Divisional 19-R-6013
79
entries
Group 1
21
entries
# | Name | Class Modifier | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
2 | SR
Steve Ross | SRF (Both) | highland park, IL | Bulldog Security | |
03 | EM
Elizabeth Martin | SRF (Both) | Highland Park, IL | Elite Autosport | |
8 | SRF (Sat) | Larsen, WI | P and B Motorsports | ||
38 | SRF (Both) | Skokie, IL | Elite Autosport | ||
47 | WD
William Douglas | SRF (Both) | Appleton, WI | Racer For Christ | |
48 | GS
George Sanchez | SRF (Both) | Saint Anne, IL | Fox Fabrique | |
87 | RW
Robert Wilke | SRF (Both) | Prior Lake, MN | Edina Plastic Surgery | |
94 | SRF (Both) | Crystal Lake, IL | Sport & Specialty / Slap Shot Racing | ||
02 | CP
Chris Prevenas | SRF3 (Both) | Cedar Rapids, IA | Elite Autosport | |
6 | SRF3 (Both) | Lisle, IL | Elite Autosport | ||
15 | SRF3 (Both) | Barrington, IL | Consumelz.com | ||
17 | GB
Greg Brinkman | SRF3 (Both) | Cincinnati, OH | ||
33 | SRF3 (Both) | Barnesville, MN | |||
34 | SRF3 (Both) | Belvidere, IL | LL Loughead - DDS Inc., 1932-2017 | ||
43 | GE
Greg Eick | SRF3 (Both) | White Bear Lake, MN | SRG Autosport | |
49 | SRF3 (Sat) | Appleton, WI | Elite Autosport / Dozing Griffin Pub | ||
52 | SRF3 (Both) | Bloomington, MN | |||
65 | SRF3 (Both) | Winnetka, IL | Elite Autosport Inc. | ||
72 | FS
Fred Sasser | SRF3 (Both) | Naples, FL | Chicago Freight Car Leasing Co | |
75 | SRF3 (Both) | Western Springs, IL | Tro Manufacturing | ||
76 | SRF3 (Both) | Lakeland, MN |
Class totals: SRF: 8SRF3: 13
Group 2
14
entries
# | Name | Class Modifier | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
00 | DS
Daniel Schaut | ITA (Sat) | Kronenwetter, WI | ||
43 | JG
John G Glowaski | ITA (Sat) | Champlin, MN | IB Tech | |
93 | ITA (Sat) | Wauwatosa, WI | Wikk Industries / Forty 48 Competition | ||
81 | BP
Bryon Prokopf | ITB (Both) | Maryland Heights, MO | Penniless Prokopf Racing | |
18 | ITJ (Both) | Shiller Park, IL | Advanced Autosports | ||
05 | AM
Alexander Murray | ITS (Both) | Charleston, SC | Lindstrand Motorsports | |
48 | SMT (Both) | Mundelein, IL | Advanced Autosports | ||
55 | JR
Jimmy Rimmer | SMT (Both) | Sammamish, WA | Dirtfish Rally School | |
94 | SH
Sean Hayes | SMT (Both) | Naperville, IL | Advanced Autosports | |
22 | PK
Paul Kwiecinski | T3 (Both) | Northbrook, Il | Med-Stop, Inc | |
30 | JH
Josh Heyse | T3 (Both) | Chicago, IL | Gearhead Workspace | |
141 | WK
Werner Kordas | T3 (Sat) | Wauwatosa, WI | ||
148 | T3 (Both) | Oshkosh, WI | Advanced Autosports | ||
34 | T4 (Sat) | Roscoe, IL | Advanced Auto Sports |
Class totals: ITA: 3ITB: 1ITJ: 1ITS: 1SMT: 3T3: 4T4: 1
Group 3
12
entries
# | Name | Class Modifier | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
6 | ASR (Both) | Lisle, IL | Elite Autosport | ||
07 | CC
Craig Campbell | CFC (Both) | Pendleton, IN | Speedcraft Prototypes | |
03 | DG
Darrel Greening | F6 (Both) | Fond du Lac, WI | Pro Motorsports | |
04 | RE
Rick Eskola | F6 (Both) | Tomahawk, WI | Lynn Eskola | |
10 | FA (Both) | Minnetonka, MN | ZSports Midwest | ||
80 | FA (Both) | Chanhassen, MN | ZSports/Justice Bros/Gillund Ent | ||
1 | FB (Sat) | Florence, CO | JahnAutosport | ||
05 | PL
