Entry List
ICSCC Drivers Training
79
entries
Name | Status | Group | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
Checked In | Portland, or | ||||
CA
Christopher Anderson | Confirmed | Group 2 | Tacoma, wa | 2Bridges Tech/BBQ2U/Accuracy Auto | |
DB
David Barboza | Confirmed | Group 1 | Valley Springs, CA | ||
Confirmed | Beaverton, OR | ||||
DB
Douglas Bell | Confirmed | Group 2 | Portland, OR | ||
MB
Martin Berryman | Confirmed | Group 3 | Coquitlam, BC | BimmerWorld | |
Confirmed | Group 3 | Sublimity , OR | |||
JC
James Canavan | Confirmed | Group 1 | Medford, Or | ||
SC
Scott Clark | Confirmed | Group 2 | Bend, OR | ||
Confirmed | Group 3 | Chislehurst | www.jamescolborn.com | ||
Confirmed | Group 3 | Richland, WA | Code11 Racing/Pat's Autosport | ||
MC
Matt Crino | Confirmed | Group 1 | Beaverton, OR | ||
Confirmed | Group 3 | Olalla, WA | R3VLimited/BBQ2U/Accuracy Automotive Racing | ||
JD
John Daschel | Confirmed | Group 3 | Spokane Valley, WA | www.trucklandspokane.com | |
AD
Alan Davis | Confirmed | Group 2 | Colfax, WA | ||
BE
Bruce E Humberstone425 | Confirmed | Group 3 | Sequim, WA | Midnight Motorsports | |
RE
Richard Eberly | Confirmed | Group 2 | Roy, WA | GMG Motorsports | |
PE
Paul Evers | Confirmed | Group 2 | Woodburn, OR | Ever Interior Trim INC/Uncle Sam | |
Confirmed | Group 3 | Kirkland, WA | AAF/DNA Racing | ||
RG
Robert Gayton | Confirmed | Group 2 | Albuquerque, NM | ||
SG
Scott Groves | Confirmed | Group 1 | West Linn, OR | ||
Confirmed | Group 3 | South Surrey, BC | TJ Mechanical Services | ||
OH
Olivier Henrichot | Confirmed | Group 3 | Sewickley, PA | Rhom Innovations | |
NH
Nam Hoang | Confirmed | Group 1 | San Diego, CA | www.RPNW.org | |
Confirmed | Group 3 | Bend, OR | Stars Cabaret/Col. Red Racing | ||
Checked In | Group 4 | Vancouver, BC | |||
AJ
Aimee Jacobs | Checked In | Group 1 | O'Fallon, IL | ||
Confirmed | Group 1 | Bend , OR | |||
SJ
Stephan Justiss | Confirmed | Group 3 | WA | ||
MK
Michael S Kelley | Confirmed | Group 2 | Boring, OR | Cobra Car Tops | |
Confirmed | Group 1 | Albany, OR | V-Shop/Sunset Refrigeration | ||
BK
Bill Kik | Confirmed | Group 2 | Hermiston, OR | Where The Legends R/Columbia River Legends/Oregon Army National Gaurd | |
BK
Bonnie Kik | Confirmed | Group 2 | Hermiston, OR | Where The Legends R / Columbia River Legends / Oregon Army National Gaurd | |
NK
Neena Kik | Confirmed | Group 2 | Umatilla, OR | Where The Legends R/Columbia River Legends / Oregon Army National Gaurd | |
JL
Jim Larfield | Confirmed | Group 2 | Oregon City, OR | My wife's wallet | |
JL
Jon Larfield | Confirmed | Group 1 | Vancouver, WA | ||
KL
Ken Latham | Confirmed | Group 2 | Eagle Creek, OR | ||
SL
Steve Leonard | Confirmed | Portland, OR | |||
DL
David Levine | Confirmed | Group 4 | HIghland Park, Il | ||
MM
Michael Matheson | Confirmed | Group 3 | Lynnwood, WA | ||
JM
Jim McAdie | Confirmed | Group 3 | Burnaby, BC | Lowe Group Racing/Driver's Edge | |
