Friday
103
entries
Race Administration
14
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Admin | Brandon, FL | |
BD
Brian Donati | Admin | Round Hill, VA |
Admin | Charlotte, NC | |
Admin | New Bern, NC | |
SM
Stephen Mullen | Admin | Bradenton, FL |
Admin | Hockessin, DE | |
JR
Jack Ragaglia | Admin | St Cloud, FL |
Admin | Saint Cloud, FL | |
Admin | Cascade, MD | |
ER
Ed Ronshausen | Admin | Saint Petersburg, FL |
MS
Mike Smickley | Admin | Waynesboro, PA |
Admin | fairfax, VA | |
DW
Dave Welsh | Admin | Ocala, FL |
RW
Reece White | Nat Staff | Versailles, KY |
Class totals: Admin: 13Nat Staff: 1
Emergency Services
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
KC
Kevin Crain | E.S. | St. Cloud, FL |
AC
Andrew Crogan | E.S. | Fruitland Park, FL |
EC
Elizabeth Crogan | E.S. | Fruitland Park, FL |
DD
David Dominguez | E.S. | Bluffton, SC |
Flagging and Communication
23
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JB
Joyce Bakels | F & C | Jupiter, FL |
JB
Joyce Bezjian | F & C | Sebring, FL |
F & C | Lake Wales, FL | |
JC
James Crouse | F & C | Valrico, FL |
F & C | Lake Placid, FL | |
DD
Dian Dingle | F & C | Sun City Center, FL |
F & C | Ocala, FL | |
LD
Larry Dykes | F & C | Orlando, FL |
F & C | Clearwater, FL | |
RG
Robert Gendron | F & C | Sebring, FL |
F & C | Ormond Beach, FL | |
KG
Kathi Grupp | F & C | Lawrenceville, GA |
F & C | Lebanon, CT | |
RH
Robert Holcomb | F & C | Leesburg, FL |
F & C | Gulfport, FL | |
SI
Steve Ives | F & C | Durand, MI |
HL
Hollye Laplante | F & C | Gulfport, FL |
JL
John Leps | F & C | Terra Ceia, FL |
BM
Bill Molenaar | F & C | Cocoa, FL |
F & C | Sun City Center, FL | |
F & C | Winter Haven, FL | |
F & C | Saint Johns, FL | |
CW
Charles Wade | F & C | Avon Park, FL |
Grid
9
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Grid | Kirkwood, NY | |
NC
Nancy Cole | Grid | Johnson City, NY |
LC
Larry Corwin | Grid | Nokomis, FL |
GF
George (Lee) Fisher | Grid | Oxford, OH |
JK
Jean Kurkowski | Grid | Jacksonville, FL |
SM
Sammi Marlis-Ronshausen | Grid | St Petersburg, FL |
Grid | Venice, FL | |
JT
Jana-Dean Turcotte | Grid | North Fort Myers, FL |
Grid | Silver Springs, FL |
Paddock Control
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Paddock | sebring, FL | |
KT
Kenneth Taylor | Paddock | Fort Myers, FL |
Pits
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Pits | Sebring, FL | |
Pits | Sebring, FL | |
DM
Daniel McCarty | Pits | Leesburg, FL |
JS
James Strole | Pits | Sebring, FL |
Pits | Boca Raton, FL |
Registration
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Reg | Sebring, FL | |
Reg | Bradenton, FL | |
VP
Vanessa Prado | Reg | Tampa, FL |
Reg | Winter Park, FL | |
PS
Patti Socher | Reg | Cocoa, FL |
Scrutineer
13
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
DB
David Badger | Tech | New Galilee, PA |
JB
Judith Badger | Tech | New Galilee, PA |
CB
Collins Barber | Tech | Sanford, FL |
Tech | Massillon, OH | |
WE
William Etherington | Tech | Clearwater, FL |
RH
Rick Harris | Tech | Topeka, KS |
EL
Ellen Lee | Tech | Deland, FL |
