Entry List
All Classes
61
entries
Name | Status | Class | Vehicle | Hometown | Sponsor |
---|---|---|---|---|---|
SA
Samir Abou Samra | Confirmed | B | Sammamish, WA | ||
RA
Ralph Adams | Confirmed | B | Olympia, WA | ||
RA
Ryojo Akagami | Confirmed | A | Vancouver, BC | ||
Confirmed | C | Shelton, WA | Tom Pritchett | ||
RB
Randy Barker | Confirmed | A | Seattle, WA | ||
IB
Ian Battye | Cancelled | A | Gig Harbor, WA | ||
WB
William Bell | Confirmed | C | Snohomish, WA | Hager Motorsports | |
Confirmed | B | Kirkland, WA | |||
AB
Anthony Butay | Confirmed | C | Maple Valley, WA | ||
AC
Andy Chenoweth | Confirmed | A | Portland, OR | Beachman Racing / AR Motorsports | |
DC
Dennis Clark | Confirmed | A | Tacoma, WA | ||
RC
Robin Cole | Confirmed | A | Duvall, wa | ||
SC
Steve Cole | Confirmed | A | Duvall, WA | n/a | |
Confirmed | B | Kamloops, BC | |||
BC
Brian Cook | Confirmed | A | Bellevue, WA | ||
Confirmed | C | Seattle, WA | |||
sd
stacey dewhurst | Confirmed | B | Victoria, BC | ||
Confirmed | B | Snoqualmie, WA | Tom Pritchett | ||
Confirmed | A | Olympia, WA | |||
Confirmed | B | Vancouver, WA | |||
RG
Robert Green | Confirmed | C | Hideout, UT | ||
PH
Phil Harlow | Confirmed | B | Bothell, WA | ||
Confirmed | B | Vancouver, WA | |||
Confirmed | A | Vancouver, WA | |||
SH
Stephen Hopkins | Confirmed | C | Portland, OR | ||
ZH
Zhenyang Huang | Confirmed | A | Bellevue, WA | ||
EK
Eric Kan | Confirmed | C | Richmond, BC | ||
RK
Rodney Kan | Confirmed | C | Richmond, BC | ||
KK
Kevin Kenneally | Confirmed | B | Silverdale, WA | ||
Confirmed | C | UNIVERSITY PLACE, WA | |||
Confirmed | A | Winter Haven, FL | |||
AL
Albert Liang | Cancelled | C | Seattle, WA | ||
BL
Bin Liang | Confirmed | C | KIRKLAND, WA | ||
GL
George Ludlow | Confirmed | A | Kirkland, WA | n/a | |
Confirmed | C | Victoria, BC | |||
JM
Jim Mason | Confirmed | A | Union, WA | ||
KM
Kevin Mason | Confirmed | C | Olympia, WA | ||
SM
Sean Mason | Confirmed | A | Olympia, Wa | Masco Petroleum | |
km
kevin mullin | Confirmed | B | Gig Harbor, WA | ||
sm
shelly mullin | Confirmed | C | Gig Harbor, WA | ||
NN
Niles Noblitt | Confirmed | B | Summerland Key, FL | ||
EN
Eric Nolander | Confirmed | B | Seattle, WA | ||
AP
Alex Pakhotin | Confirmed | C | Richmond, BC | ||
Confirmed | B | Victoria, BC | |||
Confirmed | A | Oregon City, OR | |||
Confirmed | C | Olympia, Wa | |||
BR
Brian Reynolds | Confirmed | A | Olympia, WA | ||
Confirmed | C | SEATTLE, WA | |||
MS
Milad Samimi | Confirmed | C | Fort McMurray, AB | ||
ES
Eric Schild | Confirmed | A | Lynnwood, WA | ||
Confirmed | B | Fox Island, WA | Social Security | ||
JS
John Silk | Confirmed | A | Bainbridge Island, WA | ||
GS
Greg Silvey | Confirmed | B | Boise, ID | ||
SS
Steve Sutter | Confirmed | C | Edmonds, WA | ||
JW
John Waite | Confirmed | C | Tacoma, WA | ||
DW
Dave Woodcook | Confirmed | B | Lake Stevens, WA | ||
Confirmed | A | Vancouver, BC | |||
SY
Shuo Yang | Confirmed | A | North Vancouver, BC | GT AUTO | |
MY
Matthew Yu | Confirmed | A | Vancouver, BC | ||
JZ
Jeff Zabel | Cancelled | B | Redmond, WA | ||
GZ
Gunter Zink | Confirmed | A | Bothell, WA | n/a |
Class totals: A: 23B : 18C: 20