Entry List
Event
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.
Membership
Entry list is private
Only registered and logged in users can see the list
AM Segment - Street
32
entries
SS Super Street
2
entries
Name | Group | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
CD
Chris Davie | AM (8:30AM – 11:30AM) | SS | Silverton, OR | ||
ST
Steve Thompson | AM (8:30AM – 11:30AM) | SS | Salem , OR |
C Street Class
1
entry
Name | Group | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
AM (8:30AM – 11:30AM) | CS | Corvallis, OR |
D Street Class
3
entries
Name | Group | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
KK
Kasey Kramer | AM (8:30AM – 11:30AM) | DS | Molalla, OR | ||
PL
Paula Loftin | AM (8:30AM – 11:30AM) | DS | Eugene, OR | ORB | |
PO
Patrick O'Donnell | AM (8:30AM – 11:30AM) | DS | Condon, OR | Moritz Motorsports |
E Street Class
2
entries
Name | Group | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
CH
Clay Hoffman | AM (8:30AM – 11:30AM) | ES | coburg, OR | Alpha Construction | |
AM (8:30AM – 11:30AM) | ES | Jefferson, OR |
F Street Class
1
entry
Name | Group | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
RH
Roy Hockett | AM (8:30AM – 11:30AM) | FS | Monroe, OR | Classic Corral |
G Street Class
2
entries
Name | Group | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
AM (8:30AM – 11:30AM) | GS | Keizer, Or | |||
KK
Kira Kramer | AM (8:30AM – 11:30AM) | GS | Molalla, OR |
H Street
3
entries
Name | Group | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
AM (8:30AM – 11:30AM) | HS | Salem, OR | |||
JS
Jack Scovel | AM (8:30AM – 11:30AM) | HS | Dallas, OR | Unsafe Racing | |
BT
Benjamin Tanner | AM (8:30AM – 11:30AM) | HS | Lebanon, OR |
SSP Super Street Prepared
1
entry
Name | Group | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
AM (8:30AM – 11:30AM) | SSP | Portland, OR |
C Street Prepared
3
entries
Name | Group | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
BA
Benjamin Anderson | AM (8:30AM – 11:30AM) | CSP | Oregon City, OR | ||
AM (8:30AM – 11:30AM) | CSP | Keizer, OR | |||
JL
Jon Marc Luebeck | AM (8:30AM – 11:30AM) | CSP | Stayton, OR |
D Street Prepared
2
entries
Name | Group | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
AM (8:30AM – 11:30AM) | DSP | Rickreall, OR | |||
JP
Jeremy Pimm | AM (8:30AM – 11:30AM) | DSP | Washougal, WA |
E Street Prepared
2
entries
Name | Group | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
AM (8:30AM – 11:30AM) | ESP | Albany, OR | Ram northwest llc | ||
AW
Alyssa Williamson | AM (8:30AM – 11:30AM) | ESP | Eugene, OR |
F Street Prepared
1
entry
Name | Group | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
MJ
Matthew Jaszkowiak | AM (8:30AM – 11:30AM) | FSP | Portland, OR |
NFP - Morning Session
8
entries
Name | Group | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
AB
Ashley Boedigheimer | AM (8:30AM – 11:30AM) | NFP-AM | Aumsville, OR | Carfreeks | |
JC
Jonathan Cutting | AM (8:30AM – 11:30AM) | NFP-AM | Keizer, OR | ||
AM (8:30AM – 11:30AM) | NFP-AM | Beaverton, OR | N/A | ||
WF
Wyatt Fowler | AM (8:30AM – 11:30AM) | NFP-AM | Dallas, OR | ||
JH
Jonathan Haley | AM (8:30AM – 11:30AM) | NFP-AM | SALEM, OR | ||
AM (8:30AM – 11:30AM) | NFP-AM | Portland, OR | |||
AM (8:30AM – 11:30AM) | NFP-AM | Woodburn, OR | Robbs Paint & Body Works / Torco Racing Oils | ||
JW
Justin Wiley | AM (8:30AM – 11:30AM) | NFP-AM | Portland, OR |
Novice - Morning Session
1
entry
Name | Group | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
MT
Megan Tucker | AM (8:30AM – 11:30AM) | NOV-AM | Jefferson, OR |
PM Segment - Street Touring
35
entries