Peter Lesueur | FC (Both) | Saint Charles, IL | OSQ/Hoosier Tire | |
89 | CD
Charles Duncan | FE (Both) | Cottage Grove, WI | advanced building corp | |
35 | MG
Max Grau | FE2 (Sat) | Indianapolis, IN | Competition One | |
40 | WS
Walter Stark | FF (Sat) | Chicago, IL | ||
99 | KD
Ken De Nault | FS (Both) | Cedar Falls, IA | H.C.&L.RR |
Class totals: ASR: 1CFC: 1F6: 2FA: 2FB: 1FC: 1FE: 1FE2: 1FF: 1FS: 1
Group 4
10
entries
# | Name | Class Modifier | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
63 | AS (Both) | New Lenox, IL | Saddlebred Cellars Vineyard | ||
18 | PM
Paul Musschoot | GT1 (Both) | Marengo, IL | C&P/ Blackhawk Farms Raceway | |
20 | MM
MATTHEW MYLIN | GT1 (Sat) | Roscoe, IL | ||
67 | CP
Chris Pedersen | GT2 (Both) | Mundelein, IL | C&P Installations, Inc. | |
75 | GT2 (Both) | Western Springs, IL | Tro Manufacturing | ||
30 | JH
Josh Heyse | Spec E46 (Both) | Chicago, IL | Gearhead Workspace | |
84 | SPO (Both) | Burlington, WI | My Checkbook | ||
90 | JR
Julie Riggen | SPO (Sat) | Dwight, IL | Lyle Riggen | |
69 | MB
Madhur Bawa | T1 (Sat) | Bolingbrook, IL | ||
73 | T1 (Both) | Hartland, WI | ABCD - After Breast Cancer Diagnosis |
Class totals: AS: 1GT1: 2GT2: 2Spec E46: 1SPO: 2T1: 2
Group 5
22
entries
# | Name | Class Modifier | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
4 | FP (Both) | Streator, IL | Amenda Motorsports United Methodist Motorsports Ministry | ||
96 | FP (Sat) | Hales Corners, WI | Honda City WILL'S Best Damn Garage in Town | ||
144 | FP (Sat) | Hartland, WI | |||
85 | GTL (Both) | Chelsea, MI | Bellwether Farm | ||
20 | HP (Sat) | Wheaton, IL | Hoosier | Race-Keeper | NGP Racing | G-Loc Brakes | ||
23 | BS
Bob Stream | HP (Both) | Paton, IA | Hilda's Bar | |
97 | HP (Sat) | Lake in the Hills, IL | |||
27 | ITE2 (Both) | Maple Plain, MN | North Loop Motorsports | ||
161 | MG
Michael Getz | ITE2 (Both) | Crystal Lake, IL | Getz Family and Friends | |
7 | SM (Both) | Saint Louis, MO | Shay Roofing Inc. | ||
13 | SM (Both) | Stoddard, WI | Get Schwifty Racing | ||
31 | SM (Both) | Lincolnwood, IL | Wilson 13 Race Support, Astro Autosport | ||
42 | KG
Kyle Greenhill | SM (Both) | libertyville, IL | Blackhawk Motors/ Advanced Autosports | |
44 | PG
Paul Gilbert | SM (Both) | Davenport, IA | SmithAutoDavenport.com | |
48 | SM (Both) | Mundelein, IL | Advanced Autosports | ||
55 | JR
Jimmy Rimmer | SM (Both) | Sammamish, WA | Dirtfish Rally School | |
84 | SM (Both) | Sobieski, WI | |||
93 | SM (Sat) | Wauwatosa, WI | Wikk Industries / Forty 48 Competition | ||
94 | SH
Sean Hayes | SM (Both) | Naperville, IL | Advanced Autosports | |
113 | SPU (Both) | Geneva, IL | |||
193 | SPU (Both) | South Milwaukee, WI | Micro's Workshop | ||
00 | SM
Stan Milam | STL (Sat) | JANESVILLE, WI |
Class totals: FP: 3GTL: 1HP: 3ITE2: 2SM: 10SPU: 2STL: 1
Enduro 19-E-7842
23
entries
Class 1
6
entries
# | Name | Class Modifier | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
02 | CP
Chris Prevenas | Class 1 (Both) | Cedar Rapids, IA | Elite Autosport | |
03 | EM
Elizabeth Martin | Class 1 (1 Only) | Highland Park, IL | Elite Autosport | |
6 | Class 1 (Both) | Lisle, IL | Elite Autosport | ||
38 | Class 1 (1 Only) | Skokie, IL | Elite Autosport | ||
