Entry List
Saturday - Race Day
54
entries
Kid Kart
5
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
3 | MG
Mia Gruber | Kid Kart | Cottonwood Heights, UT |
5 | RH
Ryder Heile | Kid Kart | Park City, UT |
15 | Kid Kart | West Jordan, UT | |
24 | SR
Samantha Ruess | Kid Kart | Farmington, UT |
55 | AB
Abel Bringhurst | Kid Kart | Sandy, UT |
4-Cycle Cadet
5
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
9 | CR
Collin Ruess | 4-Cycle Cadet | Farmington, UT |
23 | CV
Carson Vriens | 4-Cycle Cadet | Sandy, UT |
41 | KB
Krabi Black | 4-Cycle Cadet | Draper, UT |
55 | 4-Cycle Cadet | Rush Valley, UT | |
099 | KA
Kailer Anderson | 4-Cycle Cadet | Logan, UT |
4-Cycle Jr.
6
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
11 | EC
Evan Concepcion | 4-Cycle Jr. | Salt Lake City, UT |
14 | JS
Jackson Smith | 4-Cycle Jr. | Murray, Ut |
32 | 4-Cycle Jr. | Salt Lake City, UT | |
85 | AH
Andrew Huffman | 4-Cycle Jr. | Lake Point , Ut |
120 | 4-Cycle Jr. | Park City, UT | |
435 | 4-Cycle Jr. | Hideout, UT |
4-Cycle Sr.
11
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
00 | MW
Mitchel West | 4-Cycle Sr. | Salt Lake City, UT |
2 | NW
Nicholas Woodbury | 4-Cycle Sr. | Washington, UT |
5 | 4-Cycle Sr. | Park City, UT | |
9 | 4-Cycle Sr. | Tooele, UT | |
11 | 4-Cycle Sr. | West Valley, UT | |
23 | RP
Ryan Pool | 4-Cycle Sr. | South Jordan, UT |
40 | TD
Tyler Davies | 4-Cycle Sr. | Erda, UT |
72 | 4-Cycle Sr. | Salt Lake City, UT | |
82 | AN
Andy Nish | 4-Cycle Sr. | Salt Lake City, UT |
166 | CY
Colby Yardley | 4-Cycle Sr. | Blioxi, MS |
801 | 4-Cycle Sr. | Riverton, UT |
4-Cycle Masters
8
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
- | RY
Randy Yates | 4-Cycle Masters | west jordan , ut |
8 | KA
Kirk Allen | 4-Cycle Masters | Lake Point , Ut |
9 | OR
Oyvind Ragnhildstveit | 4-Cycle Masters | |
41 | LS
Leslie Stark | 4-Cycle Masters | Park City , Ut |
66 | EB
Eric Bloomquist | 4-Cycle Masters | Hideout, UT |
86 | GR
Gary Reif | 4-Cycle Masters | Murray, Ut |
117 | BY
Brad Young | 4-Cycle Masters | Logan, UT |
777 | 4-Cycle Masters | Washington, UT |
Rotax Jr.
2
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
155 | Rotax Jr. | Rush Valley, UT | |
220 | Rotax Jr. | Park City, UT |
Rotax Sr.
2
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
09 | SR
Stian Ragnhildstveit | Rotax Sr. | Draper, UT |
133 | Rotax Sr. | W. Jordan , Ut |
Shifter Sr.
7
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
11 | BM
Bonnier Moulton | Shifter Sr. | Salt Lake City, UT |
14 | Shifter Sr. | Tooele, UT | |
22 | Shifter Sr. | Centerville, UT | |
42 | RP
Ryan Pool | Shifter Sr. | South Jordan, UT |
58 | BD
Billy Drury | Shifter Sr. | Malad, ID |
058 | CF
Chris Farrell | Shifter Sr. | Salt Lake City, UT |
146 | ZC
Zac Clark | Shifter Sr. | Salt Lake City, UT |
Shifter Masters
5
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
45 | RE
RJ Edgington | Shifter Masters | Bountiful, UT |
47 | LM
Larry Moulton | Shifter Masters | Sandy, UT |
56 | CH
Craig Heile | Shifter Masters | Park City, UT |
57 | EN
Eric Nelson | Shifter Masters | Stansbury Park, UT |
164 | SC
Scott Clark | Shifter Masters | Salt Lake City , UT |
IAME X30 Senior
3
entries
# | Name | Class | Hometown |
---|---|---|---|
13 | IAME X30 Senior | Farmington, UT | |
25 | MB
Mike Beeny | IAME X30 Senior | Salt Lake City, UT |
72 | IAME X30 Senior | Salt Lake City, UT |