Volunteer Registration
78
entries
Race Administration
7
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
CD
Charles Dawson | Admin | Sebring, FL |
SD
Sheila Dawson | Admin | lake placid, FL |
Admin | Mulberry, FL | |
Admin | Sarasota, FL | |
SM
Stephen Mullen | Admin | Bradenton, FL |
Admin | Saint Cloud, FL | |
AW
Amber Williams | Admin | lake placid, FL |
Emergency Services
6
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
KC
Kevin Crain | E.S. | St. Cloud, FL |
E.S. | Saint Cloud, FL | |
AC
Andrew Crogan | E.S. | Fruitland Park, FL |
EC
Elizabeth Crogan | E.S. | Fruitland Park, FL |
ER
Ed Ronshausen | E.S. | Saint Petersburg, FL |
SS
Scott Seifreit | E.S. | Thonotosassa, FL |
Flagging and Communication
14
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JB
Joyce Bakels | F & C | Jupiter, FL |
DB
Don Barbier | F & C | West Palm Beach, FL |
AB
Alan Borell | F & C | Orlando, FL |
TB
Thomas Brewsaugh | F & C | Hagerstown, MD |
RC
Richard Czarniak | F & C | Trenton, FL |
F & C | Gulfport, FL | |
HL
Hollye Laplante | F & C | Gulfport, FL |
PM
Paul Mccormick | F & C | orlando, FL |
WM
Walter Miller | F & C | Ocala, FL |
F & C | Winter Park, FL | |
RO
Ron Offutt | F & C | tampa, FL |
F & C | Fort Myers, FL | |
F & C | Orlando, FL | |
F & C | Cocoa, FL |
Grid
10
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AB
Alan Borell | Grid | Orlando, FL |
LC
Larry Corwin | Grid | Nokomis, FL |
Grid | ALVA, FL | |
SM
Sammi Marlis-Ronshausen | Grid | St Petersburg, FL |
Grid | Venice, FL | |
TM
Timothy Murphy | Grid | SEBRING, FL |
Grid | Orlando, FL | |
ER
Ed Ronshausen | Grid | Saint Petersburg, FL |
Grid | North Fort Myers, FL | |
Grid | Bonita Springs, FL |
Paddock Control
6
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AH
Andrea Hess | Paddock | Big Pine Key, FL |
Paddock | Big Pine Key, FL | |
CL
Charles Leonard | Paddock | Palmetto, FL |
KT
Kenneth Taylor | Paddock | Fort Myers, FL |
KT
Kenneth Taylor | Paddock | Fort Myers, FL |
Paddock | North Fort Myers, FL |
Pits
8
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Pits | ALVA, FL | |
Pits | Parrish, FL | |
Pits | Sebring, FL | |
Pits | Naples, FL | |
Pits | Naples, FL | |
Pits | Naples, FL | |
Pits | Naples, FL | |
LV
Laurence Vooght | Pits | Grant Valkaria, FL |
Registration
7
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Reg | Saint Cloud, FL | |
Reg | Sebring, FL | |
Reg | Bradenton, FL | |
Reg | Bradenton, FL | |
Reg | South Daytona, FL | |
Reg | Winter Park, FL | |
Reg | Cocoa, FL |
Scrutineer
8
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
CB
Collins Barber | Tech | Sanford, FL |
JH
James Hildock | Tech | Daytona Beach, FL |
PH
Paula Hildock | Tech | Daytona Beach, FL |
Tech | Kissimmee, FL | |
FM
Fran Martin | Tech | Orlando, FL |
Tech | South Daytona, FL | |
Tech | S Daytona , FL | |
Tech | S Daytona , FL |
Starter
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Starter | Clearwater, FL | |
Starter | New Port Richey, FL | |
Starter | Winter Park, FL |
Steward
6
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Steward | Vero Beach, FL | |
Steward | Dawsonville, Ga | |
MF
Michael Finn | Steward | Hollywood, FL |
Steward | Tampa, FL | |
Steward | Dania, FL | |
Steward | Melbourne, FL |
Timing and Scoring
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JB
Jean Bell | T&S | Big Pine Key, FL |
T&S | New Port Richey, FL | |
T&S | Stone Mountain, GA |
Sat
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.
Sun
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.