Entry List
Saturday - Race Day
54
entries
Kid Kart
4
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
3 | MG
Mia Gruber | Kid Kart | Cottonwood Heights, UT |
5 | RH
Ryder Heile | Kid Kart | Park City, UT |
24 | SR
Samantha Ruess | Kid Kart | Farmington, UT |
95 | MH
Miles Harrison | Kid Kart | Washington, UT |
4-Cycle Cadet
6
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
9 | CR
Collin Ruess | 4-Cycle Cadet | Farmington, UT |
23 | CV
Carson Vriens | 4-Cycle Cadet | Sandy, UT |
41 | KB
Krabi Black | 4-Cycle Cadet | Draper, UT |
51 | CD
Cooper Duncan | 4-Cycle Cadet | Roosevelt, UT |
55 | 4-Cycle Cadet | Rush Valley, UT | |
89 | 4-Cycle Cadet | Grantsville, UT |
4-Cycle Jr.
7
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
11 | EC
Evan Concepcion | 4-Cycle Jr. | Salt Lake City, UT |
14 | JS
Jackson Smth | 4-Cycle Jr. | Murray, Ut |
32 | 4-Cycle Jr. | Salt Lake City, UT | |
043 | NC
Noah Call | 4-Cycle Jr. | west bountiful, UT |
120 | 4-Cycle Jr. | Park City, UT | |
208 | HG
Hannah Greenemeier | 4-Cycle Jr. | Parker, CO |
435 | 4-Cycle Jr. | Hideout, UT |
4-Cycle Sr.
14
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
00 | MW
Mitchel West | 4-Cycle Sr. | Salt Lake City, UT |
2 | NW
Nicholas Woodbury | 4-Cycle Sr. | Washington, UT |
6 | sY
shengwei Yang | 4-Cycle Sr. | Salt Lake City, UT |
9 | 4-Cycle Sr. | Tooele, UT | |
11 | 4-Cycle Sr. | West Valley, UT | |
015 | AY
Alex Yates | 4-Cycle Sr. | West Jordan, UT |
23 | RP
Ryan Pool | 4-Cycle Sr. | South Jordan, UT |
27 | CY
Chunyang Yuan | 4-Cycle Sr. | Salt Lake City, UT |
40 | TD
Tyler Davies | 4-Cycle Sr. | Erda, UT |
82 | AN
Andy Nish | 4-Cycle Sr. | Salt Lake City, UT |
95 | JC
Jaxon Call | 4-Cycle Sr. | west bountiful, UT |
166 | CY
Colby Yardley | 4-Cycle Sr. | Blioxi, MS |
223 | SH
Sammon Hadjnorouzi | 4-Cycle Sr. | |
801 | 4-Cycle Sr. | Riverton, UT |
4-Cycle Masters
9
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
- | RY
Randy Yates | 4-Cycle Masters | west jordan , ut |
5 | 4-Cycle Masters | Park City, UT | |
9 | OR
Oyvind Ragnhildstveit | 4-Cycle Masters | |
14 | GW
Gary Walters | 4-Cycle Masters | Holladay, UT |
26 | 4-Cycle Masters | Kamas, UT | |
41 | LS
Leslie Stark | 4-Cycle Masters | Park City , Ut |
47 | LM
Larry Moulton | 4-Cycle Masters | Sandy, UT |
66 | EB
Eric Bloomquist | 4-Cycle Masters | Hideout, UT |
777 | 4-Cycle Masters | Washington, UT |
Rotax Jr.
2
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
155 | Rotax Jr. | Rush Valley, UT | |
220 | Rotax Jr. | Park City, UT |
Rotax Sr.
2
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
18 | Rotax Sr. | Salt Lake City, UT | |
133 | Rotax Sr. | W. Jordan , Ut |
Shifter Sr.
7
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
11 | BM
Bonnier Moulton | Shifter Sr. | Salt Lake City, UT |
14 | Shifter Sr. | Tooele, UT | |
17 | LG
Lukas Gruber | Shifter Sr. | Cottonwood Heights, UT |
42 | RP
Ryan Pool | Shifter Sr. | South Jordan, UT |
058 | CF
Chris Farrell | Shifter Sr. | Salt Lake City, UT |
124 | TB
Tyler Bennett | Shifter Sr. | Roy, UT |
358 | BD
Billy Drury | Shifter Sr. | Malad, ID |
IAME X30 Senior
3
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
9 | SR
Stian Ragnhildstveit | IAME X30 Senior | Draper, UT |
13 | IAME X30 Senior | Farmington, UT | |
72 | IAME X30 Senior | Salt Lake City, UT |