Entry List
Drivers
29
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AA
Addison Adams | new hope, MN | |
PB
Peter Brejcha | St Louis Park, MN | |
DC
Dan Campo | Minneapolis, MN | |
TD
Thomas Dobrick | Shoreview, MN | |
TE
Thad Early | Plymouth, MN | |
LF
Luke Fox | Welch, MN | |
MG
Michael Geronime | Bloomington, MN | |
Mounds View, MN | ||
JH
Jim Haase | Maplewood, MN | |
JH
John Harris | North Branch, MN | |
Minneapolis, MN | ||
DK
Derek Kern | Minnetonka, MN | |
Champlin, MN | ||
Minneapolis, MN | ||
Owatonna, MN | ||
Wayzata, MN | ||
RP
Ron Petri | Lake Elmo, MN | |
MP
Mike Proulx | Saint Paul, MN | |
AR
Anthony Reberg | Saint Paul, MN | |
Apple Valley, MN | ||
PS
Paul Schlosser | apple valley, MN | |
JS
Joshua Schmidt | Rockford, MN | |
MS
Michael Schweyen | Rochester, MN | |
DV
Durand Van Arnem | Apple Valley, MN | |
GW
Gary Wereley | Duluth, MN | |
Sanibel, FL | ||
BW
Brad Wiest | Brooklyn Park, MN | |
JX
Jerry Xiong | Lakeville, MN | |
IY
Ike Yang | Hudson, WI |
Instructors & Workers
27
entries
Flagging & Communications
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
F&C Corners | Inver Grove Heights, MN | |
MK
Mark Kauffman | F&C Corners | Richfield, MN |
TM
Thomas M Halloran | F&C Corners | San Diego, CA |
MM
Michael McEniry | F&C Corners | Little Falls, MN |
Grid Marshal
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JH
Joe Hibberd | Grid | Stillwater, MN |
Grid | Roseville, MN |
Paddock Control
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JG
James Green | Paddock | Hopkins, MN |
BR
Bradley Roettger | Paddock | Mendota, MN |
Race Chairman
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Race Chair | Woodbury , MN |
Registration
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
TS
Tamara Schaal | Registration | Saint Paul, MN |
Steward
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
rT
ryan Tanner | Steward | Wyoming, MN |
RW
Rob Woolston | Steward | Saint Paul, MN |
Tech (Scrutineer)
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
PD
Patrick Doyle | Tech | Blaine, MN |
NG
Nate Gundlach | Tech | Inver Grove Heights, MN |
Tech | Inver Grove Heights, MN |
PDX Instructor
11
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Instructor | Inver Grove Hts, MN | |
JG
John G Glowaski | Instructor | Champlin, MN |
Instructor | st. louis park, MN | |
BM
Bill Medcalf | Instructor | Maple Grove, MN |
DN
Dale Nelson | Instructor | Inver Grove Heights, MN |
EN
Erik Nelson | Instructor | Stillwater, MN |
DP
Darrell Peterson | Instructor | Elk River, MN |
BS
Barry Stuart | Instructor | Minneapolis, MN |
MU
Mark Utecht | Instructor | Stacy, MN |
Instructor | Sanibel, FL | |
Instructor | Saint Paul, MN |
Other, not sure
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AY
Alan Yau | Other/New Volunteer | Maple Grove, MN |