sussex, WI | Red Yeti Racing, LLC | ||
Level 3 | West Allis, WI | |||
BG
Bryce Goodman | Level 3 | Ritchfield, WI | ||
Level 3 | Sanibel, FL | |||
WL
William Lois | Level 3 | Milwaukee, WI | ||
RM
Ralph Malec | Level 3 | Kenosha, WI | ||
Level 3 | Pewaukee, WI | |||
MS
Mark Stabbe | Level 3 | Racine, WI | ||
DS
David Swanson | Level 3 | Cedarburg, WI | ||
ST
Sua Thao | Level 3 | Greenfield, WI |
PDX S
Entry list is private
Only registered and logged in users can see the list
PDX Sponsors
Entry list is private
Only registered and logged in users can see the list
PDX Workers
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.
Workers
14
entries
Flagging and Communications
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RH
Ryan Higgins | F & C | Wauwatosa, WI |
TJ
Tony Jorgensen | F & C | Mukwonago, WI |
F & C | Whitefish Bay, WI |
Instructor
7
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Instructor | Lisbon, WI | |
Instructor | Milwaukee, WI | |
Instructor | Brookfield, WI | |
Instructor | Elm Grove, wi | |
KH
Kurt Hider | Instructor | East Troy, WI |
Instructor | Milwaukee, WI | |
Instructor | Milwaukee, WI |
Registration
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Registration | Menomonee Falls, WI | |
CR
Caryl Roberts | Registration | Milwaukee, WI |
Stewards
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RB
Rob Bedelis | Stewards | Hartford, WI |
Technical and Safety Inspection
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JS
Jim Stollenwerk | Tech | West Bend, WI |