Entry List
Drivers
34
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
CB
Chris Bienert | Forest City, IA | |
CC
Chuck Caldarale | Minneapolis, MN | |
LD
Lauren Datta | Minneapolis, MN | |
jd
john dobratz | columbus, MN | |
NE
Nicolas Echeverri | Minneapolis , MN | |
SG
Steven Glasier | Bloomington, MN | |
JH
Jordan Hill | New Albany, OH | |
RJ
Robert John | Minneapolis, MN | |
MJ
Mike Jundt | Savage, MN | |
Champlin, MN | ||
JK
Joe Knapp | Wayzata, MN | |
TK
Taxiarchis (Tax) Kourelis | Rochester, MN | |
TM
Thomas M Halloran | San Diego, CA | |
PM
Patrick MacGregor | Roseau, MN | |
Owatonna, MN | ||
Roberts, WI | ||
MM
Max Mulder | Minneapolis, MN | |
Golden Valley, MN | ||
Cottage Grove, MN | ||
Buffalo, MN | ||
wp
william poppert | maplewood, MN | |
Minneapolis, MN | ||
SR
Stephen Rose | Brainerd, MN | |
GS
Gordon Smith | Minnetonka, MN | |
MS
Mitch Smith | Minnetonka, MN | |
JS
John Stern | ||
JT
James Tennessen | Menomonie, WI | |
TT
Teagan Thostenson | Mars, PA | |
Apple Valley, MN | ||
RW
Ross Weber | La Crosse, WI | |
GW
Gary Wereley | Duluth, MN | |
ZW
Zach Whitney | Minneapolis, MN | |
BW
Brandon Wytaske | Minneapolis, MN | |
TZ
Tucker Zangs | Eden Prairie, MN |
Instructors & Workers
28
entries
Emergency Services
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
BA
Blondie Anderson | Emergency Services | Minneapolis, MN |
MD
Milton Datta | Emergency Services | Minneapolis, MN |
CM
Chuck Marcy | Emergency Services | Anoka, MN |
Flagging & Communications
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
WC
Will Cammack | F&C Corners | Saint Paul, MN |
F&C Corners | Otsego, MN | |
F&C Corners | Roseville, MN |
Race Control
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
KG
Kathy Gillen | F&C Race Control | Elk River, MN |
Media/Photog
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Media/Photog | Windermere, Fl | |
PW
Paul Wheeler | Media/Photog | North Mankato, MN |
Race Chairman
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Race Chair | Woodbury , MN |
Steward
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Steward | Minnetonka, MN | |
RW
Rob Woolston | Steward | Saint Paul, MN |
Tech (Scrutineer)
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Tech | Inver Grove Heights, MN | |
Tech | Inver Grove Heights, MN |
PDX Instructor
14
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Instructor | Ramsey, MN | |
KB
Kirk Bendix | Instructor | Spearfish, SD |
AF
Anthony Foster | Instructor | Minneapolis, MN |
JG
Jim Gray | Instructor | Minneapolis, MN |
Instructor | Minneapolis, MN | |
AH
Austin Hallberg | Instructor | Forest Lake, MN |
RK
Robert Kosky | Instructor | St. Louis Park, MN |
BM
Bill Medcalf | Instructor | Maple Grove, MN |
DN
Dale Nelson | Instructor | Inver Grove Heights, MN |
EN
Erik Nelson | Instructor | Stillwater, MN |
Instructor | Minneapolis, MN | |
RO
Ritchie Omdahl | Instructor | Rogers, MN |
BS
Barry Stuart | Instructor | Minneapolis, MN |
MU
Mark Utecht | Instructor | Stacy, MN |