Entry List
Club Trials
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.
PDX
50
entries
Group 1
8
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
Level 1 | Muskego, WI | One Garage Motorsports | ||
MH
Max Hanratty | Level 1 | Milwaukee, WI | Juniper Networks | |
Level 1 | Milwaukee, WI | |||
MM
Marshall Moore | Level 1 | Hartland, WI | ||
Level 1 | ST FRANCIS, WI | Decision Technologies | ||
Level 1 | Pewaukee, WI | |||
Level 1 | South Milwaukee, WI | Micro's Workshop | ||
JS
Jim Stollenwerk | Level 1 | West Bend, WI |
Group 2
17
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
DB
David Bernards | Level 2 | New Berlin, WI | none | |
TB
Thomas Burkwald | Level 2 | Menomonee Falls, WI | NONE | |
AC
Andrew Ciesielski | Level 2 | Caledonia, WI | ||
DD
Donn Droegkamp | Level 2 | Pewaukee, WI | ||
Level 2 | Madison, WI | Engelhart Racing | ||
Level 2 | Cudahy, WI | |||
TH
Tom Henke | Level 2 | Germantown, WI | ||
TH
Thomas Horton | Level 2 | Fredonia, WI | ||
JJ
Jeff Janosch | Level 2 | West Allis, WI | ||
SK
Steven Kohls | Level 2 | Elm Grove, WI | Dad's Wallet | |
YL
Yuda Liu | Level 2 | Cumming, GA | ||
Level 2 | Saukville, WI | |||
Level 2 | New Berlin, WI | BrewCityMuscle.com | ||
RS
Ross Skizycki | Level 2 | Milwaukee, WI | ||
PS
Predrag Stojanovic | Level 2 | Brookfield, WI | ||
Level 2 | San Francisco, CA | |||
ST
Steven Tupper | Level 2 | Sheboygan, WI | n/a |
Group 3
25
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
EB
Eric Blanchard | Level 3 | Pewaukee, WI | ||
DB
Dj Bluma | Level 3 | Milwaukee, WI | ||
SD
Stephan Desmoulin | Level 3 | Cleveland, WI | Mueller Motorwerks | |
Level 3 | Charlotte, NC | |||
Level 3 | Brookfield, WI | |||
CH
Cris Harmon | Level 3 | Waukesha, WI | ||
JH
Jeff Henning | Level 3 | Mayville, WI | ||
TH
Tyler Henning | Level 3 | Mayville, WI | ||
AK
Andrew Kevek | Level 3 | Pleasant Prarie, WI | ||
MK
Mark Klos | Level 3 | West Bend, WI | ||
CK
Callahan Kohls | Level 3 | Elm Grove, WI | ||
KL
Kevin Ledesma | Level 3 | Gurnee, IL | ||
Level 3 | Muskego, WI | |||
Level 3 | Grafton, WI | |||
JN
Jason Neubauer | Level 3 | Wauwatosa, WI | ||
EO
Eric Offerdahl | Level 3 | Racine, WI | ||
Level 3 | Slinger, WI | |||
BP
Bogdan Pudzisz | Level 3 | Franksville, WI | ||
NS
Nicholas Sannes | Level 3 | Milwaukee, WI | ||
TS
Taylor Steinbach | Level 3 | Iron Ridge, WI | ||
JT
Joseph Triscari | Level 3 | Racine, WI | ||
MV
Michael Villwock | Level 3 | Mayville, WI | ||
Level 3 | Waukesha, WI | |||
Level 3 | Brown Deer, WI | |||
Level 3 | West Allis, WI |
PDX and Club Trials
Entry list is private
Only registered and logged in users can see the list
PDX S
Entry list is private
Only registered and logged in users can see the list
PDX Sponsors
Entry list is private
Only registered and logged in users can see the list
PDX Workers
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.
Workers
13
entries
Flagging and Communications
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
TJ
Tony Jorgensen | F & C | Mukwonago, WI |
F & C | Muskego, WI |
Instructor
6
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RB
Rodger Bogusz | Instructor | evanston, IL |
Instructor | Milwaukee, WI | |
Instructor | Elm Grove, wi | |
KH
Kurt Hider | Instructor | East Troy, WI |
Instructor | Milwaukee, WI | |
Instructor | Milwaukee, WI |
Media
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
SS
Susan Schuster | Media | Menomonee Falls, WI |
Race Administration/Chairman
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
TS
Tobin Schuster | Race Administration | Menomonee Falls, WI |
Starters
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Starters | West Bend, WI |
Stewards
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RB
Rob Bedelis | Stewards | Hartford, WI |
Stewards | Hales Corners, WI |