65 | Class 1 (Both) | Winnetka, IL | Elite Autosport Inc. | ||
75 | Class 1 (Both) | Western Springs, IL | Tro Manufacturing |
Class 2
5
entries
# | Name | Class Modifier | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
15 | RG
Richard Guerine | Class 2 (Both) | Melrose Park, IL | Megwear | |
16 | Class 2 (Both) | Sycamore, IL | Golden Graphics, Chris Taylor Racing Services | ||
24 | BS
Brandon Steinhauer | Class 2 (Both) | Mukwonago, WI | ||
72 | SG
Steven Greenhill | Class 2 (Both) | libertyville , IL | Advanced autosports | |
77 | Class 2 (1 Only) | Saint Louis, MO | Shay Roofing Inc. |
Class 3
4
entries
# | Name | Class Modifier | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
18 | KG
Kyle Greenhill | Class 3 (Both) | libertyville, IL | ||
43 | JG
John G Glowaski | Class 3 (1 Only) | Champlin, MN | IB Tech | |
85 | Class 3 (1 Only) | Chelsea, MI | Bellwether Farm | ||
181 | BP
Bryon Prokopf | Class 3 (Both) | Maryland Heights, MO | Penniless Prokopf Racing |
Class 4
2
entries
# | Name | Class Modifier | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
27 | Class 4 (1 Only) | Maple Plain, MN | North Loop Motorsports | ||
90 | JR
Julie Riggen | Class 4 (Both) | Dwight, IL | Lyle Riggen |
Co-Driver
6
entries
# | Name | Class Modifier | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
- | Co-driver | Lutz, FL | |||
02 | SY
Sean Yahn | Co-driver | Minneapolis, MN | ||
16 | NL
Noah Luzzi | Co-driver | Plainfield, IL | ||
24 | Co-driver | West Allis, Wisconsin | |||
85 | KW
Kermit Wold | Co-driver | Bath Springs, TN | ||
181 | ES
Ed Smith | Co-driver | Saint Louis, MO |
Prep Shop
Entry list is private
Only registered and logged in users can see the list
Worker - Friday
22
entries
Emergency Services
1
entry
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
BA
Blondie Anderson | Worker-Emer (Sr) | Minneapolis, MN |
Race Chair
3
entries
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
KA
Karen Abrahamson | Worker-R Chair | Oak Lawn, IL |
OA
Olaf Abrahamson | Worker-R Chair | Oak Lawn, IL |
JD
Josh Drew | Worker-R Chair | Black Creek, Wi |
Registration
8
entries
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
Worker-Reg (Divl) | Sheboygan, WI | |
KG
Kathy Gillen | Worker-Reg (Natl) | Elk River, MN |
Worker-Reg (Regl) | Milwaukee, WI | |
Worker-Reg (Regl) | Wauwatosa, WI | |
HM
Helga Meyer | Worker-Reg (Natl) | Munster, IN |
Worker-Reg (Regl) | Inverness, IL | |
CS
Cathy Stegeman | Worker-Reg (Divl) | Wauconda, IL |
SW
Sharon West | Worker-Reg (Natl) | Owatonna , MN |
Steward
4
entries
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
MB
Mike Beaumia | Worker-Stew (Natl) | Freedom, WI |
BH
Bev Heilicher | Worker-Stew (Natl) | Minneapolis, MN |
Worker-Stew (Divl) | Rockford, IL | |
Worker-Stew (Natl) | Park Falls, WI |
Tech Inspection
3
entries
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
Worker-Tech (Natl) | Streator, IL | |
AD
Aaron Deer | Worker-Tech (Regl) | Belvidere, IL |
bd
barbara deer | Worker-Tech | elgin, Il |
Timing & Scoring
3
entries
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
DK
Dave Kircher | Worker-T&S (Natl) | Brookfield, WI |
SS
Susan Schuster | Worker-T&S | Menomonee Falls, WI |