Tech | Deland, FL | |
FM
Fran Martin | Tech | Orlando, FL |
Tech | Edgewater, Fl | |
Tech | South Daytona, FL | |
Tech | Lawrence, KS | |
Tech | S Daytona , FL |
Starter
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Starter | New Port Richey, FL | |
Starter | Sebring, FL | |
LK
Larry Kurkowski | Starter | Jacksonville, FL |
Steward
17
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Steward | Winston Salem, NC | |
Steward | Princeton, WV | |
Steward | Orange Park, FL | |
LB
Lincoln Buell | Steward | Orange Park, FL |
Steward | Plantation, FL | |
Steward | Valrico, FL | |
MF
Michael Finn | Steward | Hollywood, FL |
JG
Joseph Gandy | Steward | Tallahassee, FL |
RG
Russ Gardner | Steward | Ruxton, MD |
SG
Steve Gauding | Steward | Tallahassee, FL |
PH
Paula Hawthorne | Steward | Trafford , PA |
Steward | Palm City, FL | |
DJ
Dennis Joyce | Steward | Palm Harbor, FL |
LM
Leland Miller | Steward | Sarasota, FL |
Steward | Tampa, FL | |
Steward | Dania, FL | |
Steward | Melbourne, FL |
Timing and Scoring
8
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
T&S | New Port Richey, FL | |
T&S | Stone Mountain, GA | |
T&S | Sebring, FL | |
CK
Cynthia Kempton | T&S | Saint Clair Shores, MI |
T&S | Greendale, WI | |
MM
Margaret Mitchell | T&S | West Palm Beach, FL |
CR
Carol Reber | T&S | Annapolis, MD |
BS
Bill Skibbe | T&S | Magnolia, TX |
Thursday
37
entries
Race Administration
12
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JC
James Crouse | Admin | Valrico, FL |
BD
Brian Donati | Admin | Round Hill, VA |
Admin | Stone Mountain, GA | |
Admin | New Bern, NC | |
MM
Margaret Mitchell | Admin | West Palm Beach, FL |
Admin | Hockessin, DE | |
JR
Jack Ragaglia | Admin | St Cloud, FL |
Admin | Saint Cloud, FL | |
Admin | Cascade, MD | |
Admin | fairfax, VA | |
CR
Carol Reber | Nat Staff | Annapolis, MD |
BS
Bill Skibbe | Nat Staff | Magnolia, TX |
Class totals: Admin: 10Nat Staff: 2
Paddock Control
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AC
Andrew Crogan | Paddock | Fruitland Park, FL |
EC
Elizabeth Crogan | Paddock | Fruitland Park, FL |
Paddock | sebring, FL | |
Paddock | Sebring, FL | |
KT
Kenneth Taylor | Paddock | Fort Myers, FL |
Registration
8
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Reg | Sebring, FL | |
Reg | Ormond Beach, FL | |
JK
Jean Kurkowski | Reg | Jacksonville, FL |
LK
Larry Kurkowski | Reg | Jacksonville, FL |
BM
Bill Molenaar | Reg | Cocoa, FL |
Reg | Winter Park, FL | |
PS
Patti Socher | Reg | Cocoa, FL |
Reg | Silver Springs, FL |
Scrutineer
9
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
CB
Collins Barber | Tech | Sanford, FL |
WE
William Etherington | Tech | Clearwater, FL |
Tech | Lebanon, CT | |
EL
Ellen Lee | Tech | Deland, FL |
Tech | Deland, FL | |
Tech | Edgewater, Fl | |
Tech | South Daytona, FL | |
Tech | Lawrence, KS | |
Tech | S Daytona , FL |
Steward
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Steward | Winston Salem, NC | |
LM
Leland Miller | Steward | Sarasota, FL |
Steward | Melbourne, FL |
Saturday
156
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RA
