Entry List
All Classes
49
entries
Name | Status | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
RA
Ryojo Akagami | Confirmed | A | Vancouver, BC | ||
Confirmed | B | Kirkland, WA | |||
Confirmed | A | Seattle, WA | |||
MB
Mario Blendea | Confirmed | B | Sammamish, WA | ||
JB
Jamie Bopp | Confirmed | A | Gig Harbor, WA | ||
JC
Jacky Chan | Confirmed | C | Seattle, WA | ||
BC
Brian Cook | Confirmed | A | Bellevue, WA | ||
Nd
Nigel d'Hondt | Confirmed | A | Seattle, WA | Innova Construction | |
JD
John Daschel | Confirmed | A | Spokane Valley, WA | www.trucklandspokane.com | |
DD
Dave Delany | Confirmed | A | Scotts Mills, OR | ||
Cancelled | B | Snoqualmie, WA | Tom Pritchett | ||
Confirmed | A | Olympia, WA | CK Financial Services/RedLine Oil | ||
MF
Matthew Finger | Confirmed | C | Charlotte, NC | ||
DG
Don Gagne | Confirmed | A | Redmond, WA | ||
GG
Glenn Gallagher | Confirmed | B | Vancouver, WA | ||
JG
Jon Gilstrom | Confirmed | C | Olympia, WA | None | |
TG
Torben Goodhope | Confirmed | B | Seattle, WA | ||
DG
Doug Gourlay | Confirmed | B | Gig Harbor, WA | ||
EG
Eric Graham | Confirmed | B | Seattle, WA | ||
Confirmed | B | Seattle, WA | |||
JG
Jim Green | Confirmed | B | be, WA | ||
RJ
Rick Johnson | Confirmed | A | Lake Oswego, OR | ||
KK
Kent Keeran | Confirmed | B | Elma, WA | ||
KK
Kevin Kenneally | Confirmed | B | Silverdale, WA | ||
BK
Brent Kish | Confirmed | B | Silverdale, WA | ||
WK
William Ko | Cancelled | C | Bellevue, WA | ||
Confirmed | B | Winter Haven, FL | |||
EL
Erick Lee | Confirmed | B | Renton, WA | ||
Confirmed | A | Winter Haven, FL | |||
Confirmed | A | Seattle, WA | |||
Confirmed | B | Bellevue, WA | |||
HM
Howard Mackert | Confirmed | B | Gig Harbor, WA | Mackert Automotive LLC | |
Confirmed | A | Bellevue, WA | |||
SM
Sean Mason | Confirmed | A | Olympia, Wa | Masco Petroleum | |
BP
Barrett Parks | Confirmed | B | Lacey, WA | ||
Confirmed | B | Vancouver, WA | |||
DP
Don Perry | Confirmed | B | Tacoma, WA | ||
Confirmed | C | Seattle, WA | |||
BR
Brian Reynolds | Confirmed | A | Olympia, WA | ||
DR
Doug Ross | Confirmed | A | Ilwaco, WA | ||
Confirmed | B | Fife, WA | |||
Confirmed | B | Mill Creek, WA | |||
Confirmed | C | Fox Island, WA | Social Security | ||
TS
Thomas Slipp | Confirmed | C | Port Orchard, WA | ||
KS
Kent Soffel | Confirmed | A | Seattle, WA | ||
Confirmed | A | Redmond, WA | |||
FW
Forlit Wong | Confirmed | C | Seattle, WA | ||
PW
Peter Wysocki | Confirmed | B | Lynnwood, WA | ||
Cancelled | C | Bellevue, WA | Elfa Speed & Alcon Brake |
Class totals: A: 18B : 22C: 9