TS
Tobin Schuster | Worker-T&S | Menomonee Falls, WI |
Worker - Saturday
108
entries
Course Marshal
8
entries
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
BA
Bruce Andersen | Worker-Course | Rockford, IL |
DH
Douglas Hendrickson | Worker-Course | DeKalb, Illinois (IL) |
JH
Judy Hendrickson | Worker-Course | DeKalb, IL |
Worker-Course (Natl) | Prospect Heights, IL | |
Worker-Course (Natl) | Itasca, IL | |
Worker-Course (Natl) | Grafton, WI | |
DK
Dennis Kay | Worker-Course (Natl) | West Bend, WI |
Worker-Course (Regl) | Mequon, WI |
Emergency Services
5
entries
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
BA
Blondie Anderson | Worker-Emer (Sr) | Minneapolis, MN |
Worker-Emer (Divl) | Sheboygan, WI | |
Worker-Emer (Natl) | Oak Lawn, IL | |
JC
James Cook | Worker-Emer (Regl) | |
Worker-Emer (Natl) | De Forest, WI |
Flagging & Communications
25
entries
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
Worker-F&C (Regl) | Sussex, WI | |
Worker-F&C (New) | Fort Myers, FL | |
RB
Rick Bentson | Worker-F&C (Natl) | Orland Park, IL |
Worker-F&C (Natl) | DeKalb, IL | |
DC
Dylan Critz | Worker-F&C (Regl) | Appleton, WI |
BE
Brian Eckrich | Worker-F&C (Natl) | Neenah, WI |
AE
Arthur Edlund | Worker-F&C (Divl) | Rockford, IL |
DF
Don Faems | Worker-F&C (Natl) | Arlington Heights, IL |
Worker-F&C (Natl) | Otsego, MN | |
LH
Lon Hake | Worker-F&C | Maple Park, IL |
KH
Kevin Hammond | Worker-F&C | Kenosha, WI |
RH
Randall S Hermann | Worker-F&C (Natl) | sun prairie, wi |
Worker-F&C (Divl) | Chicago, IL | |
CJ
Charlie Johnson | Worker-F&C (Natl) | Oshkosh, WI |
DJ
Doug Johnson | Worker-F&C (Natl) | Milwaukee, WI |
KJ
Kim Joiner | Worker-F&C (Natl) | Glen Ellyn, IL |
Worker-F&C (Natl) | Bloomington, MN | |
RN
Robert Newberg | Worker-F&C | Davis, IL |
Worker-F&C (Natl) | Sun Prairie, WI | |
JR
Jeffery Reglin | Worker-F&C (Natl) | Dixon, IL |
Worker-F&C (Natl) | Hoffman Estates, IL | |
DS
David Sullivan | Worker-F&C (Natl) | Willowbrook, IL |
RV
Roger Vilmur | Worker-F&C (Divl) | Palatine, IL |
DY
Dave Yahn | Worker-F&C (Natl) | HARTFORD, WI |
SY
Sean Yahn | Worker-F&C (Natl) | Minneapolis, MN |
Grid
11
entries
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
AC
Arline Chrt | Worker-Grid (Regl) | Sandwich, IL |
KC
Kenneth Chrt | Worker-Grid (Regl) | Sandwich, IL |
JD
Janet Dake | Worker-Grid (Natl) | Menomonee Falls, WI |
RF
Richard Fedler | Worker-Grid (Natl) | Brookfield, WI |
JM
Jim Maloney | Worker-Grid (Natl) | Schaumburg, IL |
GS
Gary Soiney | Worker-Grid (Natl) | Waterford, WI |
JS
Jane Soiney | Worker-Grid (Natl) | Waterford, WI |
CS
Cal Steffen | Worker-Grid (Natl) | Minneapolis, MN |
MS
Marge Steffen | Worker-Grid (Natl) | Minneapolis, MN |
GV
Garth Van Deslunt | Worker-Grid | Mukwonago, WI |
DZ
Dory Zientara | Worker-Grid (Natl) | Elgin, IL |
Pace Car
3
entries
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
TH
Todd Heilicher | Work-PaceCar (Natl) | Minneapolis, MN |
GL
George Laws | Work-PaceCar | Western Springs, IL |
JN
John (Jack) Novak | Work-PaceCar (Natl) | Inverness, IL |
Pit
3
entries
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
DB
Dennis Bednar | Worker-Pit (Natl) | Huntley, IL |
JH