Rick Adamczyk | Saint Cloud, FL | |
BA
Brian Atkinson | Okeechobee, FL | |
BB
Brad Beatty | Palm Harbor, FL | |
PB
Pierre Brajon | SUNRISE, FL | |
Pensacola, FL | ||
RF
Rachel Forman | Westminster, MD | |
MF
Mark Fritz | ORLANDO, FL | |
MF
Matthew Fritz | Orlando, Fl | |
Barefoot Bay, FL | ||
Fort Myers, FL | ||
SJ
Susan Joyce | Palm Harbor, FL | |
RL
Robin Langlotz | Orlando, FL | |
Zirconia , NC | ||
JM
Janis Marino | Palm Harbor, FL | |
PALM HARBOR, FL | ||
JM
John Mccumber | Naples, FL | |
CM
Clark Mckinney | Mt Dora, FL | |
Naples, FL | ||
Melbourne, FL | ||
PR
Patricia Rose | Sebring, FL | |
WR
William Rose | Sebring, FL | |
BS
Bob Shafer | Lake Placid, FL | |
GS
George Shafer | ||
Tampa, FL | ||
ST
Steve Tye | Palatka, FL |
Race Administration
13
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
TA
Tucker Alford | Admin | Nokomis, FL |
BD
Brian Donati | Admin | Round Hill, VA |
Admin | Charlotte, NC | |
Admin | New Bern, NC | |
Admin | Hockessin, DE | |
JR
Jack Ragaglia | Admin | St Cloud, FL |
Admin | Saint Cloud, FL | |
ER
Ed Ronshausen | Admin | Saint Petersburg, FL |
MS
Mike Smickley | Admin | Waynesboro, PA |
Admin | fairfax, VA | |
Admin | Silver Springs, FL | |
Nat Staff | Clearwater, FL | |
RW
Reece White | Nat Staff | Versailles, KY |
Class totals: Admin: 11Nat Staff: 2
Beverage
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Bev | Bradenton, FL |
Emergency Services
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
KC
Kevin Crain | E.S. | St. Cloud, FL |
AC
Andrew Crogan | E.S. | Fruitland Park, FL |
EC
Elizabeth Crogan | E.S. | Fruitland Park, FL |
DD
David Dominguez | E.S. | Bluffton, SC |
Flagging and Communication
40
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
F & C | Brandon, FL | |
JB
Joyce Bakels | F & C | Jupiter, FL |
JB
Joyce Bezjian | F & C | Sebring, FL |
F & C | Lake Wales, FL | |
RC
Robert Cone | F & C | Daytona Beach, FL |
JC
James Crouse | F & C | Valrico, FL |
RC
Richard Czarniak | F & C | Trenton, FL |
F & C | Lake Placid, FL | |
DD
Dian Dingle | F & C | Sun City Center, FL |
F & C | Ocala, FL | |
LD
Larry Dykes | F & C | Orlando, FL |
F & C | Clearwater, FL | |
RG
Robert Gendron | F & C | Sebring, FL |
F & C | Ormond Beach, FL | |
KG
Kathi Grupp | F & C | Lawrenceville, GA |
DH
David Haeussermann | F & C | Seffner, FL |
F & C | Lebanon, CT | |
RH
Robert Holcomb | F & C | Leesburg, FL |
F & C | Gulfport, FL | |
SI
Steve Ives | F & C | Durand, MI |
PK
Paul Kelly | F & C | Pinellas Park, FL |
PK
Paul Kelly | F & C | Pinellas Park, FL |
HL
Hollye Laplante | F & C | Gulfport, FL |
JL
John Leps | F & C | Terra Ceia, FL |
F & C | Hollywood, FL | |
F & C | Bradenton, FL | |
BM
Bill Molenaar | F & C | Cocoa, FL |
F & C | Winter Park, FL | |
SM
Stephen Mullen | F & C | Bradenton, FL |
RN
Robeert Niemann | F & C | Valrico, FL |
MO
Michael O'Halloran | F & C | Apopka, FL |
F & C | Sun City Center, FL | |
F & C | Fort Myers, FL | |
F & C | Winter Haven, FL | |
F & C | Orlando, FL | |
MS
Mike Schiffer | F & C | Cape Coral, FL |
F & C | Saint Johns, FL | |