MM
Michael McAleenan | Confirmed | Group 3 | Tacoma, WA | Smith Alling / LGR / Family | |
PM
Patrick McGuire | Confirmed | Group 4 | Portland, OR 97209 | ||
BM
Bob Mearns | Confirmed | Group 3 | Woodinville, WA | Lovitt Motors | |
JM
John Moore | Confirmed | Group 2 | Normandy Park, WA | ||
JM
John Moore | Confirmed | Group 3 | Normandy Park, WA | BoxkitaRacing.com | |
SM
Scott Morton | Confirmed | Group 3 | Lake Stevens, WA | Felton's Nissan Auto Parts/Bowman-Morton Mfg | |
Confirmed | Group 3 | Eagle Creek, OR | Weston Buick GMC Kia/ Fishead Custom Printing/Mulligans Hotrods & Exhaust | ||
Confirmed | Group 3 | Gig Harbor, WA | Accuracy Automotive | ||
DP
Duncan Pearce | Confirmed | Group 3 | West Vancouver, BC | The Urban Garage | |
RP
Robert Peters | Confirmed | Group 2 | Salem, OR | ||
EP
Eric Philps | Confirmed | Group 1 | Portland, Or | ||
Confirmed | Group 2 | Corbett , OR | |||
CP
Craig Powell | Confirmed | Group 3 | Colbert, WA | Powell Custom Homes, LLC | |
Confirmed | Group 3 | Portland, OR | Me, Myself and I | ||
Confirmed | Group 3 | Aurora, OR | Sheryl/Rissberger Motorsports | ||
Confirmed | Group 3 | Anchorage, AK | Lowe Group Racing | BimmerWorld | RedLine Oil | Optima Batteries | AiM | ||
Confirmed | Group 2 | Wise River, MT | Soc Sec | ||
DR
Dave Royce | Confirmed | Group 2 | Olympia, WA | GMG Motorsports | |
HR
Harrison Ruffin | Confirmed | Group 1 | Hood River, OR | ||
Confirmed | Group 2 | Spokane, WA | Scott Motorsports / FabTek | ||
JS
John Scragg | Confirmed | Group 3 | Burien, WA | ||
JS
Jack Steiger | Confirmed | Group 2 | Lake Oswego, OR | ||
DS
David Stenner | Confirmed | Group 3 | Port Coquitlam, BC | BCBimmers.com/eeuroparts.com | |
KT
Karl Thomson | Confirmed | Group 4 | Toronto, ON | www.jamescolborn.com | |
GT
George Todd | Confirmed | Group 2 | Milwaukie, OR | Master Mechanic | |
KV
Keith Van Dyne | Confirmed | Group 3 | Vancouver, WA | Columbia River Legends/House of Heather/Red's Truck and Fab | |
JV
Jeremy Villalva | Confirmed | Group 3 | Bonney Lake, WA | Pat's Autosport | |
Confirmed | Coeur d'Alene, ID | ||||
JW
Joe White | Confirmed | Group 3 | Spokane Valley, WA | Bullet Racing | |
DW
Dean Wierman | Confirmed | Group 2 | Bellevue, WA | TC Motorsports | |
Confirmed | Group 3 | Olympia, WA | English Racing/Kids Inheritance | ||
TW
Tamorah Williams | Confirmed | Group 1 | Olympia, WA | ||
BW
Benjamin Wilson | Confirmed | Group 3 | Salem, OR | BBQ2U/R3VLimited/Accuracy Automotive | |
JW
Jon Wilson | Confirmed | Group 3 | Portland, OR | TopTech / Trackside | |
JW
Jon Wilson | Confirmed | Portland, OR | |||
CW
Carol Wong | Confirmed | Group 3 | Bothell, WA | VCMC.ca | |
RY
Ray Yost | Confirmed | Group 1 | Olympia, WA | ||
JZ
Jose Zamudio | Confirmed | Group 2 | Hermiston, OR | Where The Legends R/Columbia River Legends/Oregon Army National Gaurd |
Team Continental Membership Application
Entry list is private
Only registered and logged in users can see the list