Entry List
Event
61
entries
# | Name | Status | Class | Group | Hometown |
---|---|---|---|---|---|
39 | SA
Sandeep Ananthu | Confirmed | HPDE-3 | Red | Royal Oak, MI |
87 | Confirmed | HPDE-4 | Red | China, MI | |
37 | na
nathan anderson | Confirmed | HPDE-1 | Yellow | Walled Lake, MI |
43 | TA
Tyler Ascherl | Confirmed | HPDE-3 | Red | south lyon, Mi |
38 | NB
Nathan Bagnall | Confirmed | HPDE-1 | White | Sterling Heights, MI |
41 | SB
Steven Bagnall | Confirmed | HPDE-1 | White | Sterling Heights, MI |
49 | RB
Rafael Barkas | Confirmed | HPDE-4 | Blue | Novi, MI |
8 | DB
David Bartlett | Confirmed | HPDE-4 | Blue | Clarkston, MI |
6 | JB
Jeff Bartlett | Confirmed | HPDE-4 | Blue | Linden, MI |
24 | EB
Evan Boyers | Confirmed | HPDE-2 | Yellow | Royal Oak, MI |
27 | Confirmed | HPDE-1 | White | Grosse Pointe, MI | |
19 | AC
Adrian Chavez | Confirmed | HPDE-1 | Yellow | Waterford, MI |
7 | Confirmed | HPDE-3 | Pink | Manton, MI | |
14 | KC
Kenneth Curran | Confirmed | HPDE-1 | White | Livonia, MI |
57 | Confirmed | HPDE-3 | Pink | Washington, MI | |
71 | Confirmed | HPDE-2 | Yellow | Murfreesboro, TN | |
9 | New | HPDE-4 | zNot Assigned | Waterford, MI | |
36 | Confirmed | HPDE-2 | Pink | St.joseph, Mi | |
47 | CG
Christopher Gailey | Confirmed | HPDE-3 | Pink | BLOOMFIELD HILLS, MI |
61 | RG
Ray Genick | Confirmed | Competition | Blue | lenox, MI |
42 | JH
John Harding | Confirmed | HPDE-2 | Pink | Ann Arbor, MI |
30 | JH
Jacob Herald | Confirmed | HPDE-2 | Pink | Royal Oak, MI |
22 | IH
Ian Hitchcock | Confirmed | HPDE-1 | White | Harrison Township, MI |
18 | GH
Geoff Holbein | Confirmed | HPDE-2 | Pink | Waterford, MI |
35 | QH
Qinyi Hu | Confirmed | HPDE-4 | Red | Columbus, OH |
46 | Confirmed | HPDE-2 | Pink | West Bloomfield, MI | |
28 | JJ
J Jamil | Confirmed | HPDE-2 | Yellow | MI |
66 | RJ
Robert Jamison | Confirmed | HPDE-1 | Yellow | Wayne, MI |
12 | Confirmed | HPDE-1 | White | Walled Lake, MI | |
89 | JK
James Kelly | Confirmed | HPDE-3 | Red | Livonia, MI |
13 | SK
Scott Kotchi | Confirmed | HPDE-4 | Blue | Shelby Twp, MI |
10 | JK
Josh Kuznicki | Confirmed | HPDE-1 | White | Milford, MI |
25 | YL
Yuchen Li | Confirmed | HPDE-1 | White | Irvine, CA |
23 | BM
Bruce Matthews | Confirmed | HPDE-3 | Red | Rochester Hills, MI |
15 | AM
Amanda Meade | Confirmed | HPDE-1 | White | Walled Lake, MI |
29 | BM
Brandon Myke | Confirmed | HPDE-3 | Pink | TROY, MI |
50 | RN
Ricardo Nunez | Confirmed | HPDE-1 | Yellow | Novi, MI |
11 | DP
Dick Pahls | Confirmed | HPDE-3 | Red | Ravenna, OH |
80 | MP
Michael Pahls | Confirmed | HPDE-3 | Red | Westlake, OH |
16 | RP
Rolando Peralta | Confirmed | HPDE-1 | White | Plymouth, MI |
67 | CP
Cody Presson | Confirmed | HPDE-4 | Blue | Waterford, MI |
62 | UR
Uwe Reher | Confirmed | HPDE-4 | Blue | Lake Orion, MI |
3 | JR
James Richard | Confirmed | HPDE-4 | Blue | Birmingham, MI |
21 | JR
Jon Roed | Confirmed | HPDE-3 | Red | Canton, MI |
45 | Confirmed | HPDE-1 | Yellow | Indianapolis, IN | |
33 | Confirmed | HPDE-2 | Yellow | Bloomfield hills, MI | |
51 | Confirmed | Competition | Blue | Midland, MI | |
92 | BS
Bridget Sigler | Confirmed | HPDE-3 | Red | Mena, AR |
92 | Confirmed | HPDE-4 | Blue | Mena, AR | |
73 | as
al small | Confirmed | HPDE-4 | Blue | Sterling Heights, MI |
17 | NS
Nick Soboleski | Confirmed | HPDE-3 | Pink | Royal Oak, MI |
17 | SS
Sarah Soboleski | Confirmed | HPDE-2 | White | Royal Oak, MI |
26 | Confirmed | HPDE-2 | Pink | Metamora, MI | |
48 | DT
Doug Tingley | Confirmed | HPDE-2 | Yellow | Warren, MI |
40 | ET
Ethan To | Confirmed | HPDE-1 | Yellow | Madison Heights, MI |
44 | Confirmed | HPDE-1 | White | Cleveland, OH | |
31 | Confirmed | HPDE-2 | Yellow | Columbus, OH | |
52 | AW
Andrew Wong | Confirmed | HPDE-3 | Red | Royal Oak, MI |
32 | BW
Bohuai Wu | Confirmed | HPDE-2 | Pink | Columbus, OH |
34 | TW
Tong Wu | Confirmed | HPDE-2 | Yellow | West Bloomfield, MI |
20 | HZ
Hecheng Zhang | Confirmed | HPDE-4 | Blue | Columbus, OH |
Class totals: Competition: 2HPDE-1: 17HPDE-2: 15HPDE-3: 14HPDE-4: 13