Time Trials
13
entries
Group 2
1
entry
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
Level 2 | Indianhead Park, IL | Tri-State Bail Bonds Inc. |
Group 4
12
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
Level 4 | Menomonee Falls, WI | ISPros Inc. | ||
STR | Lisbon, WI | Coinigy | ||
STR | Milwaukee, WI | |||
JS
Jim Stollenwerk | STR | West Bend, WI | ||
STR | West Allis, WI | Hnubhli Designs | ||
TB
Tyler Borchardt | TUN | Racine, WI | ||
KD
Kyle Doberstein | TUN | Waterford, WI | ||
DH
Dan Hayes | TUN | Germantown, WI | Pegasus Auto Racing Supplies, Rawspeed, Speed Seat Factory | |
TD
Trevor Dassow | MAX | West Bend, WI | uncle bucks supper club | |
MAX | Kenosha, WI | Wisconsin Specialty Surgery Center | ||
UNL | Hales Corners, WI | Honda City WILL'S Best Damn Garage in Town | ||
UNL | Burlington, WI | My Checkbook |
Class totals: Level 4: 1MAX: 2STR: 4TUN: 3UNL: 2
Time Trials
1
entry
Group 4
1
entry
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
SF
Steve Forrer | Level 4 | Milwaukee, WI |
Track Day
55
entries
Group 1
16
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
RC
Rob Cowen | Level 1 | Mequon, WI | ||
Level 1 | Mequon, WI | |||
Level 1 | Brookfield, WI | Billet Specialties | ||
MG
Matt Gritt | Level 1 | Plymouth, WI | Sunset Auto Service | |
JG
Jason Grobschmidt | Level 1 | Franklin, WI | ||
KJ
Kevin Janosch | Level 1 | West Allis, WI | ||
CK
Charles Kalishek | Level 1 | West Bend, WI | ||
MM
Marshall Moore | Level 1 | Hartland, WI | Badger Alloys | |
Level 1 | ST FRANCIS, WI | Decision Technologies | ||
Level 1 | Milwaukee, WI | |||
BP
Bill Peter | Level 1 | Mequon, WI | ||
RR
Randy Ratzlow | Level 1 | Milwaukee, WI | ||
RR
Ryan Ratzlow | Level 1 | Milwaukee, WI | ||
SS
Steve Smyczek | Level 1 | Hartland, WI | ||
MS
Michael Szymaszek | Level 1 | Waukesha, WI | ||
Level 1 | Cedarburg, WI | NA |
Group 2
19
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
CB
Csaba Bendel | Level 2 | Deer Park, IL | ||
DB
Dj Bluma | Level 2 | Milwaukee, WI | ||
Level 2 | Somers, WI | |||
Level 2 | Milwaukee, WI | |||
NG
Nico Gonzalez | Level 2 | West Bend, WI | ||
JH
Joseph Heitz | Level 2 | Muskego, WI | ||
KI
Kevin Imig | Level 2 | Thiensville, WI | ||
JJ
Jeff Janosch | Level 2 | West Allis, WI | ||
RL
Richard Luening | Level 2 | Greenfield, WI | MG Limited/Oakland Gyro | |
Level 2 | Hartford, WI | |||
Level 2 | Burnsville, mn | |||
Level 2 | Denver, CO | |||
MR
Michael Rick | Level 2 | Belgium, WI | ||
NS
Nicholas Sannes | Level 2 | Milwaukee, WI | ||
BS
Brad Schlossmann | Level 2 | Milwaukee, WI | ||
JS
Joseph Seager | Level 2 | Racine, WI | ||
JS
Joshua Solie | Level 2 | New Berlin, Wi | ||
kv
karl v | Level 2 | Hales Corners, WI | wurst case racing | |
AW
Alex Wright | Level 2 | Chicago, IL |
Group 3
20
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
BA
Balazs Alapy | Level 3 | Highland Park, IL | ||
DB
Dale Bahr | Level 3 | West Salem, WI | Prince Engineering, Moon Cycle, Zebulon msc | |
MC
Melissa Cerni | Level 3 | Mukwonago, WI | ||
DE
David Ellmaurer | Level 3 | Menomonee Falls, WI | ||
Level 3 | West Allis, WI | |||
Level 3 | Menomonee Fls, WI | |||
MG
Mike Giunta | Level 3 | Whitefish Bay, WI | ||
CH
Christian Hansen | Level 3 | Waterford, WI | ||
JJ
Jeff Johnson | Level 3 | Oak Creek, WI | ||
Level 3 | Slinger, WI | O'Reilly Autoparts | ||
mo
michal olechowski | Level 3 | South Milwaukee, WI | ||
Level 3 | Denver, CO | |||
TR
Terry Reinders | Level 3 | Hartland, WI | ||
DR
Dan Rosenfeld | Level 3 | Milwaukee, WI | ||
JS
John Sanders | Level 3 | Oconomowoc, WI | none | |
Level 3 | Milwaukee, WI | |||
JS
Joseph Shelton | Level 3 | Lake Orion, MI | ||
Level 3 | Grafton, WI | Quantum Performance | ||
TV
Tyler Videkovich | Level 3 | Grafton, WI | ||
NW
Nolan Weber | Level 3 | West Bend, WI |
PDX S
Entry list is private
Only registered and logged in users can see the list
PDX Sponsors
Entry list is private
Only registered and logged in users can see the list
PDX Workers
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.
Workers
12
entries
Flagging and Communications
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
TJ
Tony Jorgensen | F & C | Mukwonago, WI |
F & C | Muskego, WI |
Instructor
6
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Instructor | Milwaukee, WI | |
Instructor | Elm Grove, wi | |
KH
Kurt Hider | Instructor | East Troy, WI |
Instructor | Milwaukee, WI | |
Instructor | Milwaukee, WI | |
Instructor | Whitefish Bay, WI |
Registration
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
TB
Ted Bjorklund | Registration | Brookfield, WI |
Registration | New Berlin, WI | |
Registration | Menomonee Falls, WI |
Stewards
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RB
Rob Bedelis | Stewards | Hartford, WI |