STH Street Touring Hatch
2
entries
Name | Group | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
KM
Kevin Marino | PM (12:45 - 3:45 pm) | STH | Eugene, OR | ||
PM (12:45 - 3:45 pm) | STH | Albany, OR | Point S Tire / RallyCarTECH |
STR Street Touring Roadster
3
entries
Name | Group | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
NP
Nathan Patton | PM (12:45 - 3:45 pm) | STR | Salem, OR | ||
PM (12:45 - 3:45 pm) | STR | Philomath, OR | |||
KR
Kristi Rothenbucher | PM (12:45 - 3:45 pm) | STR | Portland, OR |
STS Street Touring Sport
7
entries
Name | Group | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
FB
Frances Bacon | PM (12:45 - 3:45 pm) | STS | Albany, OR | ||
ED
Ed Dilkes | PM (12:45 - 3:45 pm) | STS | Salem, OR | ||
PM (12:45 - 3:45 pm) | STS | Salem, OR | |||
PM (12:45 - 3:45 pm) | STS | Albany, OR | |||
JH
James Haag | PM (12:45 - 3:45 pm) | STS | Salem, OR | Fujiwara Tofu Shop | |
SS
Shannon Simons | PM (12:45 - 3:45 pm) | STS | Salem, OR | ||
ZS
Zachary Sinnett | PM (12:45 - 3:45 pm) | STS | WOODBURN, OR |
STU Street Touring Ultra
1
entry
Name | Group | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
PM (12:45 - 3:45 pm) | STU | SALEM, OR |
STX Street Touring Xtreme
5
entries
Name | Group | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
LC
Luke Coomer | PM (12:45 - 3:45 pm) | STX | CORVALLIS, OR | ||
MF
Matthew Fleenor | PM (12:45 - 3:45 pm) | STX | Eugene, OR | ||
PM (12:45 - 3:45 pm) | STX | Salem, OR | |||
BH
Brady Howell | PM (12:45 - 3:45 pm) | STX | Salem, OR | ||
JL
Joe Lynch | PM (12:45 - 3:45 pm) | STX | Keizer, OR |
SM Street Modified Class
2
entries
Name | Group | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
PM (12:45 - 3:45 pm) | SM | Canby, OR | |||
FW
Franklin Wall | PM (12:45 - 3:45 pm) | SM | Dallas, OR |
SMF Street Modified Class FWD
1
entry
Name | Group | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
mm
mike mullikin | PM (12:45 - 3:45 pm) | SMF | Beavercreek, OR | Industrial Forklift Service |
SSM Super Street Modified Class
3
entries
Name | Group | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
PM (12:45 - 3:45 pm) | SSM | Aumsville, OR | Carfreeks | ||
RD
Ryan Davis | PM (12:45 - 3:45 pm) | SSM | Newberg, OR | ||
PM (12:45 - 3:45 pm) | SSM | Portland, OR |
D Modified Class
1
entry
Name | Group | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
MG
Mike Glass | PM (12:45 - 3:45 pm) | DM | Corvallis, OR | GMG Motorworks |
CAMT Classic American Traditional
2
entries
Name | Group | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
MS
Mat Solders | PM (12:45 - 3:45 pm) | CAMT | Forest Grove, OR | JB's Custom Cabinets | |
SS
Steven Solders | PM (12:45 - 3:45 pm) | CAMT | Forest Grove, OR | JB's Custom Cabinets |
CAMC Classic American Contemporary
1
entry
Name | Group | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
PM (12:45 - 3:45 pm) | CAMC | Beaverton , OR | Gonzales Boring & Tunneling INC. |
CAMS Classic American Sports
1
entry
Name | Group | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
MB
Mike Bierly | PM (12:45 - 3:45 pm) | CAMS | Beaverton, OR | JB's Custom Cabinets |
NFP - Afternoon Session
6
entries
Name | Group | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
MC
Mark Campion | PM (12:45 - 3:45 pm) | NFP-PM | Dallas, OR | ||
MC
Mark Coomer | PM (12:45 - 3:45 pm) | NFP-PM | Baker City, OR | ||
PM (12:45 - 3:45 pm) | NFP-PM | Lake Oswego, OR | BosonHub Digital Development LLC | ||
PM (12:45 - 3:45 pm) | NFP-PM | Keizer, OR | |||
CS
Chris Sinnett | PM (12:45 - 3:45 pm) | NFP-PM | Albany, OR | ||
JW
Jason Wall | PM (12:45 - 3:45 pm) | NFP-PM | Dallas, OR |