F & C | Hollywood, FL | |
CW
Charles Wade | F & C | Avon Park, FL |
MW
Myra Wiggins | F & C | Pinellas Park, FL |
Grid
13
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Grid | Kirkwood, NY | |
NC
Nancy Cole | Grid | Johnson City, NY |
LC
Larry Corwin | Grid | Nokomis, FL |
GF
George (Lee) Fisher | Grid | Oxford, OH |
Grid | ALVA, FL | |
JK
Jonathan Kovalik | Grid | St Petersburg, FL |
JK
Jean Kurkowski | Grid | Jacksonville, FL |
SM
Sammi Marlis-Ronshausen | Grid | St Petersburg, FL |
Grid | Venice, FL | |
TM
Timothy Murphy | Grid | SEBRING, FL |
CP
Corky Priep | Grid | Sebastian, FL |
JT
Jana-Dean Turcotte | Grid | North Fort Myers, FL |
Grid | Silver Springs, FL |
Paddock Control
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AH
Adren Hance Jr | Paddock | Naples, FL |
Paddock | sebring, FL | |
KT
Kenneth Taylor | Paddock | Fort Myers, FL |
Pits
8
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Pits | Sebring, FL | |
Pits | Sebring, FL | |
DM
Daniel McCarty | Pits | Leesburg, FL |
Pits | Naples, FL | |
Pits | Naples, FL | |
Pits | Sebring, FL | |
JS
James Strole | Pits | Sebring, FL |
Pits | Boca Raton, FL |
Registration
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Reg | Sebring, FL | |
VL
Virginia Lopez | Reg | Hollywood, FL |
Reg | Bradenton, FL | |
Reg | Winter Park, FL | |
PS
Patti Socher | Reg | Cocoa, FL |
Scrutineer
15
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
DB
David Badger | Tech | New Galilee, PA |
JB
Judith Badger | Tech | New Galilee, PA |
CB
Collins Barber | Tech | Sanford, FL |
Tech | Massillon, OH | |
WE
William Etherington | Tech | Clearwater, FL |
RH
Rick Harris | Tech | Topeka, KS |
EL
Ellen Lee | Tech | Deland, FL |
Tech | Deland, FL | |
FM
Fran Martin | Tech | Orlando, FL |
Tech | Edgewater, Fl | |
Tech | South Daytona, FL | |
MP
Michael Paramore | Tech | Tampa, FL |
Tech | Daytona Beach, FL | |
Tech | Lawrence, KS | |
Tech | S Daytona , FL |
Starter
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Starter | New Port Richey, FL | |
Starter | Sebring, FL | |
LK
Larry Kurkowski | Starter | Jacksonville, FL |
Steward
17
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Steward | Winston Salem, NC | |
Steward | Princeton, WV | |
Steward | Orange Park, FL | |
LB
Lincoln Buell | Steward | Orange Park, FL |
Steward | Plantation, FL | |
Steward | Valrico, FL | |
MF
Michael Finn | Steward | Hollywood, FL |
JG
Joseph Gandy | Steward | Tallahassee, FL |
RG
Russ Gardner | Steward | Ruxton, MD |
SG
Steve Gauding | Steward | Tallahassee, FL |
PH
Paula Hawthorne | Steward | Trafford , PA |
Steward | Palm City, FL | |
DJ
Dennis Joyce | Steward | Palm Harbor, FL |
LM
Leland Miller | Steward | Sarasota, FL |
Steward | Tampa, FL | |
Steward | Dania, FL | |
Steward | Melbourne, FL |
Timing and Scoring
9
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
T&S | New Port Richey, FL | |
T&S | Stone Mountain, GA | |
T&S | Sebring, FL | |
CK
Cynthia Kempton | T&S | Saint Clair Shores, MI |
T&S | Greendale, WI | |
MM
Margaret Mitchell | T&S | West Palm Beach, FL |
VP
Vanessa Prado | T&S | Tampa, FL |
