Entry List
Class to Group Assignments - Regular Weekend
63
entries
Small Bore Production
19
entries
Name | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|
Arvada, CO | |||
DALLAS, TX | |||
Englewood, CO | |||
Denver, CO | |||
AD
Ange DiBona | Fort Collins, CO | ||
PE
Per Eliasen | Larkspur, CO | ||
Denver, CO | |||
MJ
Mike Jones | Salida, Co | ||
Greenwood Village, CO | Abingdon Lane Garage | ||
TP
Thomas Penewell | Monument , CO | ||
Aurora, CO | |||
ES
Eric Schakel | Sedalia, CO | ||
NS
Nick Sorensen | Longmont, CO | ||
Cherry Hills Village, CO | |||
MS
Meagan Sumner | Wiggins , Co | ||
DT
Diane Taylor | Bennett, CO | ||
Berthoud, CO | |||
Denver, CO | |||
CW
Chad Wight | Colo Sprgs, CO |
Formula Ford, Large Formula Cars, Sports Racers
10
entries
Name | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|
Denver, CO | |||
Denver, CO | |||
Colorado Springs, CO | SuperVee Tremolo Systems | ||
LH
Larry Haynes | Santa Fe, NM | ||
FJ
Franklin Jones | Allenspark, CO | TreeTop Firewood LLC | |
MK
Mike Kunz | Colorado Springs, CO | ||
Craig, CO | |||
Castle Rock, CO | Moothart Racing Associates | ||
JO
John Obialero | Littleton, CO | ||
Denver, CO |
Mid-Big Bore Production
20
entries
Name | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|
Boulder, CO | |||
JB
Joe Bunton | Fort Collins, CO | Southwestern Steel Fab | |
DC
David Chase | Golden, CO | ||
Golden, CO | |||
MC
Michael Cox | Brighton, CO | ||
KD
Keith Davidson | Golden, CO | Mighty Falcon Racing | |
Evergreen, CO | Grillo-Floyd Motorsports | ||
BH
Bob Hill | Colorado Springs, CO | ||
MJ
Mike Jones | Colorado Springs, CO | ||
Denver, CO | |||
Salida, CO | |||
Ennis, MT | VRacing | ||
WM
Will MacDonald | Littleton, CO | Baker Garage, Rallye Coach Works | |
MM
Mike McDonough | Lakewood, Co | ||
Berthoud, CO | |||
Parker, CO | |||
Franktown, CO | |||
WS
Wayne Siebrecht | Golden, CO | ||
JS
Jeff Sokol | Broomfield, CO | ||
PW
Pat Weber | Broomfield, CO |
VW Powered Formula Cars
12
entries
Name | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|
RA
Robert Armstrong | Northglenn, CO | ||
LB
Lori Bush-Engel | Golden, CO | ||
LF
Lynn Fangue | Englewood, CO | ||
AG
Andy Gould | Mesa, AZ | FlamingO Racing | |
Denver, CO | |||
Lakewood, CO | Lake Research | ||
SM
Steven Murphy | Bailey, CO | Pork Chop Racing | |
BN
Berck Nash | Divide, CO | ||
RN
Robert Neumeister | Pueblo, CO | Hoosier Tires/Redline Oil | |
Indian Hills, CO | |||
DS
Daniel Stowell | Golden, CO | ||
BW
Brian Weaver | Westwind Performance |
Special Run Group
2
entries
Name | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|
KR
Ken Rockwell | Brighton, CO | NASA | |
MS
Myrl Sumner | Estes Park, CO | sumner automotive |