Entry List
Event
47
entries
# | Name | Status | Class | Group | Hometown |
---|---|---|---|---|---|
19 | JB
Jayson Bankert | Confirmed | HPDE-2 | Yellow | Fombell, PA |
28 | DB
David Bartlett | Confirmed | HPDE-3 | Blue | Clarkston, MI |
4 | Confirmed | HPDE-1 | White | Middletown, OH | |
39 | MC
Michael Cameron | Confirmed | HPDE-2 | Red | Taylor, MI |
69 | RD
Robert Douglass | Confirmed | HPDE-1 | White | SELINSGROVE, PA |
8 | BD
Bill Drzal | Confirmed | HPDE-3 | Blue | Geneva, IL |
26 | ge
gill edwards | Confirmed | HPDE-2 | Red | Canton, MI |
27 | GE
Gill Edwards V | Confirmed | HPDE-2 | Yellow | Canton, MI |
46 | JE
Jean Esclaferdelarode | Confirmed | HPDE-3 | Red | Ann Arbor, MI |
38 | Confirmed | HPDE-4 | Blue | Grosse Pointe Park, MI | |
9 | Confirmed | HPDE-4 | Blue | Waterford, MI | |
6 | DG
Douglas Greener | Confirmed | HPDE-1 | White | Wyandotte, MI |
23 | Confirmed | HPDE-3 | Blue | Saint Charles, IL | |
40 | CH
Christopher Hable | Confirmed | HPDE-1 | White | Ann Arbor, MI |
29 | Confirmed | HPDE-2 | Yellow | Royal Oak, MI | |
16 | RH
Richard Harman | On Hold | HPDE-4 | Blue | Afton, IA |
37 | BH
Brian Harris | Confirmed | HPDE-3 | Red | Washington, MI |
- | DH
David Hartline | Confirmed | HPDE-1 | ||
- | BH
Barb Hein | Confirmed | HPDE-1 | ||
7 | JH
Jeff Hoopes | Confirmed | HPDE-4 | Blue | Ephrata, PA |
- | KH
Ken Hoose | Confirmed | HPDE-1 | ||
21 | Confirmed | HPDE-4 | Blue | Tinley Park, IL | |
13 | TJ
Trevor Joyce | Confirmed | HPDE-3 | Red | Royal Oak, MI |
- | MK
Martin Kinney | Confirmed | HPDE-1 | Jeffersontown, KY | |
43 | YL
Ying-Chang Lee | Confirmed | HPDE-2 | Red | Ann Arbor, MI |
22 | JL
John Long | Confirmed | HPDE-2 | Red | Redford, MI |
3 | Confirmed | HPDE-4 | Blue | Yorkville, IL | |
5 | Confirmed | HPDE-2 | Yellow | Sugar Grove, IL | |
25 | IM
Isabel McCarthy | Confirmed | HPDE-1 | White | Hartland, MI |
24 | TM
Tim McCarthy | Confirmed | HPDE-1 | White | Hartland, MI |
35 | LM
Les Miller | Confirmed | HPDE-2 | Yellow | Grosse Pointe, MI |
14 | MM
Mint Moore III | Confirmed | HPDE-2 | Yellow | Franklin, OH |
41 | DM
David Moser | Confirmed | HPDE-1 | White | Ortonville, MI |
44 | RM
RICHARD MULARONI | Confirmed | HPDE-3 | Blue | Howell, MI |
15 | Confirmed | HPDE-2 | Red | Livonia, MI | |
36 | FP
Frank Paynter | Confirmed | HPDE-1 | Yellow | Stewartsville, NJ |
18 | MP
Mat Peffer | Confirmed | HPDE-3 | Red | Evans City, PA |
10 | SP
Scott Pierce | Confirmed | HPDE-1 | White | Mason, OH |
31 | ES
Emily Schumacher | Confirmed | HPDE-1 | White | Ortonville, MI |
33 | TS
Terry Sefton | Confirmed | HPDE-1 | White | Milford, OH |
42 | VV
Vignesh Vivekanandan | Confirmed | HPDE-2 | Yellow | Brampton, ON |
34 | CW
Charlie Watson | Confirmed | HPDE-1 | Blue | Morrow, OH |
12 | JW
Joseph Wilbrink | Confirmed | HPDE-2 | Yellow | Mc Henry, MS |
2 | MW
Martin Willim | Confirmed | HPDE-2 | Yellow | Carleton, MI |
11 | MW
Merlyn Witte | Confirmed | HPDE-2 | Red | Paxton, IL |
- | PW
Perry Wyatt | Confirmed | HPDE-1 | ||
45 | PY
Pao Yang | Confirmed | HPDE-2 | Yellow | East Lansing, MI |
Class totals: HPDE-1: 17HPDE-2: 16HPDE-3: 8HPDE-4: 6