Jim Henry | Worker-Pit (Sr) | Lemont, IL |
TJ
Tony Jorgensen | Worker-Pit (Natl) | Mukwonago, WI |
Race Chair
4
entries
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
KA
Karen Abrahamson | Worker-R Chair | Oak Lawn, IL |
OA
Olaf Abrahamson | Worker-R Chair | Oak Lawn, IL |
JD
Josh Drew | Worker-R Chair | Black Creek, Wi |
SK
Sherri Kulawinski | Worker-R Chair (Natl) | Rockton, IL |
Registration
9
entries
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
JB
Joann Bentson | Worker-Reg | Orland Park, IL |
KG
Kathy Gillen | Worker-Reg (Natl) | Elk River, MN |
Worker-Reg | Morrison, IL | |
Worker-Reg (Regl) | Milwaukee, WI | |
Worker-Reg (Regl) | Wauwatosa, WI | |
HM
Helga Meyer | Worker-Reg (Natl) | Munster, IN |
Worker-Reg (Regl) | Inverness, IL | |
CS
Cathy Stegeman | Worker-Reg (Divl) | Wauconda, IL |
SW
Sharon West | Worker-Reg (Natl) | Owatonna , MN |
Sound
2
entries
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
MH
Michael Holz | Worker-Sound (Natl) | Neenah, WI |
JZ
Joyce ZornJaffe | Worker-Sound (Natl) | Freeport, IL |
Starter
3
entries
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
SB
Steve Bordwell | Worker-Starter (Natl) | Janesville, WI |
DH
David Hermann | Worker-Starter (Natl) | Oregon, IL |
JS
John Sutton | Worker-Starter | Davis, Il |
Steward
11
entries
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
MB
Mike Beaumia | Worker-Stew (Natl) | Freedom, WI |
KC
Kevin Coulter | Worker-Stew (Natl) | Woodridge, IL |
FC
Fred L Cummings | Worker-Stew (Natl) | Mineral Point, WI |
BH
Bev Heilicher | Worker-Stew (Natl) | Minneapolis, MN |
Worker-Stew (Divl) | Rockford, IL | |
HJ
Henry Jaffe | Worker-Stew (Sr) | Freeport, IL |
DL
Dorn Lynch | Worker-Stew (Natl) | westmont, IL |
Worker-Stew (Natl) | Park Falls, WI | |
PS
Paula Spencer | Worker-Stew (Natl) | Elkhart Lake, WI |
CS
Corky Swanson Jr. | Worker-Stew (Divl) | Moline, IL |
RW
Rob Woolston | Worker-Stew (Natl) | Saint Paul, MN |
Tech Inspection
11
entries
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
Worker-Tech (Natl) | Streator, IL | |
BD
Bill Dovi | Worker-Tech (Regl) | Waterloo, WI |
RJ
Robert Janeck | Worker-Tech | Madison, WI |
DK
David Kettler | Worker-Tech (Natl) | Sheboygan Falls, WI |
SK
Susan Kettler | Worker-Tech (Regl) | Sheboygan Falls, WI |
SR
Sharon Rosenmerkel | Worker-Tech (Regl) | Franklin, WI |
DS
Donald Seefeldt | Worker-Tech (Natl) | Waukesha, WI |
DT
Dennis Troemel | Worker-Tech (Natl) | Waukesha, WI |
JT
Judith Troemel | Worker-Tech (Regl) | Waukesha, WI |
LT
Lawrence Troemel | Worker-Tech (Divl) | Waukesha, WI |
JZ
James Zientara | Worker-Tech (Divl) | Elgin, IL |
Timing & Scoring
12
entries
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
SA
Scott Anger | Worker-T&S (Divl) | Milwaukee, WI |
JB
John Bobek | Worker-T&S (Divl) | Chicago, IL |
CC
Christine Cwiklinski | Worker-T&S (Regl) | Milwaukee, WI |
Worker-T&S (Divl) | Rockford, IL | |
SH
Sue Hermann | Worker-T&S (Natl) | Oregon, IL |
DK
Dave Kircher | Worker-T&S (Natl) | Brookfield, WI |
Worker-T&S (Natl) | Greendale, WI | |
PM
Pamela Melvin | Worker-T&S (Regl) | Galesburg, IL |
JS
Janet Schmuck | Worker-T&S (Regl) | Hoffman Estates, il |
SS
Susan Schuster | Worker-T&S | Menomonee Falls, WI |
