Entry List
Volunteers
60
entries
Flags and Communication
18
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
ED
Elijah Dobkins | Flags and Comm. | Portland, OR |
ME
Mike Evans | Flags and Comm. | Covington, WA |
CF
Cathy Frasier | Flags and Comm. | Beaverton, OR |
ZG
Zack Grant | Flags and Comm. | Clackamas, OR |
MH
Michael Herman | Flags and Comm. | Vancouver, Wa |
Flags and Comm. | Sandy, OR | |
CH
Craig Hudson | Flags and Comm. | Vancouver, WA |
Flags and Comm. | Longview, WA | |
CJ
Chase Johnson | Flags and Comm. | Centralia, WA |
RJ
Ryan Jordan | Flags and Comm. | Portland, OR |
Flags and Comm. | Hillsboro, OR | |
Flags and Comm. | Hillsboro, OR | |
PL
Patrik Lundin | Flags and Comm. | Vancouver, WA |
LL
Lynn Lyscio-Evans | Flags and Comm. | Kent, WA |
Flags and Comm. | Milwaukie, OR | |
KP
Kurt Pohs | Flags and Comm. | Portland, OR |
Flags and Comm. | Vancouver, WA | |
BZ
Benjamin Zehner | Flags and Comm. | Portland, OR |
Tech Inspection
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
GJ
Gordon Jones | Tech | Tualatin, OR |
JN
James Norlin | Tech | Damascus, OR |
TS
Tim Scott | Tech | Longview, WA |
BS
Bob Skinner | Tech | Vancouver, WA |
Pre-Grid
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Pre-Grid | Canby, OR | |
JR
Julie Riehl | Pre-Grid | Portland, OR |
Emergency and Safety
9
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Emergency | Battle Ground, WA | |
Emergency | Tigard, OR | |
SG
Scott Goodrich | Emergency | Ridgefield, WA |
RJ
Robert Jacobsen | Emergency | Longview, WA |
Emergency | Ridgefield, WA | |
MM
Matthew Mansur | Emergency | milwaukie, OR |
DR
Dave Riehl | Emergency | Portland, OR |
CT
Craig Trotter | Emergency | Gresham, OR |
Emergency | Portland, OR |
Timing and Scoring
6
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
BA
Barbara Archer | Timing and Scoring | Florence, OR |
LB
Linda Blackburn | Timing and Scoring | Vancouver, WA |
AB
Antonia Bland | Timing and Scoring | PORTLAND, OR |
BB
Barbara Blizzard | Timing and Scoring | Hood River, OR |
JG
Jim Graffy | Timing and Scoring | Vancouver, WA |
Timing and Scoring | Vancouver, WA |
Registration
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Registration | McMinnville, OR | |
KM
Karen McCoy | Registration | Portland, OR |
PN
Patty Norlin | Registration | Damascus, OR |
Driver Services
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Driver Services | Hubbard, OR |
Pit/Paddock
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
DB
Daniel Blackman | Pit/Paddock | Portland, OR |
JC
James Collins | Pit/Paddock | Portland, OR |
GF
Gary Frasier | Pit/Paddock | Beaverton, OR |
Race Control
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Race Control | Portland, OR | |
AN
Alan Nies | Race Control | Salem, OR |
Pace Car (Authorization Req)
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
MS
Martin Stanley | Pace Car | Hillsboro, OR |
Starter
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Starter | Vancouver, WA | |
MM
Marty Martin | Starter | HappyValley, OR |
Starter | Portland, OR |
Sound
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Sound | Woodland, WA | |
Sound | Hood River, OR |
Steward
6
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
GF
Gail Fetterman | Steward | Portland, OR |
Steward | Eugene, OR | |
Steward | West Linn, OR | |
GV
Gary Van Horn | Steward | Independence, OR |
Steward | Salem, OR | |
JY
John (Skip) Yocom | Steward | West Linn, OR |