Club Trials
6
entries
Group 4
6
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
RB
Rodger Bogusz | C-T | evanston, IL | Mazda Thermo Engineering | |
C-T | Hales Corners, WI | Honda City WILL'S Best Damn Garage in Town | ||
C-T | Adell, WI | www.RacingForTheChildren.org | ||
PR
PDX Registrar | C-T | KBE | ||
JR
Jim Ross | C-T | Troy, OH | ||
C-T | South Milwaukee, WI | Micro's Workshop |
PDX
35
entries
Group 1
6
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
Level 1 | Dousman, WI | |||
EE
Erik Ellingson | Level 1 | Waupaca, WI | Penquin Racing | |
GG
Gary Glojek | Level 1 | Pewaukee, WI | Bad News Racing Team | |
Level 1 | Milwaukee, WI | |||
MM
Marshall Moore | Level 1 | Hartland, WI | Badger Alloys | |
JV
Jeff Van Buren | Level 1 | Caledonia, WI |
Group 2
14
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
Level 2 | Somers, WI | |||
Level 2 | Germantown, WI | |||
TF
Terry Felsinger | Level 2 | Sheboygan, WI | ||
wf
william franta | Level 2 | Milwaukee, WI | ||
HK
Henry Klopp | Level 2 | Aurora, IL | ||
JK
Justin Kreitlow | Level 2 | franklin, WI | ||
Level 2 | ST FRANCIS, WI | Decision Technologies | ||
Level 2 | Pewaukee, WI | |||
tr
terry richards | Level 2 | Allenton, WI | ||
DR
David Rose | Level 2 | Milwaukee, WI | ||
JS
John Schantz | Level 2 | Saukville, WI | Mr Mover | |
Level 2 | Wauwatosa, WI | |||
JS
Jim Stollenwerk | Level 2 | West Bend, WI | ||
DW
Daniel Witkowski | Level 2 | Random Lake, WI |
Group 3
15
entries
Name | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|
BA
Brian Allen | Level 3 | Brookfield, WI | ||
CA
Christopher Antonneau | Level 3 | Racine, WI | ||
JB
Joseph Brown | Level 3 | New Berlin, WI | ||
AC
Antonino Cefalu | Level 3 | Milwaukee, WI | ||
BC
Brian Cheadle | Level 3 | Wixom, MI | none | |
SK
Scott Kastelic | Level 3 | Mequon, WI | ||
MK
Mike Kristof | Level 3 | |||
JL
James Lynott | Level 3 | Racine, WI | ||
NM
Naini Mandala | Level 3 | Scottsdale, AZ | ||
Level 3 | Whitefish Bay, WI | |||
AR
Alvin Roberts | Level 3 | Waukesha, WI | ||
JS
John Scifers | Level 3 | Hainesville, IL | ||
AS
Allen Stehr | Level 3 | Milwaukee, WI | ||
JT
Joseph Triscari | Level 3 | Racine, WI | ||
JW
Jack Wertz | Level 3 | Muskego, WI |
PDX Workers
13
entries
Flagging and Communications
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
TJ
Tony Jorgensen | F & C | Mukwonago, WI |
AS
Andrew Stollenwerk | F & C | West Bend, WI |
Grid
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RM
Rich Mohr | Grid | Waukesha, WI |
Instructor
6
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JA
James Allison | Instructor | Richmond, tx |
JD
Jeremy Deitzel | Instructor | Grafton, WI |
MG
Mark Greenisen | Instructor | Slinger, WI |
KH
Kurt Hider | Instructor | East Troy, WI |
Instructor | Milwaukee, WI | |
Instructor | Milwaukee, WI |
Media
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
LL
Liz Lowy | Media | Spring Grove, IL |
Registration
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
WW
Wendy Weber | Registration | Brookfield, WI |
Stewards
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RB
Rob Bedelis | Stewards | Hartford, WI |
Timing and Scoring
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
T & S | Greendale, WI |