TS
Tobin Schuster | Worker-T&S | Menomonee Falls, WI |
MW
Mark Waggoner | Worker-T&S (Natl) | Brooklyn Center, MN |
Other
1
entry
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
JC
Judy Cunningham | Worker-Other (Natl) | Durand, IL |
Worker - Sunday
100
entries
Course Marshal
7
entries
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
DH
Douglas Hendrickson | Worker-Course | DeKalb, Illinois (IL) |
JH
Judy Hendrickson | Worker-Course | DeKalb, IL |
Worker-Course (Natl) | Prospect Heights, IL | |
Worker-Course (Natl) | Itasca, IL | |
Worker-Course (Natl) | Grafton, WI | |
DK
Dennis Kay | Worker-Course (Natl) | West Bend, WI |
Worker-Course (Regl) | Mequon, WI |
Emergency Services
5
entries
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
BA
Blondie Anderson | Worker-Emer (Sr) | Minneapolis, MN |
Worker-Emer (Divl) | Sheboygan, WI | |
Worker-Emer (Natl) | Oak Lawn, IL | |
JC
James Cook | Worker-Emer (Regl) | |
Worker-Emer (Natl) | De Forest, WI |
Flagging & Communications
22
entries
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
Worker-F&C (Regl) | Sussex, WI | |
RB
Rick Bentson | Worker-F&C (Natl) | Orland Park, IL |
DC
Dylan Critz | Worker-F&C (Regl) | Appleton, WI |
BE
Brian Eckrich | Worker-F&C (Natl) | Neenah, WI |
AE
Arthur Edlund | Worker-F&C (Divl) | Rockford, IL |
Worker-F&C (Natl) | Otsego, MN | |
LH
Lon Hake | Worker-F&C | Maple Park, IL |
RH
Randall S Hermann | Worker-F&C (Natl) | sun prairie, wi |
Worker-F&C (Divl) | Chicago, IL | |
CJ
Charlie Johnson | Worker-F&C (Natl) | Oshkosh, WI |
DJ
Doug Johnson | Worker-F&C (Natl) | Milwaukee, WI |
KJ
Kim Joiner | Worker-F&C (Natl) | Glen Ellyn, IL |
CM
Charlotte Mohns | Worker-F&C (Natl) | Rockton, IL |
Worker-F&C (Natl) | Bloomington, MN | |
RN
Robert Newberg | Worker-F&C | Davis, IL |
DN
David Newman | Worker-F&C | Streamwood, IL |
Worker-F&C (Natl) | Sun Prairie, WI | |
JR
Jeffery Reglin | Worker-F&C (Natl) | Dixon, IL |
Worker-F&C (Natl) | Hoffman Estates, IL | |
DS
David Sullivan | Worker-F&C (Natl) | Willowbrook, IL |
RV
Roger Vilmur | Worker-F&C (Divl) | Palatine, IL |
DY
Dave Yahn | Worker-F&C (Natl) | HARTFORD, WI |
Grid
11
entries
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
AC
Arline Chrt | Worker-Grid (Regl) | Sandwich, IL |
KC
Kenneth Chrt | Worker-Grid (Regl) | Sandwich, IL |
JD
Janet Dake | Worker-Grid (Natl) | Menomonee Falls, WI |
RF
Richard Fedler | Worker-Grid (Natl) | Brookfield, WI |
JM
Jim Maloney | Worker-Grid (Natl) | Schaumburg, IL |
GS
Gary Soiney | Worker-Grid (Natl) | Waterford, WI |
JS
Jane Soiney | Worker-Grid (Natl) | Waterford, WI |
CS
Cal Steffen | Worker-Grid (Natl) | Minneapolis, MN |
MS
Marge Steffen | Worker-Grid (Natl) | Minneapolis, MN |
GV
Garth Van Deslunt | Worker-Grid | Mukwonago, WI |
DZ
Dory Zientara | Worker-Grid (Natl) | Elgin, IL |
Pace Car
3
entries
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
TH
Todd Heilicher | Work-PaceCar (Natl) | Minneapolis, MN |
GL
George Laws | Work-PaceCar | Western Springs, IL |
JN
John (Jack) Novak | Work-PaceCar (Natl) | Inverness, IL |
Pit
3
entries
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
DB
Dennis Bednar | Worker-Pit (Natl) | Huntley, IL |
JH