CR
Carol Reber | T&S | Annapolis, MD |
BS
Bill Skibbe | T&S | Magnolia, TX |
Sun
149
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RA
Rick Adamczyk | Saint Cloud, FL | |
BA
Brian Atkinson | Okeechobee, FL | |
BB
Brad Beatty | Palm Harbor, FL | |
PB
Pierre Brajon | SUNRISE, FL | |
Pensacola, FL | ||
RF
Rachel Forman | Westminster, MD | |
MF
Mark Fritz | ORLANDO, FL | |
MF
Matthew Fritz | Orlando, Fl | |
Barefoot Bay, FL | ||
Fort Myers, FL | ||
SJ
Susan Joyce | Palm Harbor, FL | |
RL
Robin Langlotz | Orlando, FL | |
Zirconia , NC | ||
JM
Janis Marino | Palm Harbor, FL | |
PALM HARBOR, FL | ||
JM
John Mccumber | Naples, FL | |
CM
Clark Mckinney | Mt Dora, FL | |
Naples, FL | ||
Melbourne, FL | ||
PR
Patricia Rose | Sebring, FL | |
WR
William Rose | Sebring, FL | |
BS
Bob Shafer | Lake Placid, FL | |
GS
George Shafer | ||
Tampa, FL | ||
ST
Steve Tye | Palatka, FL |
Race Administration
14
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
TA
Tucker Alford | Admin | Nokomis, FL |
BD
Brian Donati | Admin | Round Hill, VA |
Admin | Charlotte, NC | |
Admin | New Bern, NC | |
Admin | Hockessin, DE | |
JR
Jack Ragaglia | Admin | St Cloud, FL |
Admin | Saint Cloud, FL | |
Admin | Cascade, MD | |
ER
Ed Ronshausen | Admin | Saint Petersburg, FL |
MS
Mike Smickley | Admin | Waynesboro, PA |
Admin | fairfax, VA | |
Admin | Silver Springs, FL | |
Nat Staff | Clearwater, FL | |
RW
Reece White | Nat Staff | Versailles, KY |
Class totals: Admin: 12Nat Staff: 2
Beverage
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Bev | Bradenton, FL | |
Bev | Bradenton, FL |
Emergency Services
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
KC
Kevin Crain | E.S. | St. Cloud, FL |
AC
Andrew Crogan | E.S. | Fruitland Park, FL |
EC
Elizabeth Crogan | E.S. | Fruitland Park, FL |
Flagging and Communication
36
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JB
Joyce Bakels | F & C | Jupiter, FL |
JB
Joyce Bezjian | F & C | Sebring, FL |
F & C | Lake Wales, FL | |
RB
Richard Borton | F & C | Estero, FL |
JC
James Crouse | F & C | Valrico, FL |
RC
Richard Czarniak | F & C | Trenton, FL |
F & C | Lake Placid, FL | |
DD
Dian Dingle | F & C | Sun City Center, FL |
F & C | Ocala, FL | |
F & C | Clearwater, FL | |
RG
Robert Gendron | F & C | Sebring, FL |
F & C | Ormond Beach, FL | |
DH
David Haeussermann | F & C | Seffner, FL |
F & C | Lebanon, CT | |
RH
Robert Holcomb | F & C | Leesburg, FL |
F & C | Gulfport, FL | |
PK
Paul Kelly | F & C | Pinellas Park, FL |
PK
Paul Kelly | F & C | Pinellas Park, FL |
HL
Hollye Laplante | F & C | Gulfport, FL |
JL
John Leps | F & C | Terra Ceia, FL |
F & C | Hollywood, FL | |
F & C | Bradenton, FL | |
BM
Bill Molenaar | F & C | Cocoa, FL |
F & C | Winter Park, FL | |
SM
Stephen Mullen | F & C | Bradenton, FL |
RN
Robeert Niemann | F & C | Valrico, FL |
MO
Michael O'Halloran | F & C | Apopka, FL |
F & C | Sun City Center, FL | |
F & C | Fort Myers, FL | |
F & C | Winter Haven, FL | |
F & C | Orlando, FL | |
F & C | Saint Johns, FL | |
F & C | Hollywood, FL | |
CW
Charles Wade | F & C | Avon Park, FL |
