Entry List
SATURDAY
58
entries
Flags and Communication
18
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
BA
Bonnie Aarseth | Flags and Comm. | Jefferson, OR |
Flags and Comm. | Everett, WA | |
GB
Griffin Burt | Flags and Comm. | Seattle, WA |
ED
Elijah Dobkins | Flags and Comm. | Portland, OR |
ME
Mike Evans | Flags and Comm. | Covington, WA |
CF
Cathy Frasier | Flags and Comm. | Beaverton, OR |
Flags and Comm. | Sandy, OR | |
CH
Craig Hudson | Flags and Comm. | Vancouver, WA |
RJ
Ryan Jordan | Flags and Comm. | Portland, OR |
JK
Jeff Kealey | Flags and Comm. | Portland, OR |
Flags and Comm. | Hillsboro, OR | |
TL
Therese Lombardi | Flags and Comm. | Hillsboro, OR |
LL
Lynn Lyscio-Evans | Flags and Comm. | Kent, WA |
MM
Matthew Mansur | Flags and Comm. | milwaukie, OR |
Flags and Comm. | Auburn, WA | |
KP
Kurt Pohs | Flags and Comm. | Portland, OR |
Flags and Comm. | Vancouver, WA | |
BZ
Benjamin Zehner | Flags and Comm. | Portland, OR |
Tech Inspection
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
DF
Daniel Frost | Tech | Central Point, OR |
Tech | Oregon City, OR | |
GJ
Gordon Jones | Tech | Tualatin, OR |
JN
James Norlin | Tech | Damascus, OR |
BS
Bob Skinner | Tech | Vancouver, WA |
Pre-Grid
6
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Pre-Grid | Canby, OR | |
HD
Heather Donkel | Pre-Grid | Hillsboro, OR |
Pre-Grid | Canby, OR | |
DR
Dave Riehl | Pre-Grid | Portland, OR |
JR
Julie Riehl | Pre-Grid | Portland, OR |
Pre-Grid | Battleground, WA |
Emergency and Safety
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Emergency | Tigard, OR | |
SG
Scott Goodrich | Emergency | Ridgefield, WA |
Emergency | Ridgefield, WA | |
CT
Craig Trotter | Emergency | Gresham, OR |
Emergency | Portland, OR |
Timing and Scoring
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
BA
Barbara Archer | Timing and Scoring | Florence, OR |
LB
Linda Blackburn | Timing and Scoring | Vancouver, WA |
BB
Barbara Blizzard | Timing and Scoring | Hood River, OR |
Registration
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Registration | McMinnville, OR | |
KM
Karen McCoy | Registration | Portland, OR |
PN
Patty Norlin | Registration | Damascus, OR |
Driver Services
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Driver Services | Hubbard, OR |
Pit/Paddock
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JC
James Collins | Pit/Paddock | Portland, OR |
GF
Gary Frasier | Pit/Paddock | Beaverton, OR |
Race Control
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Race Control | Portland, OR |
Course Marshal and Equipment
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
BS
Bob Smethers | Course Marshal | Donald, OR |
Pace Car (Authorization Req)
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
MS
Martin Stanley | Pace Car | Hillsboro, OR |
Starter
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Starter | Mukilteo, WA | |
MM
Marty Martin | Starter | HappyValley, OR |
Starter | Portland, OR |
Sound
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Sound | Woodland, WA | |
Sound | Hood River, OR |
Steward
7
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
GF
Gail Fetterman | Steward | Portland, OR |
SG
Spencer Gorham | Steward | Gresham, OR |
Steward | Eugene, OR | |
JN
Jeffrey Niess | Steward | Camas, WA |
JT
John Taylor | Steward | Bothell, WA |
GV
Gary Van Horn | Steward | Independence, OR |
JY
John (Skip) H. Yocom | Steward | West Linn, OR |
SUNDAY
57
entries
Flags and Communication
17
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
BA
Bonnie Aarseth | Flags and Comm. | Jefferson, OR |
Flags and Comm. | Everett, WA | |
GB
Griffin Burt | Flags and Comm. | Seattle, WA |
ED
Elijah Dobkins | Flags and Comm. | Portland, OR |
ME
Mike Evans | Flags and Comm. | Covington, WA |
CF
Cathy Frasier | Flags and Comm. | Beaverton, OR |
Flags and Comm. | Sandy, OR | |
CH
Craig Hudson | Flags and Comm. | Vancouver, WA |
RJ
Ryan Jordan | Flags and Comm. | Portland, OR |
Flags and Comm. | Hillsboro, OR | |
TL
Therese Lombardi | Flags and Comm. | Hillsboro, OR |
LL
Lynn Lyscio-Evans | Flags and Comm. | Kent, WA |
MM
Matthew Mansur | Flags and Comm. | milwaukie, OR |
Flags and Comm. | Auburn, WA | |
KP
Kurt Pohs | Flags and Comm. | Portland, OR |
Flags and Comm. | Vancouver, WA | |
BZ
Benjamin Zehner | Flags and Comm. | Portland, OR |
Tech Inspection
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
DF
Daniel Frost | Tech | Central Point, OR |
GJ
Gordon Jones | Tech | Tualatin, OR |
JN
James Norlin | Tech | Damascus, OR |
PN
Patty Norlin | Tech | Damascus, OR |
BS
Bob Skinner | Tech | Vancouver, WA |
Pre-Grid
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Pre-Grid | Canby, OR | |
HD
Heather Donkel | Pre-Grid | Hillsboro, OR |
Pre-Grid | Canby, OR | |
DR
Dave Riehl | Pre-Grid | Portland, OR |
JR
Julie Riehl | Pre-Grid | Portland, OR |
Emergency and Safety
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Emergency | Tigard, OR | |
SG
Scott Goodrich | Emergency | Ridgefield, WA |
Emergency | Ridgefield, WA | |
CT
Craig Trotter | Emergency | Gresham, OR |
Emergency | Portland, OR |
Timing and Scoring
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
BA
Barbara Archer | Timing and Scoring | Florence, OR |
LB
Linda Blackburn | Timing and Scoring | Vancouver, WA |
BB
Barbara Blizzard | Timing and Scoring | Hood River, OR |
Registration
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Registration | McMinnville, OR | |
KM
Karen McCoy | Registration | Portland, OR |
Driver Services
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Driver Services | Hubbard, OR |
Pit/Paddock
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JC
James Collins | Pit/Paddock | Portland, OR |
GF
Gary Frasier | Pit/Paddock | Beaverton, OR |
Race Control
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Race Control | Portland, OR | |
AN
Alan Nies | Race Control | Salem, OR |
Course Marshal and Equipment
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
BS
Bob Smethers | Course Marshal | Donald, OR |
Course Marshal | Battleground, WA |
Pace Car (Authorization Req)
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
MS
Martin Stanley | Pace Car | Hillsboro, OR |
Starter
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Starter | Mukilteo, WA | |
MM
Marty Martin | Starter | HappyValley, OR |
Starter | Portland, OR |
Sound
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Sound | Woodland, WA | |
Sound | Hood River, OR |
Steward
7
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
GF
Gail Fetterman | Steward | Portland, OR |
SG
Spencer Gorham | Steward | Gresham, OR |
Steward | Eugene, OR | |
JN
Jeffrey Niess | Steward | Camas, WA |
JT
John Taylor | Steward | Bothell, WA |
GV
Gary Van Horn | Steward | Independence, OR |
JY
John (Skip) H. Yocom | Steward | West Linn, OR |