Entry List
Fri
30
entries
Flagger
24
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JA
John A Andrea | Flagger | Mystic, CT |
RA
Ralph Averill | Flagger | New Preston , CT |
JB
James Bottomley | Flagger | Poughkeepsie, NY |
RB
Richard Brown | Flagger | Hampton Bays, NY |
me
michael esposito | Flagger | Richmond, MA |
TF
Thomas E Fanning Jr | Flagger | Burlington, CT |
Flagger | New Hartford, CT | |
Flagger | New Hartford, CT | |
Flagger | Dania Beach, FL | |
DH
Denis Harrington | Flagger | Pound Ridge, NY |
Flagger | Lebanon, CT | |
Flagger | Delmar, NY | |
PM
Peter Mahler | Flagger | Torrington, CT |
DM
Douglas Myers | Flagger | Berlin, CT |
AP
Arthur Pearson | Flagger | Sunnyside, NY |
JP
Jean Petryshyn | Flagger | Mystic, CT |
MR
Mark Rounds | Flagger | Lawrenceville, NJ |
AS
Andrew Smith | Flagger | Torrington, CT |
Flagger | Slingerlands, NY | |
JT
Janet Taylor | Flagger | Phoenixville, PA |
JT
Jim Taylor | Flagger | Phoenixville, PA |
Flagger | Poughkeepsie, NY | |
KV
Ken Violette | Flagger | Torrington, CT |
DZ
Deborah Zuilkowski-Nathan | Flagger | West Jefferson, OH |
Starter
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JG
John Godfrey | Starter | Bethlehem, CT |
Starter | Lee, MA |
Registration
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
GT
Gina Tierney | Reg | Millerton, NY |
Grid
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Grid | Seymour, CT |
Steward
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RM
Robert Melhado | Steward | Poughkeepsie, NY |
PR
Peter Roberts | Steward | Farmington, CT |
Sat
30
entries
Flagger
24
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JA
John A Andrea | Flagger | Mystic, CT |
RA
Ralph Averill | Flagger | New Preston , CT |
JB
James Bottomley | Flagger | Poughkeepsie, NY |
RB
Richard Brown | Flagger | Hampton Bays, NY |
me
michael esposito | Flagger | Richmond, MA |
Flagger | New Hartford, CT | |
Flagger | New Hartford, CT | |
DG
David Godfrey | Flagger | Bethlehem, CT |
DH
Denis Harrington | Flagger | Pound Ridge, NY |
Flagger | Lebanon, CT | |
Flagger | Delmar, NY | |
JL
James Laukaitis | Flagger | Cortlandt Manor, NY |
PM
Peter Mahler | Flagger | Torrington, CT |
DM
Douglas Myers | Flagger | Berlin, CT |
AP
Arthur Pearson | Flagger | Sunnyside, NY |
MR
Mark Rounds | Flagger | Lawrenceville, NJ |
AS
Andrew Smith | Flagger | Torrington, CT |
Flagger | Slingerlands, NY | |
JT
Janet Taylor | Flagger | Phoenixville, PA |
JT
Jim Taylor | Flagger | Phoenixville, PA |
Flagger | Poughkeepsie, NY | |
TU
Thomas J. Ullrich | Flagger | Bloomingdale, NJ |
KV
Ken Violette | Flagger | Torrington, CT |
DZ
Deborah Zuilkowski-Nathan | Flagger | West Jefferson, OH |
Starter
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JG
John Godfrey | Starter | Bethlehem, CT |
Starter | Lee, MA |
Registration
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
GT
Gina Tierney | Reg | Millerton, NY |
Grid
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Grid | Seymour, CT |
Steward
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
RM
Robert Melhado | Steward | Poughkeepsie, NY |
PR
Peter Roberts | Steward | Farmington, CT |