Jim Henry | Worker-Pit (Sr) | Lemont, IL |
TJ
Tony Jorgensen | Worker-Pit (Natl) | Mukwonago, WI |
Race Chair
4
entries
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
KA
Karen Abrahamson | Worker-R Chair | Oak Lawn, IL |
OA
Olaf Abrahamson | Worker-R Chair | Oak Lawn, IL |
JD
Josh Drew | Worker-R Chair | Black Creek, Wi |
SK
Sherri Kulawinski | Worker-R Chair (Natl) | Rockton, IL |
Registration
9
entries
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
JB
Joann Bentson | Worker-Reg | Orland Park, IL |
KG
Kathy Gillen | Worker-Reg (Natl) | Elk River, MN |
Worker-Reg | Morrison, IL | |
Worker-Reg (Regl) | Milwaukee, WI | |
Worker-Reg (Regl) | Wauwatosa, WI | |
HM
Helga Meyer | Worker-Reg (Natl) | Munster, IN |
Worker-Reg (Regl) | Inverness, IL | |
CS
Cathy Stegeman | Worker-Reg (Divl) | Wauconda, IL |
SW
Sharon West | Worker-Reg (Natl) | Owatonna , MN |
Sound
2
entries
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
MH
Michael Holz | Worker-Sound (Natl) | Neenah, WI |
JZ
Joyce ZornJaffe | Worker-Sound (Natl) | Freeport, IL |
Starter
2
entries
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
DH
David Hermann | Worker-Starter (Natl) | Oregon, IL |
JS
John Sutton | Worker-Starter | Davis, Il |
Steward
11
entries
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
MB
Mike Beaumia | Worker-Stew (Natl) | Freedom, WI |
KC
Kevin Coulter | Worker-Stew (Natl) | Woodridge, IL |
FC
Fred L Cummings | Worker-Stew (Natl) | Mineral Point, WI |
BH
Bev Heilicher | Worker-Stew (Natl) | Minneapolis, MN |
Worker-Stew (Divl) | Rockford, IL | |
HJ
Henry Jaffe | Worker-Stew (Sr) | Freeport, IL |
DL
Dorn Lynch | Worker-Stew (Natl) | westmont, IL |
Worker-Stew (Natl) | Park Falls, WI | |
PS
Paula Spencer | Worker-Stew (Natl) | Elkhart Lake, WI |
CS
Corky Swanson Jr. | Worker-Stew (Divl) | Moline, IL |
RW
Rob Woolston | Worker-Stew (Natl) | Saint Paul, MN |
Tech Inspection
8
entries
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
Worker-Tech (Natl) | Streator, IL | |
RJ
Robert Janeck | Worker-Tech | Madison, WI |
SR
Sharon Rosenmerkel | Worker-Tech (Regl) | Franklin, WI |
DS
Donald Seefeldt | Worker-Tech (Natl) | Waukesha, WI |
DT
Dennis Troemel | Worker-Tech (Natl) | Waukesha, WI |
JT
Judith Troemel | Worker-Tech (Regl) | Waukesha, WI |
LT
Lawrence Troemel | Worker-Tech (Divl) | Waukesha, WI |
JZ
James Zientara | Worker-Tech (Divl) | Elgin, IL |
Timing & Scoring
12
entries
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
SA
Scott Anger | Worker-T&S (Divl) | Milwaukee, WI |
JB
John Bobek | Worker-T&S (Divl) | Chicago, IL |
CC
Christine Cwiklinski | Worker-T&S (Regl) | Milwaukee, WI |
Worker-T&S (Divl) | Rockford, IL | |
SH
Sue Hermann | Worker-T&S (Natl) | Oregon, IL |
DK
Dave Kircher | Worker-T&S (Natl) | Brookfield, WI |
Worker-T&S (Natl) | Greendale, WI | |
PM
Pamela Melvin | Worker-T&S (Regl) | Galesburg, IL |
JS
Janet Schmuck | Worker-T&S (Regl) | Hoffman Estates, il |
SS
Susan Schuster | Worker-T&S | Menomonee Falls, WI |
TS
Tobin Schuster | Worker-T&S | Menomonee Falls, WI |
MW
Mark Waggoner | Worker-T&S (Natl) | Brooklyn Center, MN |
Other
1
entry
Name | Class Modifier | Hometown |
---|---|---|
JC
Judy Cunningham | Worker-Other (Natl) | Durand, IL |