MW
Myra Wiggins | F & C | Pinellas Park, FL |
F & C | Temple Terrace, FL |
Grid
13
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Grid | Kirkwood, NY | |
NC
Nancy Cole | Grid | Johnson City, NY |
LC
Larry Corwin | Grid | Nokomis, FL |
GF
George (Lee) Fisher | Grid | Oxford, OH |
Grid | ALVA, FL | |
JK
Jonathan Kovalik | Grid | St Petersburg, FL |
JK
Jean Kurkowski | Grid | Jacksonville, FL |
SM
Sammi Marlis-Ronshausen | Grid | St Petersburg, FL |
Grid | Venice, FL | |
TM
Timothy Murphy | Grid | SEBRING, FL |
CP
Corky Priep | Grid | Sebastian, FL |
JT
Jana-Dean Turcotte | Grid | North Fort Myers, FL |
Grid | Silver Springs, FL |
Paddock Control
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AH
Adren Hance Jr | Paddock | Naples, FL |
Paddock | sebring, FL | |
KT
Kenneth Taylor | Paddock | Fort Myers, FL |
Pits
8
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Pits | Sebring, FL | |
Pits | Sebring, FL | |
DM
Daniel McCarty | Pits | Leesburg, FL |
Pits | Naples, FL | |
Pits | Naples, FL | |
Pits | Sebring, FL | |
JS
James Strole | Pits | Sebring, FL |
Pits | Boca Raton, FL |
Registration
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Reg | Sebring, FL | |
VL
Virginia Lopez | Reg | Hollywood, FL |
Reg | Winter Park, FL | |
PS
Patti Socher | Reg | Cocoa, FL |
Scrutineer
13
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
DB
David Badger | Tech | New Galilee, PA |
JB
Judith Badger | Tech | New Galilee, PA |
CB
Collins Barber | Tech | Sanford, FL |
Tech | Massillon, OH | |
WE
William Etherington | Tech | Clearwater, FL |
RH
Rick Harris | Tech | Topeka, KS |
EL
Ellen Lee | Tech | Deland, FL |
Tech | Deland, FL | |
Tech | South Daytona, FL | |
MP
Michael Paramore | Tech | Tampa, FL |
Tech | Daytona Beach, FL | |
Tech | Lawrence, KS | |
Tech | S Daytona , FL |
Starter
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Starter | New Port Richey, FL | |
Starter | Sebring, FL | |
LK
Larry Kurkowski | Starter | Jacksonville, FL |
Steward
15
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Steward | Winston Salem, NC | |
Steward | Princeton, WV | |
Steward | Plantation, FL | |
Steward | Valrico, FL | |
MF
Michael Finn | Steward | Hollywood, FL |
JG
Joseph Gandy | Steward | Tallahassee, FL |
RG
Russ Gardner | Steward | Ruxton, MD |
SG
Steve Gauding | Steward | Tallahassee, FL |
PH
Paula Hawthorne | Steward | Trafford , PA |
Steward | Palm City, FL | |
DJ
Dennis Joyce | Steward | Palm Harbor, FL |
LM
Leland Miller | Steward | Sarasota, FL |
Steward | Tampa, FL | |
Steward | Dania, FL | |
Steward | Melbourne, FL |
Timing and Scoring
9
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
T&S | New Port Richey, FL | |
T&S | Stone Mountain, GA | |
T&S | Sebring, FL | |
CK
Cynthia Kempton | T&S | Saint Clair Shores, MI |
T&S | Greendale, WI | |
MM
Margaret Mitchell | T&S | West Palm Beach, FL |
VP
Vanessa Prado | T&S | Tampa, FL |
CR
Carol Reber | T&S | Annapolis, MD |
BS
Bill Skibbe | T&S | Magnolia, TX |
Data Acquisition
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Data Acq | Brandon, FL |